Týden u babičky Júlinky XIII.

Konečně jsem byl doma. Vracel jsem se od babičky vlakem, protože táta byl na montážích a měl sebou auto, takže pro mně nemohla přijet ani maminka. Čekala mně proto dlouhá a únavná cesta s několikerým přestupováním a já myslel, že nikdy neskončí.

Maminka mně s radostí přivítala a stejnou radost měla i sestra. I já jsem byl rád, že je zase vidím a těšil jsem se na dobrou večeři a příjemně strávený večer.

Maminka byla hlavně zvědavá, jak jsem trávil dny s babičkou o samotě, netušila, že se děda vrátil z nemocnice dřív. Musel jsem jí přiznat, že jsem měl s babičkou pohlavní styk a že nezůstalo jenom při tom.

Chtěla abych jí podrobně líčil co jsme společně všechno dělali a měl jsem dojem, že snad žárlí. I Evka se tvářila jako bych jí byl nevěrný a přitom jsem se jí také nevyptával, co dělala tady beze mně.

Musel jsem jim podrobně popisovat vše, co se u babičky dělo od doby, co mně tam maminka nechala samotného, přes návrat dědy z nemocnice a příjezd strýce Romana s tetou Alicí a dvojčaty Romanou a Ivanou. Na všechno se podrobně vyptávala a nejvíc jí zajímaly naše sexuální hrátky. Se vzrušením v očích mamka i sestra poslouchaly moje zážitky i postřehy.

„Vidím, že jsi si tam docela dobře užíval,“ řekla závistivě sestra a vzrušením jí svítily oči. I maminka se mi zdála z toho všeho vzrušená i když se lépe ovládala, než sestra.

Konečně jsem vše vylíčil a tak jsme se rozhodli, že půjdeme spát. Šel jsem do koupelny jako první, potřeboval jsem pořádnou sprchu abych ze sebe spláchl únavu z dlouhé cesty. Dlouho jsem se nechal bičovat proudy teplé a studené vody až jsem se cítil úplně osvěžen a únava zmizela. V pohodě jsem kráčel do svého pokoje a mezi dveřmi mně oslovila maminka.

„Nepočkáš na mně v mé posteli?“ zeptala se roztomile a já ochotně přikývl. Přitiskla se ke mně vášnivě a já přes tenkou látku cítil hroty jejích pevných ňader, slibujících ráj na zemi. Vášnivě jsme se políbili a já cítil jak se mi žádostivostí zvedá pyj.

Nevydržel jsem a automaticky zajel mojí rukou mezi maminčiny nohy. Pevně je stiskla k sobě a šibalsky řekla: „No tak přece chvilku počkej, já ti neuteču neboj se!“ vytrhla se mi z náručí a odkráčela do koupelny.

Ležel jsem nahý v matčině posteli a doba, než se otevřely dveře a maminka vstoupila do rodičovské ložnice, se mi zdála nekonečně dlouhá. Na sobě měla krátký župánek a já tušil, že pod ním bude její nádherné vzrušující tělo nahé.

Přistoupila k posteli na níž jsem ležel a pozoroval jí a naklonila se nade mně. Moje oči se automaticky stočily do rozevírajícího se výstřihu županu, v němž vykukovaly hroty jejích prsů. Odkryla deku jíž jsem byl přikrytý a když uviděla, že jsem je nahý, zasmála se.

„Podívejme, jak jsi pohotový. Snad se nechceš milovat se svojí maminkou! Copak si to myslíš o své, mamince, že se bude milovat se svým synáčkem? Víš jak se tomu říká? Incest!“ volala škádlivě a náhle hlasem změněným vzrušením dodala: „Ale je strašně vzrušující se se svým synem milovat, a já po tom hrozně toužím celý večer co jsi se vrátil domů. Když si vzpomenu, že jsi tam obšťastňoval babičku, tetu i sestřenice, a co jsi s nimi všechno dělal, tak strašně žárlím! A chci abys to dělal i se mnou!“ dodala a rychlým pohybem shodila ze sebe župan.

Skláněla se nade mnou nahá, nádherná žena s prsy jako stvořenými pro milostné hrátky a já už jsem na nic nečekal a vztáhl po nich ruce. Začal jsem se s nimi mazlit a hrát si s jejími bradavkami, které mi začaly tak nádherně tuhnout a bobtnat pod prsty.

Maminka trpělivě klečela nade mnou a se zavřenýma očima si vychutnávala moje dotyky na svých ňadrech. Občas se mírně pohnula a prsy se jí zhouply tím nádherným pohybem uvádějícím do extáze generace mužů. Mírně se sklonila až se hroty dotkla mé hrudi a začala se s nimi lehce otírat a náhle sjížděla pomalu na břicho a pomalu i dál.

Sjížděla svými prsy níž a níž až po mém těle až se zarazily o můj stojící pyj, trčící vzhůru jako kůl. Začala mírně kroužit tělem tak, aby její prsy objížděly můj pyj ze všech stran a takto jej laskaly a hladily. Kdo to nepoznal, neví o čem je řeč.

Náhle uchopila rukou jednu svojí bradavku a začala s ní jezdit po mém obrovském žaludu, sjížděla níž kde začíná šourek a jemně dráždila uzdičku. Pak zase zajela až na jeho špičku a hledala svojí bradavkou ten malý otvůrek z něhož vystřikuje mužská síla.

Sevřela můj pyj druhou rukou aby pod váhou jejího prsu neuhýbal a začala si mým pyjem svá prsa jemně masírovat a poklepávat. Bylo to šíleně vzrušující a já myslel, že slastí zešílím. Především dotyky jejích vzrušením nateklých bradavek mně strašně vzrušovaly a dráždily.

Cítil jsem, jak začínám zanechávat na maminčině pokožce vlhké stopy a to byl i pro ní signál, že má svoje hrátky na chvilku přerušit. Viděl jsem jak se jí můj pyj líbí a jak je unešená jeho velikostí a představou že za nějakou chvíli jej bude cítit celý v sobě. Byla však dost zkušená na to, aby si mně vydráždila dřív, než to bude nutné.

Zanechala svých hrátek, lehla si vedle mně na záda a řekla: „A co ty, nepomazlíš se se svojí maminkou, které se po tobě tak stýskalo?“ a zatímco jednou rukou sevřela jeden svůj prs, druhou rukou zajela provokativně mezi svá rozevřená stehna…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *