Anální tango

Na tom nástupišti jsem stál docela dlouho, možná to netrvalo tak dlouho jak jsem si původně myslel, ale určitě to stačilo abych se celý třásl zimou a musel si ztuhlé prsty schovat hluboko do kapes dlouhého kabátu, který jsem ukradl na nádraží.

Hustě sněžilo a já jasně cítil, jak se mi mokré vlasy lepí k hlavě a drobné kapky z rozpuštěného sněhu mi stékají po tváři jako kdybych brečel. Pod lampou kde jsem stál bylo alespoň světlo, které svojí nažloutlou barvou alespoň trochu proteplovalo tu sibérii kolem mně.

Když už jsem po sté zauvažoval kam půjdu, protože mně nikde nečekají zjevila se ona. Staří řekové tomu říkali Deus ex Machina nebo tak nějak, prostě když se hra zamotala sestoupil Zeus, všechny prokádroval, řekl jim co a jak a zase zmizel.

Muselo jí být ke třicítce, velice hezká, kaštanově hnědé vlasy se jí přelévaly přes ramena až do půli zad a ve světle lampy byly krásně čitelné její smaragdově zelené oči, kterýma si mě prohlížela. Vytáhla ruku z dlouhého červeného pláště který obepínal úzké boky a vyndala z kabelky balíček cigaret. Jednu vytáhla a podívala se na mě.

„Neměl byste, prosím, oheň?“ řekla měkkým hlasem a nenápadně roztáhla koutky do úsměvu když viděla jak nervozně lovím v kapsách kabátu. Měl jsem štěstí, původní majitel byl kuřák a tak jsem jí mohl připálit cigaretu. Plamínek zlaceného zapalovače bliknul a po její tváři se rozeběhly jemné stíny které jí tančily kolem drobného nosíku a rudých rtů. Labužnicky potáhla a prohlédla si mě od hlavy k patě.

„Nervozní, zlacený zapalovač, ale staré boty a kalhoty, do toho úplně nový kožený kabát, řekla bych mladíku, že asi na nikoho nečekáte a ten kabát čekal na někoho jiného, ale nejspíš se ho už nedočká,“ zase se usmála a foukla mi kouř z cigarety přímo do tváře.

„Ty asi nemáš kde spát, viď?“ přešla do tykání a já zavrtěl hlavou na souhlas. „Měla bych pro tebe návrh,“ řekla a potáhla si z cigarety. „Bydlíme s jednou přítelkyní kousek odsud a dnes jsme se domluvily že nebudeme samy. Nebudu lhát, neměla jsem šťastný večer a taky mě mohlo napadnout, že ten klub kam jsem šla na lov je plný chlapů a nikde žádná konkurentka, ale až pozdě jsem pochopila proč. Tak jestli nemáš co na práci můžeš mě doprovodit k nám domů.“

Asi jenom blázen by odmítl takové pozvání, takže jsem za pár minut už ujížděl do jedné vilové čtvrti na okraji města a krásná neznámá se mě lehce dotýkala na zadním sedadle taxíku který její dech provoněl směsí vína a cigaretového kouře.

Po schodech jsme vyšli ke dveřím luxusní vily a Marie, jak se žena jmenovala mě pustila do domu. Chvilku jsme sami seděli v kuchyni a pak mě vzala za ruku a beze slova mě odvedla dlouhou chodbou a vešli jsme do prostorné koupelny plné zrcadel.

Otočila kohoutkem a začala napouštět vanu horkou vodou. Pomalu mi začala rozepínat knoflíky u košile, jeden po druhém a pak se zvolna dotknula jazykem mého hrudníku a škádlivě mě olíznula bradavku.

Sundala mi košili a za neustálého přejíždění dlaní po mém holém těle mi rozepnula knoflík u kalhot a stáhla mi je ke kolenům. Vysoukal jsem z kalhot kotníky a sundal si ponožky.

Přes látku boxerek se dotknula mého ztopořeného přirození. Sundala mi i poslední zbytek oblečení a já zůstal stát před ní nahý s chvějícím se penisem. Jemně ho vzala do ruky a pohladila po celé délce. Sledoval jsem celou scénu ve velkém zrcadle jakoby očima někoho třetího.

Zvolna přejížděla můj penis dlouhými, táhlými pohyby od kořene až po špičku žaludu a jemným stiskem na konci přetáhla přes jeho špičku dlouhou předkožku, takže se celý žalud zakryl. Pak seshnula hlavu a přejela špičkou jazyka od varlat až ke konci žaludu po žíle a vychutnávala si tepající krev a mojí nedočkavost.

Lehce olízla předkožku a vzala mého čuráka do pusy a začala ho kouřit a zkoušela až kam se jí dostane do pusy, zatímco volnou rukou masírovala moje varlata.

Když jsem byl v nejlepším ukázala mi na vanu a řekla mi, abych se vykoupal, že se jde připravit a vzbudit přítelkyni. Rychle jsem se vykoupal a nahý, boky zabalené jen do ručníku jsem došel do kuchyně kde jsme seděli. Uslyšel jsem tichou hudbu a vydal se za ní.

Vstoupil jsem do ložnice a zůstal v úžasu stát. Na posteli ležela Marie ještě s jednou dívkou, které bych nehádal víc jak šestnáct let. Dívka klečela a Marie jí zezadu lízala kundičku.

Jasně jsem viděl jak zajíždí jazykem dovnitř a pomalu obkružuje špičkou naběhlý poštěváček. Nevšimly si mě jak byly zabrány jedna do druhé. Obě se teď převalily na bok a navzájem se lízaly.

Odhrnul jsem Marii vlasy aby mi nic neuteklo a sáhnul po svém ztopořeném čuráku a začal si ho pomalými tahy honit. Mariin jazyk zajížděl do dívčiny lasturky a chvílemi když roztáhla prsty závoje její pevné a šťavnaté kundy bylo vidět růžové maso jejího těla.

Něžně jí lízala kolem poštěváčku a několikrát ho nasála jako dítě bradavku a mírně stiskla zuby. Pak se kousek posunula aby měla lepší polohu a prsty roztáhnula půlky jejího zadečku a zvolna olízla malou hvězdičku svěrače a pomalinku ho svým jazykem otevírala.

Vzal jsem do ruky čuráka a lehce nasadil špičku žaludu na roztažené okraje její kundičky a zvolna ho začal zasouvat do jejího těla. Milimetr po milimetru jsem si vychutnával ten pocit jak teplá a vlhká dírka obepíná mého čuráka a já vnikám hluboko do jejího těla.

Mírně jsem zatlačil a ucítil, že můj penis zajel do její kundičky až po varlata, která jak jsem se pohyboval zvolna pleskala o půlku jejího mladého a pevného zadečku. Marie ležela a sledovala můj pohybující se penis a pak mi začala lízat varlata. Vzrušením jsem se ocitnul v jiné galaxii a nebyl jsem sám.

Dívka lízala Mariinu kundičku, zatímco já ji divoce šukal a obě vzdychaly rozkoší. Přetočil jsem si dívku na všechny čtyři a začal ji šukat zezadu v rytmu tanga, které pozichu hrálo z gramce. Pozoroval jsem svého čuráka jak vyjíždí a zajíždí do její kundičky a malou, drobnou světle hnědě zbarvenou dírku mezi bílými půlkami.

Neodolal jsem a hvězdičky svěrače se dotknul prstem. Zavzdychala a vyšla mi pohybem prdelky vstříc. Chytila mě zezadu za ruku a naznačila mi co se jí líbí. Lehce jsem zatlačil a vniknul prstem do její povolené prdelky až po poslední článek prstu a několikrát v něm prstem zatočil. Když jsem ucítil že přestává klást odpor a povoluje se přidal jsem druhý a posléze třetí prst, který jsem bohatě lubrikoval slinami a gelem z tuby, která ležela na nočním stolku.

„Strč mi ho do zadku,“ zavzdychala a já, nadržený na její zadeček jsem vytáhl vlhkého a vzrušením úplně tvrdého čuráka z její kundy a nasadil žalud na malý otvůrek jejího análu a zatlačil.

Povolený svěrač nekladl žaludu skoro žádný odpor a za chvilku jsem zajel do její řitě v celé své délce. Začal jsem jí šukat do zadku, zatímco Marie roztáhla od sebe moje stehna a začala si zezadu hrát s mými varlaty.

Pomalu je prohmatávala v dlani a laskala je jazykem a když jsem objal koleny boky té dívky a zpřístupnil jí celé své pohlaví přejížděla jazykem pleskající koule po celé délce a několikrát olízla i můj anál.

Šukal jsem jí teď divoce a tvrdě, její svěrač byl úplně uvolněný a já si vychutnával tvrdé a dlouhé přírazy, občas zakroužil penisem dokola a uvolnil její dírku ještě víc. Marie zespodu zasunula dívce do kundy vibrátor a ten s tichým vrněním zajel až po samý okraj. Šukali jsme ji tak oba a bylo příjemné cítit jemné vibrace prohánějící se kundičkou na svém přirození v druhé dírce mladého těla.

Marie si pak lehla pod dívku a roztáhla nohy před jejím obličejem a nechala si lízat rudě zduřelou kundu do které dívka strkala jazyk a lízala její pysky a poštěváček.

Teď jsem už začal pohyby svého čuráka proti její řiti zrychlovat a tvrdě jí šukal bez ohledu na to že jí to chvilkami musí bolet, když jsem silnými přírazy projížděl její anál. Hekala a nechala se s rozkoší šukat do análu, naše těla splynula a já cítil jak se řítím vesmírem a po několika tvrdých výpadech mezi její půlky mi zaškubalo v celém těle a varlata vypustila mohutnou dávku spermatu který jsem nastříkal hluboko do její řitě. Rozechvěla se orgasmem a tvrdě zasunula volný vibrátor do kundy, která se jí roztahovala před tváří.

Byli jsme všichni tři v jeden okamžik hotoví a když jsem vytáhl po chvilce měknoucího čuráka z jejího uvolněného zadečku a pozoroval zarudlé okraje původně krásně stažené řitní hvězdičky bílé potůčky mého spermatu vytekly z jejího zadečku a zvolna skapávaly na červené prostěradlo velké postele kdy jsme leželi. Tu noc jsme už nešli spát a promilovali se až do krásného bílého rána, kdy jsem se s dívkami musel rozloučit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *