Dorostová prohlídka III.

„Milane, Milane,“ slyšel ve spánku matčin hlas který byl podivně zkreslený ozvěnou. Zdálo se mu že leží nahý na vyšetřovacím lehátku a kolem něj se promenuje skupinka sestřiček, které si prohlížejí jeho tělo a nějaká stará profesorka v bílém plášti ukazovátkem popisuje jeho jednotlivé části.

Vleže se zvednutou hlavou sledoval jak špičkou ukazovátka nadzvihla jeho ztopořené přirození a za mohutného smíchu děvčat ho zase nechala s plesknutím dopadnout na bílé břicho.

„Milane, Milane,“ proniklo mu zase do sna a když otevřel oči uviděl rozesmátou matčinu tvář jak se sklání nad jeho postelí a třese mu ramenem. Máš napsané úkoly? „Ano mami, nech mě spát,“ zabručel a otočil se na druhý bok. Zase mu zatřásla ramenem. Otočil se a nervozně si jí prohlédl.

„Běž se vykoupat, příjdu si tě zkontrolovat,“ řekla a usmála se. Srdce mu začalo neklidně bušit. Tenhle výraz měla když byli na té prohlídce a pranic se mu nelíbil. Byl rád, že měl od ní klid a když se vrátili zalezl do pokoje a snažil se spánkem vymazat nepříjemnou zkušenost.

„No tak, pohyb,“ řekla a stáhla z něho deku. Ležel pod ní jen ve slipech a nevěřícně se na ní koukal ještě napůl rozespalýma očima.

„No jo, vždyť už jdu,“ zamumlal a vyštrachal se z postele aby bosý vyrazil ke koupelně. Ještě viděl jak mu přestýlá postel. „A nezamykej se,“ řekla: „myslela jsem to vážně že si tě přijdu zkontrolovat.“

Kdyby tady tak byl táta, ten by jí to nedovolil, pomyslel si když se svlékal a stejně jako ráno sledoval své hubené tělo ve velkém nástěném zrcadle které se začínalo rosit párou z horké vody natékající do vany.

Měl pocit že od rána ještě zhubnul. Břicho se mu propadlo a nad ním byla jasně vidět vystouplá žebra. Stáhnul si oční víčka a vyplázl jazyk. Ten škleb ho rozesmál a pak se namočil do vany kde se slastně rozvalil a pozoroval splihlé přirození které se houpalo na hladině.

Začal se mydlit, nejdřív ruce a pak pomalu celé tělo. Najednou se ozvalo zaťukání a do koupelny vešla jeho matka, která mu nesla v ruce ručník, který položila na koš na prádlo. „Tak vstaň a ukaž se mi,“ poručila a chlapec se neochotně zvednul ve vaně.

„Doktorka měla pravdu, jsi kost a kůže, budu tě muset víc kontrolovat,“ řekla a znalecky si prohlížela svého syna který stál nahý ve vaně a dlaněmi si zakrýval přirození.

Chytila ho za zápěstí a obě ruce mu odtáhla. Nemusíš se stydět, jsem tvoje matka, řekla a zase se tak divně usmála. „Myl ses tam dole?“ zeptala se najednou a upřeně pozorovala chlapcův úd.

Slova by se v něm nedořezal a tak jen zakýval hlavou na souhlas. „Tak ukaž, já si to zkontroluju,“ poručila a jemně vzala mezi dva prsty chlapcovu předkožku. Pozorovala jeho penis a viděla pod předkožkou lem žaludu který zakrývala.

Pomalu ji dvěma prsty začala přetahovat až úplně dozadu a fascinovaně sledovala jak odkrývá kousek po kousku růžový žalud, který zpod ní pomalinku vylézal. Cítila jak jeho přirození tepe horkou krví a pomalinku se nalévá a tvrdne.

„No tak, no tak,“ usmála se, jseš opravdu hodně vzrušivý, doktorka měla pravdu, řekla a přetáhla předkožku až úplně dozadu a několikrát jemně přejela sevřenou dlaní po celé délce teď již úplně tvrdého penisu, který jí v ruce pulsoval mladou krví a lehce se chvěl.

Palcem a ukazováčkem mírně roztáhla dírku na konci žaludu a prohlížela si růžové ústí močové trubice, do kterého jemně zasunula špičku nehtu. Zasyčel napůl bolestí a napůl ponížením, ale neuhnul. Věděla že vyhrála a je zcela v její moci.

Podívala se na jeho tvář. Hlavu měl zakloněnou a zhluboka dýchal. Cítila, že ho to napůl vzrušuje a napůl ponižuje. Přesně v téhle situaci ho chtěla mít.

Lehce přejížděla dlaní po ztopořeném penisu, zatímco pravou rukou chytila chlapcova varlata a mírně je masírovala v dlani. Každé zvlášt promnula a zkoušela jeho tvar, velikost a tvrdost, mírně ho mnula mezi prsty a pak trošku zmáčkla.

Ze zakloněného hrdla se vydral mírný povzdech ale necuknul, jen stál a nechal jí aby si s ním dělala co chce. Prohmatala chámovody až na vrchol uvolněného šourku a pořád mírným pohybem masírovala jeho penis.

Jednou rukou si chlapce otočila a zatímco pořád držela jeho úd sjížděla dlaní po páteři až k půlkám jeho holého, bílého zadku. Lehkým pohybem zatlačila nahoře mezi lopatkami na jeho záda a on se ohnul.

Zasunula mu ruku mezi nohy a s mírným tlakem protáhla ztopořený úd mezi jeho stehny. Protože mu tato poloha byla nepříjemná ještě víc prohnul záda a chytil se dlaněmi okraje vany, takže se jeho penis a zadek staly lehce přístupnými jejím prstům.

Shrnula předkožku až za lem chlapcova žaludu a mírně nehtem poškrábala napnutou uzdičku. Zasyčel a pevně sevřel dlaněmi bíle smaltovaný okraj vany.

Zmáčknula teď špičku žaludu a sledovala jak z jeho špičky se uvolnila kapka průsvitného lubrikantu a vlhčí okraj penisu který teď lehce klouzal v její dlani. Mírně mu zatlačila na kolena z vnitřní strany nohou a donutila ho tak aby ještě víc od sebe roztáhnul nohy a mírně je pokrčil.

Mezi půlkami jeho zadku teď s rozkoší sledovala dvě velká varlata v šourku a dlouhý, ale tenky penis který masírovala dlaní. Chytila varlata do dlaně a lehce je promnula.

Napůl roztažené půlky jí dovolovaly pohled na chlapcův svěrač. Lehce prsty jedné ruky roztáhla hubené půlky od sebe a sledovala záhyby chlapcova svěrače, který se jako hvězdička rozevíral před jejíma očima.

Vzdychla a zajela si rukou do kalhotek a promnula si vlhkou a zduřelou kundičku prsty. Její syn byl tak zabraný sám do sebe že si ničeho nevšiml. Vytáhla vlhké prsty ze svého klína a dotknula se lehce přístupného chlapcova svěrače a mírně zatlačila. Věděla, že jejich zatracení právě začalo a bylo jí to jedno…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *