S Nikolou ve škole

Nikola byla moje spolužačka na základní škole. Nikdy jsem s ní nechodil, ani jsem ji pořádně neznal, ale to neznamená, že bych po ní netoužil!

Byla to menší, hnědovlasá dívka s malými prsy – tak akorát do dlaně – která (pokud vím) nikdy s nikým nechodila. Toto tiché děvče mě však naprosto neuvěřitelně překvapilo svou vášnivostí a perverzí…

Jednou jsem se vracel odpoledne do školy, abych si opravil známky z jedné matematicko-fyzikální písemky. Přišel jsem ke skřínce, přezul se a směřoval po schodech nahoru do třídy, kde se měly opravky konat. Omylem jsem ovšem zamířil do jiné třídy, která byla o patro níž.

Nic netušíc jsem vzal za kliku, pootevřel dveře a nakoukl do třídy. Scéna, kterou jsem zpozoroval mě přímo šokovala. Uviděl jsem totiž Nikolu, tu nenápadnou, křehkou a vždy odměřenou dívku sedět na židli v zadní části třídy s roztaženýma nohama, vyhrnutou sukní, jak masturbuje. V obličeji byla celá růžová, jemně potichoučku vzdychala a koukala se do zdi…

Na nic jsem nečekal. Jako v transu jsem nenápadně vstoupil do třídy, potichu zavřel dveře a lehkým krokem se plížil k Nikole.

Bez obtíží jsem se dostal až za ní, aniž by si čehokoli všimla. Vůbec jsem si neuvědomoval, co dělám, protože jsem ji jemně pohladil po vlasech.

Nikolka se lekla, až nadskočila a prudce se na mě podívala. Když zjistila, že za ní stojím, bleskově stáhla sukni a postavila se vedle mě. Zakoktala, jak dlouho už tam stojím, a jestli to nikomu nepovím. Odpověděl jsem, že ne, ale ještě, než jsem dořekl větu, sklouzla Nikola pohledem až k mému rozkroku, kde uviděla velmi nápadnou bouli…

Celá doslova zrudla a pozorujíce můj rozkrok se mě zeptala, jestli si může sáhnout. Odvětil jsem, že klidně, ale pouze tehdy, když i já si budu moct sáhnout na její kačenku.

Po chvilce zvažování svolila. Stáhl jsem si tedy kalhoty, slipy a čekal, co bude dál. Zarazila se a zírala na moje ztvrdlé přirození, které trčelo do prostoru. Chytl jsem ji za ruku a jemně navigoval na moji kládu.

Velmi jemně mě začala tam dole osahávat – po chvilce mi ho začala pozvolna honit. Stále byla však velmi zaražená, proto jsem jí zajel rukou pod tričko a začal jí masírovat kůzlátka.

Vypadalo to, že se celkově uvolnila, protože mě chytla, přitáhla mě blíž k sobě a strčila si mého macka do pusy, kde ho cucala, jako dudlík. Musím se přiznat, že se mi to velice líbilo, protože jí to šlo opravdu perfektně.

Po nějaké době jsem postřehl ten známý pocit a než jsem stačil Nikolku varovat, vystříkal jsem se jí do pusinky. Nikolu to ale neodradilo, vysála mi ho, celou dávku poslušně polkla a olízla se.

Bez rozpaků si sedla zpět na židli, sundala si triko a vyhrnula sukni. Neměla kalhotky a její mokrá jeskyňka pro mě byla jasným signálem.

Klekl jsem k ní, jazýčkem jí projížděl dírku a rukou dráždil klitoris. Netrvalo to dlouho a Nikolka se roztřásla, vykřikla a udělala se. Po chvilce se na mě nenasytně zadívala a sdělila mi, že mě chce.

Najednou si vzpomněla na odpolední seminář o pohlavně přenosných chorobách a zeptala se, zda mám u sebe kondom. Jako muž, připravený na vše, jsem sáhl do kapsy, vytáhl peněženku a nahmatal prezervativ. Otevřel jsem obal, nasadil si kondom a zeptal se, zda už je spokojena. Odpověděla mi tím, že roztáhla nohy.

Nadzvedl jsem jí nohy a přisedl si k ní. Když už jsem svým klackem rozhrnoval její závojíčky řekla mi, že jí to mám udělat jemně, že je ještě panna. Ani mě to nepřekvapilo…

Pomalým pohybem jsem sunul svoji kládu dál, až jsem narazil na její blánu. Trošičku jsem přitlačil protrhl ji, a zajel skoro až na doraz. Lehce sebou škubla, ale já pokračoval a neúnavně přirážel. Když už jsem cítil, že pomalu budu, stoupl jsem si i s Nikolou a přenesl ji na lavici, kde jsem ji položil a začal znovu přirážet.

Najednou se začala celá kroutit, napnula nohy a dala se do hlasitého vzdychání. Její komůrka sebou začala prudce škubat. Skoro jsem ho nestihl vytáhnout.

Strhnul jsem kondom dolů. Nikolka bystře pochopila, co přijde, klekla si a otevřela pusu. Ani jsem ho nemusel skoro honit, udělal jsem se téměř okamžitě. Nikolka vše spolkla a dosucha mě vykouřila.

Opravku z matematiky jsem nestihl, ale zažil jsem něco nádherného, něco, co se už asi nikdy nebude opakovat. S Nikolou jsme se dohodli, že o tom nikomu neřekneme, že budeme dělat, jakoby se nic nestalo…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *