Týden u babičky Júlinky XI.

Týden utekl a byla tu sobota, poslední večer u babičky. Zítra si pro mě přijedou rodiče a odvezou mně domů. Rovněž strýc s tetou a dvojčaty Romankou a Ivankou měli v plánu odjet, takže jsme se rozhodli udělat si mejdan. Bylo jasné, že nezůstane jen u něj a všichni jsme se těšili na správné orgie.

Ještě naposledy jsme se koupali nazí v bazénu a dováděli ve vodě i na břehu. V očekávání večera jsme však zachovali zdrženlivost a celá zábava spočívala pouze v ošahávání a mazlení, takže jsme se večer sešli pěkně rozparádění.

Ihned po rychlé večeři jsme se dohodli, že přejdeme do ložnice dědy a babičky, protože tam byla široká manželská postel i příhodné kanapátko pro individualisty.

Nedočkavě jsme se začali svlékat a čekali, kdo a co začne. Byl to nádherný pohled na tři muže a čtyři ženy různého věku. Strýc se celý nedočkavý vrhnul na svojí matku, mojí babičku a povalil jí na postel. Začal jí olizovat její malé ale zachovalé prsy a hned jí rukou roztáhnul nohy a zajel mezi ně. Děda nerozhodně postával, pohrával si rukou se svým scvrklým pyjem a koukal z tety na dvojčata.

Nakonec se pohledem zastavil na posteli, kde strýc prsty dráždil babičku v její kundě až začala vzdychat. „Podívejme na synka, vlastní mámy se mu zachtělo, ty rošťáku. Ani jsi se mně nezeptal na svolení! Tak já ti za to zprzním tvojí ženu!“ volal děda a vrhnul se na tetu.

Ta se tomu smála a žertovně mu uhýbala a utíkala před ním. Děda se rozčílil a náhle vlepil tetě facku až upadla. „Tak ty mně budeš utíkat, ty děvko! Tak teď drž a otevři hubu!“ zařval na ní a chytil šokovanou tetu za vlasy a přitáhl si její obličej před sebe. Druhou rukou jí otevřel ústa a vrazil do nich svého ještě měkkého ptáka.

Tetě leknutím a bolestí tekly slzy z očí, vystrčila pyj z úst a snažila se dědovi vysmeknout. Ten jí však razil ještě jednu facku a zařval výhrůžně: „Ještě jednou a bude hůř!!“ Teta vzlykajíc otevřela strachy ústa a sama si strčila dědův pyj do úst.

Všimnul jsem si, že byl náhle tvrdý a uvědomil si, že dědu hrubost vzrušuje a záměrně se tak chová. A podle tetina úsilí jsem poznal, že se to líbí i jí! Začala dědův pyj zpracovávat se vší zkušeností a dovedností a sama se rukou ukájela mezi svýma nohama.

Tyto obrázky zapůsobily i na dvojčata. Seděly v objetí vedle sebe z druhé strany manželských postelí než babička se strejdou a rukama se vzájemně hladily a zkoumaly.

Vlezl jsem si mezi ně a ony ochotně odsedly a přitiskly se ke mně každá z jedné strany. Povalily mne na záda a začaly se společně věnovat mému pyji. Ten pod jejich zvědavými rtíky a rukama rychle nabíral svojí válečnou podobu a velikost. Děvčatům se líbilo jakou mají nad ním moc a předháněly se v jeho laskání, honění a kouření.

Přitáhl jsem si Ivanku nad sebe tak, aby se její klín ocitl nad mými ústy a začal jsem jí rovněž lízat jazykem a dráždit prsty. Během chvilky se objevil její poštěvák jako malý hrášek a já jsem hned začal s jeho škádlením.

Ivanka se rychle vzrušila a začala sama jezdit svým klínem po mých ústech ve snaze ještě zesílit dráždění svého pohlaví. Mezitím se již Romanka vyhoupla na mne jako na koníčka a snažila se nasunout na můj k boji připravený pyj. Rukou si jej pevně přidržovala na okraji své kundičky a opatrně se spouštěla dolů tak, aby se pyj zasouval do ní.

Šlo to ze začátku ztěžka, ale postupně si její kundička zvykala na mojí velikost a po řadě marných pokusů jsem konečně do ní zajel až po kořen. Romanka si sama začala určovat hloubku a rychlost přirážení a začala svojí spanilou jízdu nahoru a dolů.

Mezitím se strýc stále ještě hrabal v kundě své matky a babička již tekla po svém prvním orgasmu způsobeném jeho prsty a jazykem. „Tak už ho do mně vraž, synku!“ škemrala, ale marně. Strýcův pyj stále visel scvrklý jako křížala, jako by se ho to, co se děje nahoře netýkalo.

Babička znovu a znovu vybízela strýce aby se nad ní již smiloval a konečně do ní strčil místo svých prstů svůj pyj, ale marně. Až náhle zvolala teta. „Musíš mu vrazit prsty do zadku, jinak se mu nepostaví!“ předala babičce svojí zkušenost ale babička na jeho zadek nedosáhla.

V tom jsem ucítil jak z mého obličeje mrštně seskočila Ivanka a běžela pro něco do svého pokoje. Ihned se vrátila a v ruce nesla několik robertků. Vzala jeden tenký a dlouhý, přistoupila za otce a pomalu mu jej začala strkat do zadku.

Šlo to těžko až jí napadlo strčit jej do krabice s gelem a takto namazaný již snadno vrazila otci do zadku. Začala s ním v otcově zadku jezdit sem a tam a účinek byl okamžitý. Strýcův pyj se náhle začal zachvívat a pomalu prodlužovat a růst do délky a průměru. Ivanka šukala svého otce do zadku a druhou rukou mu honila pyj zatímco on ještě divočeji lízal babičce kundu. Konečně byl jeho pyj ve stavu,že jej mohl použít k útoku na matčinu kundu.

Babička již hlasitě sténala a stále volala „Tak už synku vraž svého čuráka do své matky ať poznám jak ho máš velikého! Už mám dost těch prstů. Chci v sobě cítit čuráka a je mi jedno čí to bude!“ křičela již nahlas ztrácejíc nad sebou kontrolu.

Konečně se strýc odhodlal a rukou si přitiskl pyj na kundu své matky a prudce ho vrazil dovnitř. Babička vykřikla slastí a začala se na něm kroutit jako divá. Sama se snažila přirážet až jí musel strýc pevně sevřít a sám převzít vůdčí roli. Ivanka nechala robertka zasunutého v zadku svého otce a sama se začala v kundičce dráždit druhým, podstatně větším robertkem.

Děda mezitím vytáhl svůj pyj z úst své snachy a poručil jí aby se otočila a ohnula. Teta poslušně vystrčila zadek a děda jí neurvale vrazil pyj do vášní vzrušené kundy. Přitom jí vilně uchopil za prsy nádherně visící a nabízející se ve své největší velikosti.

Viděl jsem jak prsty sevřel a žmoulal tvrdnoucí bradavky a teta začíná křičet rozkoší. Začal hulákat na dědu ať přiráží pořádně, že chce aby jí to udělal co nejlépe a podobné průpovídky, které dědu tak vzrušily, že během chvíle začal vystřikovat do tety svoje semeno. Jeho prsty křečovitě sevřely tetiny kozy až na nich zůstaly bílé otisky, děda se vzepjal a zavyl jako zvíře. Trhavými pohyby zadku vrážel svůj stříkající pyj co nejhlouběji do tetiny pochvy dokud nepřestal stříkat.

„Dívej se Romane, jak przním tvojí ženu jako nějakou kurvu!“ křičel na syna a drtil prsy své snachy svíjející se slastí orgasmu. „To je krása jak jsi mi to udělal, to ten můj buzík nikdy nedokáže!“ kňučela a jakmile dědův pyj ochable vyjel z její kundy, vrhla se na něj a opět jej začala sát a lízat.

Děda jí však za vlasy odtáhl a ukázal na onanující Ivanku. „No pojď blíž a obsluž svého dědečka, ty malá lesbičko!“ a přitáhl si Ivanku před sebe i s robertkem v kundičce. Chytil jí za vlasy a stáhl jí za ně hlavu před jeho ochablý pyj. Ivanka celá vyděšená otevřela ústa a začala jej neuměle olizovat a sát. Její matka iniciativně klekla za ní a začala jí robertkem dráždit mezi nohama sama.

Rovněž soulož strýce s jeho matkou se chýlila ke konci. Strýc náhle hlasitě zařval, že už bude stříkat. Babička ho povzbuzovala ať se do ní pořádně vystříká, když její muž przní jeho ženu a během chvilky společně prožili své vrcholy.

Strýc skončil zahryznutý do babiččina prsu až jí na něm zanechal rudé otisky svých zubů. Jeho pyj vyjel z matčiny kundy a táhl za sebou závoj bílého semene a štáv. Robertek z jeho zadku vyklouzl a spadl na zem a strýc ulehčeně spočinul vedle babičky na posteli a společně oddychovali a pozorovali ostatní.

To se již chýlil ke konci tanec Romanky na mém pyji. Její přeplněná kundička se začala svírat a cukat přicházejícím orgasmem až nakonec Romanka znaveně sjela ze mne na postel a rukou si hladila unavenou kundičku.

Zůstal jsem ležet s pyjem trčícím vzhůru, nedodělaný a vzrušený. Naštěstí si toho všimla snaživá teta. Přestala dráždit svojí dceru robertkem a vrhla se ke mně na postel…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *