Týden u babičky Júlinky VIII.

Byli jsme v nejlepším, když se otevřely dveře a dovnitř vstoupila teta s dvojčaty. Zůstaly zaraženě stát u dveří a s otevřenými ústy na nás zíraly, jak se babička houpe na mém pyji a děda s jejich tátou stojí okolo s pyji v ruce a pozorují nás. Strýc si jich všiml a hned křikl na tetu, ať nekouká a přidá se, že se přece na to těšila. Děda hned zavolal na vnučky ať se svléknou a ukážou se mu. Ty se nenechaly pobízet a během chvilky stály před dědou nahé.

„No to, mám krásné vnučky a jestlipak si ještě pamatujete co jsem vás posledně učil?“ ptal se a holky snaživě kývaly hlavou. Bez řečí si klekly před dědu a začaly mu společně olizovat jeho ještě skleslý pyj.

Rovněž teta se nechtěla nechat zahanbit a rychle ze sebe shodila zbytečné oblečení. Přiskočila ke mně s babičkou a začala babičku hladit na zadku a prsty zkoumat její zadní dírku. Jenomže babička již skončila svůj orgasmus a znaveně sklouzla z mého pyje, který okamžitě čněl do výše jako stěžeň.

Vyskočil jsem z křesla a koukal, kam bych svůj rozdrážděný pyj vrazil. Teta se ke mně snaživě přimáčkla svými kulatými měkoučkými prsy a rukou můj pyj ještě více dráždila.

„No ten je pěkňoučký, to ho musíš vrazit do mě, už jsem dlouho takového macka v sobě neměla!“ volala teta a lehla si přede mne na stůl a roztáhla co nejvíce nohy. Za pyj mně přitáhla k sobě a nasadila si jej na okraj své kundy. Byla mokrá a široce rozšklebená a na horní části čněl její poštěvák.

Uchopil jsem jej mezi prsty a dráždil jej až teta skučela slastí. Současně jsem začal zajíždět do horké propasti její kundy a pomalu zajel až po kořen mého pyje. Ucítil jsem, jak se její kunda horce stáhla okolo mého pyje a vcucla mně do sebe. Nedbal jsem na tetino skučení a začal v ní jezdit jako stroj.

To již vedle mě akce pokračovala. Romanka dál klečela před dědou s jeho pyjem hluboko v krku, ale Ivanka byla opřená rukama o stůl a její otec velice agresívně zkoumal rukama obě její dírky. Bylo vidět, že ho toto počínání vzrušuje, protože mu najednou pyj stál sám od sebe, aniž ho musel někdo povzbuzovat v zadku.

Zdálo se mu, že je její zadní dírka dostatečně připravená a začal svůj naběhlý pyj rvát do Ivanina análu. Ivanka vyjekla bolestí, ale již bylo pozdě, otcův pyj zajel do jejího zadku a začal jezdit v něm sem a tam. Přitom strýc masíroval dívčí prsa svýma dlaněmi a třel její bradavky mezi prsty, což se Ivance rovněž velmi líbilo.

Mezitím začal být děda silně rozdrážděný a začal křičet na Romanku: „Otoč se, já ti ho narvu taky do zadku, abych ti neudělal dítě!“ ale Romanka mu odporovala, že může klidně do přední dírky, že jim oběma maminka zařídila prášky.

Dědovi zasvítily oči a hned se sápal na ní. Opřel jí rovněž o stůl, ale čelem k sobě. Uchopil jednu její nohu pod kolenem a vysoko jí zvedl až sobě na rameno. Rukou si přidržel pyj na okraji její obnažené kundičky a vší silou brutálně zajel dovnitř.

Romanka hrůzou zaječela, bylo to příliš rychlé a bolestivé, ale děda na její křik vůbec nedbal a začal v ní jezdit jako šílený. „Jen si řvi, však ono se ti za chvíli bude líbit, ty moje děvko!“ mumlal mezi zuby a vší silou zarážel svůj kolík do její pochvy. Měl pravdu, za chvilku Romanin křik nahradily její vzdechy slastí.

Mezitím jsme s rozvášněnou tetou pokračovali v souloži. Její nohy jsem svíral v podpaží a ona je ještě obtočila okolo mne. Házela hlavou ze strany na stranu a užívala si mého přirážení. Prsa jí poskakovala po břiše nahoru a dolů a pohled na ně mně silně vzrušoval. Teta si toho všimla a šeptala: „Líbí se ti moje kozy viď? Tak si jich užij dokud jsem tady!“ radila mi pyšně a čekala kdy se jich dotknu.

Uchopil jsem je pevně do rukou a začal dráždit jejich bradavky. Teta slastí přivírala oči a přitáhla rukama mojí hlavu k jedné bradavce. Vsál jsem jí do úst a začal jemně dráždit zuby a jazykem. To už přímo skučela a zmítala se slastí pode mnou. „Dělej, dělej, už budu!“ vyzývala mně a začala sama přirážet proti mně.

Zrychlil jsem ještě více tempo přírazů a cítil, že i já se blížím k výstřiku. Stačil jsem zařvat, že už budu stříkat a už jsem cítil známé škubání v pyji a proudy semene dopadaly na dno její kundy. Teta rovněž křičela, že jí to přichází a společně jsme si užívali našich vrcholů.

Strýc vedle nás rovněž skučel slastí, vystřikujíc do zadku své dcery proudy žhavého semene, zatímco Ivanka kňučela a kroutila se křečí svého orgasmu. Semeno jejího otce jí vytékalo ze zadku a kapalo na podlahu, kde se mísilo se semenem dědy. Nakonec strýc vytáhnul svůj pyj z Ivanina zadku a strčil jí ho do ruky. Ta z něho ochotně vyhonila poslední kapky semene a nakonec jej s chutí olízala, jako hodná dcera.

Rovněž děda s Romankou končili svojí milostnou křeč, děda svíral v rukách její prsy až na nich zanechával rudé stopy. Pyj měl již rovněž z Romančiny kundičky venku a Romanka mu z něho rukou pomáhala vydojit poslední kapičky semene na své bříško.

I ona se pak sklonila nad dědův pyj a slízala z něho vše do poslední kapičky. Děda slastně mhouřil oči a chválil jí za pečlivost a učenlivost. „Dobře vychováváte holky, Romane, dobře je to Alice učí!“ chválil děda a hladil Romanku v rozkroku.

Tak jsme skončili naše orgie a babička rozhodla, že to pro dnešek stačí. „Tak umýt a spát, zítra je taky den!“ řekla moudře a všichni jsme se podřídili. Postupně jsme se umyli a rozešli se do svých pokojů spát.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *