Týden u babičky Júlinky XII.

Vyskočila na mně a co nejrychleji nasedla na uvolněné místo po své druhé dceři, ležící znaveně vedle mě. Její vytahanější kunda se poměrně rychle nasunula na můj klacek a teta začala nadskakovat jako její dcera předtím. Tentokrát jsem však již nechtěl přijít zkrátka a pevně jsem jí sevřel za boky, aby opět neseskočila dřív než budu hotov i já.

Mezitím děda poznal marnost počínání vnučky na jeho pyji a proto jí odtáhl hlavu a donutil jí aby si klekla na postel. Uchopil robertka a začal jí jezdit v její kundičce jako šílený.

Náhle uviděl na zemi druhý, který vyklouzl ze strýcova zadku. Rychle jej sebral a nasadil jej k zadní dírce Ivanky. Během chvilky se mu povedlo narvat jej do ní až se nebohá rozplakala bolestí, ale děda ničeho nedbal a jebal jí dvěma robertky současně.

Aby nebylo jejího pokoření dost, přilehl před její hlavu strýc a vrazil své dceři do křičících úst svůj scvrklý pyj. To bylo dráždivé i pro babičku která slezla s postele a přiklekla před dědu a vzala do úst jeho pyj.

Nastalo ticho rušené jen občasným slastným vzdycháním a mlaskáním, jak všichni usilovně pracovali v pohlavích těch druhých. Byl to vícegenerační vzrušující incest a působil tak i na mně s tetou. Dokonce i Romanka se rychle opětovně vzrušila pohledem na své vzájemně se prznící rodiče a prarodiče a bez sebe vzrušením si sedla svojí kundičkou na můj obličej. Zabořil jsem jazyk do hlubiny její kundičky a kmitáním jsem jí dráždil na stěnách pochvy a na poštěváku.

Ona sama si laskala svá ňadra a hrála si se svými bradavkami. Náhle se otočila tak, že seděla čelem ke své matce poskakující na mém pyji a vzájemně se začaly laskat na prsou.

Tento vzrušující moment způsobil, že teta začala opět sténat pod náporem orgasmu a její kunda se cukala výronem milostných šťáv. Nakonec bezvládně sjela ze mě na postel a zůstala bez hnutí ležet. Ještě, že Romanka byla rovněž rozdrážděná a toužila po uspokojení. Slezla z mého obličeje a snažila se znovu nasednout na mně.

Já jsem však již měl dost této polohy, položil jsem jí na břicho a lehl si mezi její roztažené nohy. Rukou jsem nahmatal tu správnou, mokrou a rozevřenou díru a nasadil na její okraj svůj již touhou bolavý pyj.

Plynule jsem zajel až na její dno a začal rychle jezdit sem a tam bez ohledu na její počáteční protesty. Její kundička byla o mnoho těsnější než vytahanější kunda její matky, což bylo pro oba vzrušující a dráždivé.

Podstrčil jsem pod Romanku ruce a začal si hrát i s jejími prsy, přitisknutými na polštář. Díky své pevnosti se neroztekly ale ponechávaly si stále ten vzrušující tvar a působily jako dva malé polštářky pod Romančinou hrudí.

Už jsem cítil, že se blížím k vyvrcholení. Změnili jsem polohu tak, že si Romanka klekla a já jí držel za zadek a tvrdě vrážel svůj pyj do dna její kundičky. Ucítil jsem jak Romanka ztrácí vládu nad svým tělem a začíná se svíjet slastí orgasmu. Divoce křičela a házela sebou ze strany na stranu jako šílená.

Její divokost dodělala i mně. Pyj sebou začal cukat v předzvěsti výstřiku a již první gejzír zcela zaplnil Romančinu kundičku až po okraj. Tlak semene dopadající na dno kundičky vyvolal v Romance další orgasmus takže její svíjení a křik nebraly konce. Nakonec se mně vyškubla a odtáhla se tak, že můj pyj z ní vyjel a ona vydechla úlevou.

Naštěstí teta pohotově dokončila jeho erupci rukou a poslední výstřiky přijala do svých dlaní a otevřených úst. Klečela nade mnou a já pozoroval zespoda její houpající se kozy s bradavkami ztuhlými vzrušením a nemohl jsem odolat vztáhnout na ně ruce.

Uchopil jsem ty nádherné polokoule a začal si s nimi hrát jako malé dítě. Teta škádlivě nadzvedla rameno tak, aby se jeden prs dostal nad má ústa a nabídla mi jej takto k laskání. Neváhal jsem a vsál nádhernou tvrdou bradavku do úst a jazykem jí laskal a dráždil.

Vedle nás na posteli zatím probíhaly další skupinové orgie. Děda dvojitým drážděním Ivančiny kundičky i zadečku vyvolal Ivance bouřlivý orgasmus při kterém se divoce kroutila a snažila se slastným mukám ve svých útrobách uniknout.

Nakonec zůstala bezvládně ležet a teprve poté děda s drážděním přestal. Jeho pyj již babiččiným přičiněním stál znovu jako svíce a rovněž strýc si souloží do Ivančiny pusinky ztopořil svůj pyj, že byl opět použitelný k boji. „Tak se bábo připrav, teď tě s tvým synem sprzníme oba dva!“ zařval děda a začal organizovat.

Strýc si musel lehnout na záda na postel a s pyjem v ruce čekal na svojí matku, až si nad něj klekne. Babička opatrně nastavila svojí mokrou a rozevřenou kundu nad špičku jeho pyje a pomalu se začala spouštět na něj. Přitom nepatrně vrtěla zadkem aby se do ní synův pyj lépe dostal.

Konečně oba cítili, že je na něm naražená až po okraj. Slastně se protáhla vzrušená vyplněním své vzrušené kundy a očekávala útok svého muže zezadu. Děda si pečlivě namazal pyj gelem a dávku vypustil i do babiččina análu. Babička při tom dotyku zavrtěla zadkem v předtuše dalšího útoku.

Náhle ucítila, jak se jí do konečníku dere něco velkého jako by jí to chtělo roztrhnout až začala křičet bolestí. Konečně její svěrač povolil a dědův pyj vnikl do jejího konečníku a vyplnil poslední volné místo v jejích vnitřnostech.

Oba muže silně vzrušil vzájemný dotyk jejich pyjů přes tenkou stěnu dělící pochvu od análního otvoru. Pokoušeli se svými pyji pohybovat sem a tam jak jim to jen vzájemný pohyb dovoloval.

Nakonec lépe mohl babičku šukat děda a strýc více méně přirážel jak jen mohl. Vzájemně se třoucí pyje oba muže šíleně dráždily a rovněž tak i babičku. Bylo to pro ní nesmírně vzrušující cítit v sobě pyje svého muže a současně i svého syna a přivádělo jí to téměř o rozum.

My s tetou jsme také vzrušeně pozorovali jejich souboj a naše vzrušení stoupalo. Teta se náhle otočila do polohy v níž jsme byli schopni si vzájemně dráždit svá pohlaví a já cítil jak po mém pyji jezdí svými ústy.

I já jsem kmital jazykem v její kundě jako šílený a střídavě sál jejího poštěváka. Náhle se teta nečekaně vzepjala a začala šíleně křičet. To Romanka uviděla její prázdnou zadní dírku a vrazila jí do ní volného robertka, ale omylem vzala toho většího.

Teta řičela jako kůň a snažila se tu věc ze svého zadku vypudit, ale marně. Naopak k jejímu zděšení vnikal hlouběji a hlouběji do jejího análu až málem upadla do bezvědomí tím tlakem. K tomu jsem jí dráždil v její pochvě jazykem a ona během chvíle podlehla náporu dalšího orgasmu. Vzpínala se na robertku ve svém zadku až jsem měl strach, že spadne a ublíží si. Již dávno si nevšímala mého pyje a zcela prožívala svůj mučivý orgasmus.

Rovněž skupinka vedle nás trochu změnila sestavu. Na babiččinu hlavu se náhle přitiskla Ivanka svojí kundičkou a toužebně s ní jezdila po babiččině ústech sem a tam v šílené touze dojít k orgasmu z toho vzrušení kolem. Tím tlumila babiččiny výkřiky slasti způsobené dvěma ptáky v jejích dírkách.

Náhle dědův pyj vyklouzl z babiččina análu a prudce se zabořil do její kundy, vyplněné pyjem jejího syna. K jejímu úžasu ucítila jak se okolo tohoto pyje do ní zasouvá i pyj jejího muže a její vytahaná kunda v sobě náhle měla zasunuté dva ptáky, mužův a synův.

Teď už bylo jejich vzájemné tření přímé a šíleně vzrušující což způsobilo, že téměř současně začali oba dva, manžel i syn, stříkat do ní gejzíry semene. „Jen do ní stříkej, synku, vystříkáme jí oba dva, ať má v sobě mrdku svého muže i syna, kurva jedna!“ řval vzrušením děda zatímco babička jej povzbuzovala, „Stříkej pořádně, zatím cítím jenom synovu mrdku tak se taky snaž!“

Při pohledu na ně prožila teta svůj orgasmus a vysílením sjela na postel a bezvládně zůstala ležet. Romanka se konečně mohla nasunout na můj volný a rozdrážděný pyj a hned začala svojí divokou jízdu.

Házela sebou a křičela až se její pevné prsy komíhaly ze strany na stranu. Podívaná na své rodiče při orgiích jí šíleně vzrušovala takže bylo jen otázkou několika chvil a dostavil se její orgasmus. Ucítil jsem známé stahy poševních stěn a Romanka po chvilce bezvládně téměř v bezvědomí sjela ze mne až na zem.

Poklekl jsem s pyjem v ruce a divoce se rozhlížel kam s ním. Naštěstí jsem uviděl Ivanku jezdící svojí kundičkou babičce po tváři. Stáhl jsem jí z postele dolů a uchopil do náručí. Nadzvedl jsem jí s nohama ovinutýma okolo mých boků a dirigoval jak se má navléknout na můj pyj.

Pomalu jsem jí spouštěl dolů zatímco ona si přidržovala jednou rukou můj pyj aby se mohla na něj napíchnout. Jakmile dosedla, začal jsem jí nadhazovat na svém pyji zatímco ona se mně křečovitě držela okolo krku s nohama obepnutýma okolo mých zad a její prsy mně bušily do obličeje.

Líbal jsem střídavě její bradavky naběhlé vzrušením a během chvilky jsme společně došli k vrcholu. Vzájemné cukání našich pohlaví oznamovalo společný orgasmus a my se svíjeli ve slastné křeči. Chrlil jsem do svírající se kundičky slastí sténající Ivanky jednu dávku semene za druhou až jsem konečně vystříkl poslední kapku a strnul úlevou.

Rovněž vedle nás byl konec. Děda v poslední chvíli vytrhl ještě se škubajícího ptáka z přeplněné babiččiny kundy a poslední kapky vstříkl do jejích křičících úst. Pak padnul vedle ní zatímco ona se svezla ze syna a ležela mezi nimi rukama ještě svírajíc ptáky, které měla před chvilkou hluboko v sobě.

Tak skončil náš společný poslední večer a my jsme po nezbytné očistě rádi zalezli do svých postelí, znaveni až k smrti. S myšlenkou, že zítra již budu spát doma ve své posteli jsem vyčerpaně usnul.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *