Týden u babičky Júlinky XIV.

Tentokrát jsem si nad ní klekl já a začal jí něžně líbat. Líbal jsem jí na ústa, přes ouška na krku a pokračoval po rameni a hrudi až jsem objevil ústy tvrdou vzrušenou bradavku. Sevřel jsem jí okamžitě svými rty a jazykem jí dráždil a sál jako kojenec.

Po chvilce maminka něco zašeptala a za vlasy mi stáhla hlavu na druhé ňadro, jehož bradavka rovněž toužila po tom být drážděna, laskána a vysávána.

Obě bradavky již byly zduřelé a veliké jako třešně a rovněž tak pružné. Slyšel jsem jak maminka lehce zasténala pokaždé, když jsem některou její bradavku sevřel mezi rty a začal jí sát a dráždit jazykem. Když už se mi zdálo, že má bradavky dostatečně vzrušené, začal jsem jazykem pomalu sjíždět po její prsech a bříšku stále níž a níž. Dostal jsem se až ke klínu, který mi maminka nedočkavě nabídla roztažením nohou.

Uviděl jsem, že je stále vyholená jako poprvé a já tak mohl snáze pozorovat její pohlaví. Vzrušovalo mně pomyšlení, že se dívám z druhé strany, než když jsem se narodil. Zdálo se mi, jako by se chlopně jejího pohlaví jemně zachvívaly nedočkavostí či vzrušeným očekáváním a přitom jsem si všiml, jak její pohlaví vypadá mladistvě i přes to, že porodila dvě děti.

Položil jsem si hlavu na její ploché bříško a očekával se zájmem jak se bude chovat při dotyku mých prstů. Pomalu jsem začal kroužit ukazovákem okolo jejího pohlaví až maminka zasténala touhou a vzepjetím těla dala najevo, jak touží cítit můj prst v sobě.

Přejel jsem nejprve lehce přes něj po celé jeho délce, aniž jsem se snažil zajet dovnitř. Cítil jsem, jak mi prst vlhne jejím vzrušením a jak se její tělo třese nedočkavostí. Úmyslně jsem položil prst přímo doprostřed její škvírky a čekal, co to s maminkou udělá.

Prudce se vzepjala v touze vrazit si můj prst dovnitř aby již konečně začal s drážděním přímo v jejím pohlaví. Ale mně se ještě nechtělo, chtěl jsem si ještě trochu pohrát a ještě více jí vydráždit.

Začal jsem přejíždět prstem přímo přes její touhou se chvějící pohlaví a cítil jak je můj prst mokrý její šťávou. Pozoroval jsem zblízka její pohlaví a viděl, jak se pomalu vynořuje její poštěvák a nabývá své velikosti a tvrdosti. Pokaždé když jsem se ho dotkl tak zasténala a křečovitě mi sevřela ruku.

Dostal jsem chuť pohrát si s maminčiným poštěvákem svými ústy a pomalu jsem začal sjíždět jazykem po jejím bříšku až do nabízeného klína. To již maminka začala tušit můj úmysl a nedočkavostí začala přímo skučet.

Podložila si boky rukama a vysoko vzepjala klín proti mému jazyku. Měl jsem tak usnadněný přístup k jejímu pohlaví a konečně jsem cítil její poštěvák mezi rty. Jemně jsem jej sevřel a začal jej přejíždět jazykem. Účinek byl ohromný – maminka se ještě více vzepjala a já cítil, jak se její pochva začíná svírat a škubat přicházejícím orgasmem.

Uvědomil jsem si, že otec nebyl již dva týdny doma, takže maminka byla silně nadržená a nevydržela moje dráždění dostatečně dlouho. To mě již svýma rukama vší silou tiskla hlavu do svého klína zatímco já jsem stále mučil jejího poštěváka a přidal ještě dráždění pochvy prstem hluboko vsunutým do jejích hlubin. Maminka přímo křičela slastí a pod jejím mučivým náporem divoce kroutila hlavou ze strany na stranu a snažila se kroucením boků dostat svého poštěváka z mučivého sevření mých rtů.

Nepovolil jsem dokud sebou nepřestala házet a nezůstala uvolněně ležet. Oddychovala se zavřenýma očima a nabírala nové síly po zničujícím orgasmu. Pozoroval jsem jí z boku jak se její prsa ještě dmou přestálým vzrušením a pomalu se zklidňují. Konečně otevřela oči a s úsměvem na mně pohlédla. „Bylo to úžasné, jsi perfektní milenec a to ti musím oplatit!“ řekla a klekla si nyní nade mně ona.

Začala opět svojí osvědčenou hru s prsy mazlící moje pohlaví svými ještě tvrdými bradavkami. Pyj jsem měl tvrdý vzrušením z pohledu na její milostný tanec a tak jí nedalo moc práce aby opět stál jako svíce. Rukou si sevřela prsy k sobě a vsunula si jej mezi ně.

Pomalu začala jezdit prsy nahoru a dolů a můj pyj tak souložil a cítil se doslova jako v peřince. Špičku žaludu vykukující z jejího sametového sevření vždy olízla jazykem a já se cítil jako v nebi.

Začal jsem zanechávat na jejích prsech mokrou stopu jak jsem vlhnul a cítil, že také asi dlouho již nevydržím. Jako by to cítila, vysvobodila můj pyj ze zajetí svých prsů a pomalu se nad něj sklonila. Otevřela co nejvíce ústa a začala si pyj vsouvat do nich.

Cítil jsem jak žalud klouže po jejím patře a naráží na překážku v podobě hrtanu. Maminka se nadechla a silou tlačila hlavu proti mému pyji až její hrtan povolil a pyj zajel až na mandle.

Takhle hluboko jsem ještě nikdy v žádných ústech nebyl a asi již nebudu, protože každá žena to nedokáže. Vyžaduje to mimořádný výcvik a talent a vůli nezvracet.

Po chvilce zklidnění se začala maminčina hlava na mém pyji pohybovat a já měl dojem jako když mám pyj vražený do úzké mokré pochvy. Pro lepší přístup jsme změnili polohu tak, že si maminka lehla s hlavou zvrácenou s postele a já stál před postelí s pyjem vsunutým hluboko do jejího krku.

Její hrdlo si již zvyklo na ty pohyby a já jí šukal do úst jako do jejího druhého pohlaví. Přitom jsem mohl snadno pokračovat ve hře s jejími prsy volně se houpajícími v rytmu mých přírazů a cítil jsem se jako v nebi.

Za několik okamžiků jsem cítil jak mi semeno začíná stoupat trubicí vzhůru a já varovně vykřikl: „Už budu stříkat maminko!“ Maminka si ohnutým jazykem zakryla hrtan abych jí nestříkal až do plic a již mně začala ústy sát a pomáhat tak tryskání semene.

Bylo to neskutečné, skučel jsem jako zvíře a myslel jsem, že snad slastí umřu. Maminka již měla ústa plná mého hustého semene a já jí začal zbytek stříkat na její prsa a krk. Konečně jsem cítil, že jsem úplně prázdný a znaveně padl vedle maminky na postel. Ležel jsem a pouze vzdáleně slyšel jak maminka vstala a odešla do koupelny.

Po chvíli se vrátila vonící po čisté vodě a v ruce nesla mokrý ručník, kterým mně pečlivě očistila, přičemž si dala záležet hlavně na mém pyji. Ten během očisty nabyl zase svých bojových rozměrů, což maminka přivítala radostným zvoláním: „Podívejme se, jak se mu to líbilo!“ a začala jej znovu hladit svými prsy.

Tentokrát si klekla tak, že i já jsem mohl věnovat pozornost jejímu pohlaví a brzy jsem dosáhl toho, že matčina kunda byla opět vlhká. Sjel jsem rukou opět na její vystouplý poštěvák a začal jej dráždit prstem až maminka začala sténat slastí.

„Ne, teď se konečně projedu na pořádném koníčku!“ řekla a klekla si nad můj klín. Jednou rukou pevně uchopila můj pyj a přidržela si ho před svojí již rozevřenou kundou tak, aby se mohla pomalu na něj nasunout.

Pomalu se začala spouštět dolů až se jí povedlo dostat pyj do sebe celý. Byl to pořádný výkon, ale matčina kunda se zdála bezedná. Ještě trochu zavrtěla boky aby se v ní pyj lépe usadil a ihned začala svojí spanilou jízdu nahoru a dolů.

Přitom se různě kroutila a natáčela přičemž se její prsy volně houpaly před mýma očima takže jsem neodolal a začal si s nimi hrát. Bylo to nádherné a my jsme úplně ztratili pojem o světě, když nás náhle vyrušil smutný hlásek: „A co já, vy si tu užíváte a já se mám na vás dívat?“ vyčítala nám moje sestra, která nás již asi delší dobu pozorovala s rukou mezi svýma nohama.

„Maminka může souložit se svým synem a já s bráchou ne? Tak to teda ne!“ řekla rozhodně a přidala se bez vyzvání k nám. Běhen vteřiny shodila ze sebe noční košilku a klekla si mi na hruď tak, že se její roztoužená kundička ocitla přímo před mými ústy…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *