Týden u babičky Júlinky XV.

Uviděl jsem před sebou její již široce rozevřenou nezbednici s výrazným poštěvákem, očekávající moje laskání a lízání. Před očima jsem měl nyní prsa mé sestry, která byla sice menší než matčina, ale stejně krásná a slibující.

Nenechal jsem se pobízet a začal jsem je rukama zpracovávat a k tomu ještě jazykem dráždit její kundičku. Maminka se zatím uspokojovala sama a určovala si tempo podle sebe, ale vypadalo to, že už bude brzo hotová.

Cítil jsem jak se její kunda začíná svírat a cukat přicházejícím orgasmem a během několika přírazů začala křičet slastí a svíjet se pod mučivým náporem orgasmu. Náhle zcela znehybněla a nakonec bezvládně sjela z mého pyje na postel vedle nás a prudce oddechovala vysílením. Evka se již chystala, že jí na uvolněném místě vystřídá, ale já jsem chtěl změnit polohu abych mohl hrát aktivnější roli.

Převrátil jsem roztouženou sestru na záda a poklekl mezi její ochotně do široka roztažené nohy. Sestra mně sama uchopila za pyj a nasadila si jej na okraj škebličky, která byla celá mokrá a rozžhavená touhou.

Pomalu a plynule jsem zajížděl pyjem a cítil jak její kundičku napínám na svůj žalud a připadal jsem si jako ledoborec rozrážející si cestu v ledu. Naštěstí již byla velmi mokrá a kluzká, takže jsem postupně zajel až na dno její kundičky což dala najevo hlasitým zasténáním, nevím zda bolestí či slastí. Její stěny mně pevně svíraly a poskytovaly mi tak mimořádně silný způsob dráždění.

Uchopil jsem sestřiny nohy pod koleny, nadzvedl je a tak si udělal lepší přístup do její jeskyňky. Začal jsem jezdit sem a tam, pomalými dlouhými tahy až začala nedočkavě vzdychat a sténat.

Sestra přirážela jako divá a prsa jí poskakovala jako dva balony. Maminka se již vzpamatovala a přidala se k nám. Sklonila se nad sestřinými prsy a začala je líbat a dráždit její bradavky svými.

Uchopila svůj prs a jeho bradavkou laskala bradavky své dcery a velmi se to oběma líbilo. Jenomže Evka již začala ztrácet pojem o okolním světě. Stoupající rozkoš jí úplně ovládla a ona se již plně věnovala svému přicházejícímu orgasmu.

Opět jsem ucítil známé cukavé a svíravé pohyby ženského pohlaví na svém a měl jsem pocit, jako by mně její kunda vysávala. Zatímco se svíjela v křeči orgasmu začal jsem do ní chrlit gejzíry semene až vystřikovalo okolo mého pyje ven. Maminka se snažila ještě hlazením a líbáním zvýšit účinek našeho milování a s dojetím sledovala, jak její děti společně prožívají slast orgasmu.

Konečně jsme s Evkou vydechli uvolněním a klesli vedle sebe na postel. Maminka si lehla mezi nás a takto jsme chvíli v klidu oddechovali. Ale trvalo to jenom chvilku, protože jsme se i přitom stále hladili a laskali, takže naše chuť na další milování opět vzrostla.

Tentokrát se obě ženy, matka i sestra, plně věnovaly mému pyji takže během několika chvilek byl opět v plné síle a zbroji. „Víš Jirko, teď chci vyzkoušet v sobě také dva ptáky jako babička podle tvého vyprávění!“ šeptala se žádostivostí v hlase, ale Evka se hned pohotově ozvala: „Ale kde vezmeš druhého muže, mami?“ zeptala se rozumně. Mamka se však jen pousmála natáhla se ke svému nočnímu stolku.

Otevřela zásuvku a v ní bylo vidět několik rúzně velkých a různě tvarovaných robertků. Vybrala si jeden a namazala jej připraveným gelem. Podala jej Evce se slovy: „Až budu mít v sobě Jiřího bojovníka, pokusíš se mi tam ještě strčit tohohle. Je to sice jenom umělák, ale jinak to udělat nemůžeme!“ a lehla si na záda s roztaženýma nohama. Pak zvedla co nejvýše nohy jako by chtěla udělat stojku pozadu a podepřela se lokty. Já jsem k ní přistoupil a ohnul jsem jí nohy až se dotýkaly jejích ramen, takže se její široce rozevřená pochva ocitla přímo pod mým pyjem.

V této poloze jsem jí do její připravené kundy pomalu zasunul pyj až po kořen a několikrát s ním projel kundu po celé její délce i šířce. Pak přistoupila Evka s robertkem v ruce a pomalu jej přisadila na okraj již zaplněné kundy.

Pomalu jej začala vtláčet dovnitř, přičemž ho přidržovala rukou aby nevyjel ven. Ze začátku to vypadalo, že to nepůjde. Náhle však matčina kunda ještě více povolila a já cítil, jak se po mém pyji spouští do hlubin matčiny kundy další bojovník.

Maminka hekala námahou z přeplněné kundy i z nepříjemné polohy ale rychle jí přemohla rozkoš. Jakmile se i umělý pták dostal až na dno matčiny kundy, začal jsem jezdit nahoru a dolů a Evka se snažila dělat stejně s umělým ptákem. Maminka začala rychle sténat slastí, tento způsob dráždění ještě nepoznala a muselo to pro ní být mimořádně vzrušující.

„Šukejte mně děti moje, šukejte mně oba a umrdejte svojí matku k smrti, tohle jsem ještě nezažila a já snad přitom umřu slastí!“ křičela na nás a již se začala kroutit pod náporem orgasmu. Jenomže ještě to nebylo všechno.

Rozdivočená sestra viděla ještě jeden volný matčin otvor, volnou rukou zašmátrala v pootevřené zásuvce a vytáhla dlouhý tenký umělák na anální dráždění.

Namočila jej v otevřeném gelu a přisadila jej k matčině volné zadní dírce. Maminka sebou začala škubat a házet ve snaze zabránit Evce v jejím záměru, ta se však nedala a prudkým pohybem vrazila uměláka matce do zadku. Ta vydala hrozný výkřik a vzepjala se tak, až jsme si mysleli, že je to její konec. Ale během chvilky se její vzrušení z mimořádně naplněných otvorů projevilo příchodem orgasmu.

Musel být obrovský a mučivý, protože takhle vyvádět jsme jí ještě neviděli. Měli jsem co dělat abychom v ní udrželi všechny dráždidla, protože její kunda se divoce svírala a stahovala co to její přeplněný obsah dovoloval až po chvilce začala prosit, abychom jí už nechali v klidu.

Nechtěli jsem jí trápit a tak Evka vytáhla postupně oba uměláky a nakonec i já jsem vyjel z její zmučené pochvy ven, což maminka kvitovala úlevným vzdechnutím. Jenomže Evka byla šíleně rozdrážděná z toho co jsem dělali matce a nevýslovně si přála zažít něco podobného.

Chtěl jsem jí vyhovět. Ale ač jsme se snažili jak mohli, k mému pyji napínajícímu její úzkou pochvu se již nic nevešlo. Když pološílená sestra viděla marnost našeho počínání divoce se rozhlédla a vytáhla ze zásuvky ještě jeden umělák. Byl rovněž tenký a dlouhý a ona si nedočkavě vrazila oba anální uměláky do své kundy a začala se s nimi sama uspokojovat. Jezdila s nimi ve své pochvě jako šílená a během chvilky začala skučet pod náporem orgasmu.

Zatímco ona se svíjela milostnou křečí, já si zatím rozpačitě honil ptáka toužícího rovněž po spravedlivé odměně. Naštěstí se maminka trochu vzpamatovala z předchozího zážitku a slitovala se nade mnou.

Položila mně na záda a sklonila se nad můj tvrdý a bolestivě napnutý pyj. Jemně jej vzala do ústa a začala jej zkušeně kouřit za pomocí rukou. Když viděla podle mých reakcí, že se blíží okamžik výstřiku, sehnula se nade mne svými prsy a sevřela pyj mezi ně.

Začala hrudí jezdit nahoru a dolů přičemž vždy vykukující špičku žaludu polaskala jazykem, takže jsem během chvilky začal stříkat. Moje tělo se vzepjalo ve snaze co nejdříve se zbavit obrovského napětí a na matčina prsa dopadaly gejzíry bílého semene. V závěru maminka otevřela ústa a vsunula si pyj do nich. Vysála ze mne všechny kapky a s úsměvem mně objala a políbila.

Leželi jsme dlouhé minuty vedle sebe, matka, dcera a syn a v duchu ještě prožívali naše společné milování. Byl to nádherný závěr týdne a všichni jsme věřili, že naše milování nebylo poslední…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *