Týden u babičky Júlinky VI.

Z dalšího vyprávění jsem se dozvěděl, jak to chodilo dál. Vždy, když se otec napil, což bylo skoro každou sobotu, vypadalo to u nich podobně. Akorát však již nebyli babička s otcem a strýcem tak vyplašení, protože se jim to docela zalíbilo a již věděli o co jde.

Zajímavé bylo, že nikdy nešoustal děda mýho tátu ale pokaždé strýce Romana: Na něm se to však tak podepsalo, že má problémy normálně se vzrušit. Víc mi babička neprozradila ale já jsem si vzpomněl na některé momenty z návštěvy strýce Romana s tetou Alicí a dvojčaty u nás. Nakonec si děda udělal z jedné místnosti v přístavku něco jako mučírnu, kam vodil babičku a zkoušel tam na ní různé triky z časopisů.

„Ještě nyní, po letech, když se tady objeví tvůj otec i strýc Roman, nezapomeneme si to zopakovat. Ale ani tvé matce ani tetě Alici se to moc nelíbí, i když se také přidají, když mají chuť a náladu,“ skončila své povídání babička.

Leželi jsme dál mlčky a já přemýšlel co bude dál. Uvědomil jsem si, že se děda zítra vrátí z nemocnice a rovněž přijede strejda Roman s tetou Alicí s dvojčaty. Sluníčko již pěkně pálilo, tak jsme seno ještě jednou obrátili a šli domů na oběd. Pak jsme zase obraceli seno a také se koupali, tentokrát však babička v plavkách a konečně přišel večer.

Poměrně brzy jsme šli spát, protože jsme byli z toho horka a práce se senem dost utahaní. Již jsem skoro usínal, když náhle vrzly dveře od ložnice kde spala babička a ona přišla po špičkách k mé posteli.

„Spíš Jiříku?“ šeptala rozpačitě a stála nade mnou. V tom si všimla mých otevřených očí a shýbla se ke mně. „Víš já nemůžu usnout. Musím pořád myslet na to, co se stalo mezi námi včera a jak to bylo nádherné. Já se prostě chci s tebou milovat i když jsem ráno říkala něco jiného!“ řekla skoro plačtivě a přitiskla se ke mně.

Přitiskl jsem jí silně k sobě a začali jsme se líbat. Líbala zkušeně a já se jí snažil oplácet stejně. Byli jsme čím dál tím vzrušenější a rukama jsme již bloudili po svých nedočkavých tělech. „Počkej hlupáčku, svlékneme se!“ překvapila mně babička svojí odvahou a ihned svlékla košili.

Já jsem rychle svlékl pyžamo a zůstal ležet na zádech. Babička se ke mně přitiskla a laškovně jezdila svými prsy po mé hrudi a obličeji. Byly nádherně měkoučké a hebké jako samet a svítily bělobou na jejím opáleném těle. Byli úplně jiné než jaké má mamka, babička je měla o hodně menší a již dost povislé, ale pořád uměly vzrušit a babička si toho byla vědoma. Rychle jsem si spočítal, že jí je 58 let a uvědomil si, jak na svůj věk vypadá mladě.

Její postava byla utužená sportem a zůstala štíhlá skoro dívčí i v tak vysokém věku. Uvědomil jsem si, že je o víc jak 40 let starší, ale místo šokování mně to vzrušovalo. Byla to již druhá žena – babička s kterou jsem se miloval a musím přiznat, že Júlinka vypadala lépe. Na druhou stranu předností druhé babičky byly obrovské prsy, s kterými uměla tak nádherné věci…

Ze vzpomínání mně vytrhla babiččina ruka hmatající po mém pyji. Ke svému překvapení jsem viděl jak její hlava následuje ruku a náhle se můj pyj ocitl před jejími ústy. Zjistila ihned, že jej jen tak lehce do úst nedostane a proto jej laskala jazykem a rty pouze na jeho špičce a žaludu.

Poznal jsem ihned, že tuto činnost neovládá a více méně pouze napodobuje něco co viděla. Až mně dojalo čeho je schopna při milování se mnou. „Babi, já bych tě chtěl také líbat mezi tvýma nohama!“ žadonil jsem nesměle a ona ihned pochopila co mám na mysli.

Neohrabaně se přetočila tak, že se její klín otevřel přímo před mýma očima, zatímco její prsy mně hladily na břiše a její ústa jsem cítil na špičce svého pyje. Mírně jsem si rukama přitáhl její klín, rozevřel ještě více její stehna a opatrně zajel jazykem okolo její škvírky.

Ihned zareagovala vzdechem a přitiskla sama svůj klín na má ústa. Začal jsem něžně jazykem jezdit okolo pomalu se rozevírajících pysků a čím dál tím častěji jezdit i přímo přes ně. Cítil jsem jak se při každém dotyku její kundy babička zachvívá slastí a i ona se snaží sát a laskat můj pyj svými ústy. Pro ní to však bylo přece jen vzrušivější než pro mně, protože ona to tak neuměla ač se snažila co nejvíc.

To jsem již rejdil jazykem přímo v její hlubině a hledal jejího poštěváka. Měla ho maličkého ale stejně citlivého jako jiné ženy. Okamžitě sebou cukla kdykoliv jsem se ho dotknul.

Pozoroval jsem jak se její vzrušení stupňuje a reaguje čím dál tím víc. Úplně přestala laskat můj pyj a zcela se oddala pocitům slasti ve své kundičce z mého dráždění jazykem. Poštěvák se jí již zvětšil tak, že jsem ho mohl svírat mezi rty a tímto způsobem laskání jsem způsobil úplný výbuch sopky. Její klín dosedl na má ústa a ona začala jako šílená jezdit po mém obličeji sem a tam. Musel jsem jí pevně sevřít zadeček rukama abych jí udržel alespoň trochu v klidu a mohl dokončit svoje dílo.

Babička sténala a prosila, abych jí už nemučil a přestal, že to již nemůže vydržet. Její pochva se prudce svírala a cukala křečí a proudy jejích šťáv mi ihned zaplnily ústa a stékaly po mém obličeji na polštář.

Vzpomněl jsem si ještě na její zadní dírku a rychle vsouval prst vlhký jejími šťávami do pevně sevřeného otvoru. Reakce byla okamžitá, prudce sebou cukla a v tom okamžiku prst zmizel celý v jejím zadku a já jím pomáhal svému jazyku a rtům zpracovávajícím její poštěvák. Ještě dlouhé minuty trvaly její křeče až náhle bezvládně klesla na mně prudce oddechujíc.

Skulila se ze mne a nevěřícíma očima hleděla na mně. „Nikdy bych nevěřila, že je něco takového možné. Již jsem si zvykla na hrubost a násilí ale takové milování jsem ještě nezažila!“ opakovala nevěřícně a něžně mně líbala na rty.

Ihned jsem vzal její ruku a připomněl její nedokončenou práci. Okamžitě sevřela můj pyj a začala jej honit jako divá. Klekla si ke mně a jezdila si jeho špičkou po ňadrech a hrudi, líbala jej a sála jeho špičku. Cítil jsem, že už rovněž budu hotov a začal jsem sténat přicházející slastí.

„Jen stříkej, můj malý, pořádně tě vystříkám, neboj se!“ a honila mi pyj jako divá. První výstřik přijala do své dlaně a další nasměrovala na svojí hruď a prsa. Během chvilky byla pokrytá bílou smetanou mého sperma a stále ještě jezdila rukou po pyji ve snaze dostat z něj vše do poslední kapičky.

Konečně výron ustal a ona přestala pyj dráždit. Stále ho však svírala v ruce udivená, že zůstal téměř stejný. Přitiskla se k němu tváří a začal líbat jeho špičku a pak jej líbala po celé jeho délce až skončila na varlatech. Ty si lehce vsávala do úst a pak zase přitiskla celý pyj na ňadra a chovala jej jako miminko. Bylo vidět, že jí nesmírně vzrušuje tato hračka a že i mně se to líbí.

„Podívejme na broučka jak je připraven!“ smála se babička a náhle se zvedla a snažila se na něj posadit. Po menších problémech se jí to podařilo a ihned začala na mně jezdit nahoru a dolu. Její prsy sebou házely ze strany na stranu až málem na ramena a nabízely se mi na hraní.

Pevně jsem je sevřel a palci dráždil bradavky až se začaly zvětšovat a tvrdnout. Babičce se to muselo velice líbit protože už za chvilku začala opět hlasitě sténat. Během několika minut jsem ucítil stahy její pochvy a babička se začala opět svíjet slastí a jezdit po mně jako v transu.

Cítil jsem, jak se její pochva stahuje okolo mého pyje a svírá jej jako svěrák. Toto svírání mně nesmírně dráždilo, vzrušovalo a urychlilo příchod i mého vyvrcholení.

Můj pyj sebou začal cukat a já zasténal, že už také stříkám. Skončili jsme tak téměř stejně a vysíleně jsme vedle sebe leželi na posteli v pevném objetí. Babička mně líbala a litovala, že už zítra přijede děda a nebude se moci se mnou dále milovat. Jakoby zapomněla na své ranní předsevzetí, nepustila mně do své postele a musel jsem spát v její.

Tak skončil náš společný den. Než jsme usnul prolétlo mi hlavou, co mně asi ještě u babičky čeká a to bylo poslední na co si pamatuji…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *