Stopař – soused milovník

Bylo opravdu velké horko. Měla jsem na sobě blůzku, která byla až neposlušně moc otevřená, kraťounkou sukni a jela jsem autem na chatu. Potřebovala jsem klid a odpočinek od práce a proto jsem tam jela sama, napospas přírodě. 🙂

Už jsem tam skoro byla, jela jsem zrovna po lesní, příjezdové cestě. Ale nečekaně se na cestě objevil stopař. Ale ne jen tak obyčejný stopař, byl to soused, který má chatu co bys kamenem dohodil ode mě.

Jsme přátelé a tak jsem ho s sebou pochopitelně vzala. Měl hrozně moc tašek a posléze mi vysvětlil, že veze staré krámy z bytu v Praze sem, na chatu, do sklepa, aby mu doma nepřekáželi.

Byla jsem v klidu, můj soused byl obyčejný přítel na pokec, v životě by mě nenapadlo že by z toho mohlo být něco víc! Ale vždycky mi přišel jako až trošku víc sympatický. 🙂

Upřímně, byl to velice pohledný muž v mém věku. Tašky si hodil do zadu a sedl si vedle mě na přední sedadlo. Chvíli jsme si povídali a pak jsme se střetli očima.

Neušlo mi, že hází očka do mého výstřihu. A kdo by taky ne, když jsem měla blůzu napůl otevřenou! A sukně také nepokrývala moc velkou část stehen. Možná že bylo vidět i trošku víc.

Nastalo docela trapné ticho, nevěděla jsem co říct a on zřejmě taky ne. Netrvalo to ale dlouho a už jsme byli na místě. Jeho chata je blíž než ta moje a tak taky vystoupil dřív se slovy: „Tak…ahoj…“ a mírným pousmátím.

V duchu jsem chtěla aby řekl něco jako: „Nechtěla bys jít dál?“ A světe div se, zeptal se. To jsem si přesně přála. Bez váhání jsem souhlasila, pomohla mu s kufry a šla za ním.

Když jsme přišli k němu, bylo nám oběma jasné co přijde. Jeho poklopec se začal obloukem tvarovat do vzduchu. Tím to začlo.

Měla jsem oči jen na to. Samozřejmně že si toho všiml. 🙂 Přistoupil ke mě a začal mě líbat. Velmi divoce líbat, ale dařilo se mu dobře uspokojit moje city. Dělal všechno hezky postupně a to se mi líbilo. Chtěla jsem něco trochu víc, ale doufala jsem, že to přijde.

Přišlo… Když se dotýkal mých bradavek, tak krásně ztuhly pod tlakem jeho velmi zručných rukou. Mačkal mi je krásně a bylo opravdu cítit :), že se mu to líbilo.

Jeho penis teď už stál jak nejvíc mohl, alespoň si to myslím. A přes jeho kalhoty jsem cítila nátlak na mojí buchtičku přes mou sukni.

Halenka už byla dole a jeho košile stejně tak. Začal se soustředit na mojí teď už vlhkou broskvičku. Vzrušit mě se mu opravdu dařilo. Měla jsem tanga, ale ne moc dlouho, protože on chtěl už vidět tu mojí krasavici.

Když se tak stalo, podlehl všem vášním, hodil mě na kanape a začal mojí šťávu která se ze mě hrnula doslova pít.

Lízal opravdu nádherně, byla to pro mě slast. Snad i já jsem kouřila tak dobře. Asi ano, protože jeho sperma bylo neuvěřitelné. Měla jsem od něho kozičky, kundičku i celý obličej. A hltala jsem ho také dost.

Když ho do mě strčil, byla jsem jak v sedmém nebi, bylo to úžasné a když mi pomohl ještě prstěním a já jemu další dávkou kouření a polohy 69, byl orgasmus neuvěřitelný.

Měli jsme ho téměr současně a naše teplounké šťávy se kombinovaly na našich tělech. Bylo to opravdu velice rozvášněné odpoledne.

Když jsem odcházela, tak mi slušně poděkoval, políbil a pohladil mě po kozičkách. Měla jsem odpravdu velmi krásný zážitek. Ještě štěstí že mého manžela chataření moc nebere :).


Uveřejněno

v

, , , ,

od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *