Týden u babičky Júlinky X.

Zmocnila se pyje a sama jej začala honit a přidala i svá ústa. Klekla si nade mně a tiskla jej mezi svá ňadra jako miminko. Její hebké prsy klouzaly po mém pyji a bradavkou kroužila po jeho špičce. Neovládl jsem se a vystříkl. Prudký gejzír jí překvapil ale ihned se vzpamatovala a sama mi ochotně ručkou pomáhala od nesnesitelného tlaku.

Vzepjal jsem se a zabořil pyj do jejích prsů nanášejíce na ně silnou vrstvu semene. Romanka jej pevně svírala v ruce a jezdila po celé jeho délce ve snaze vydojit z něho beze zbytku vše.

Konečně moje křeč povolila a já klesnul zpět na záda. Romanka laškovně sevřela můj pyj mezi své prsy a kolíbala jej jako by ho chtěla uspat. Pochopitelně tím vyvolala úplný opak. Pyj zůstal stále stejně tvrdý a vzpřímený, což jí udělalo velkou radost.

„Podívej, on ještě nemá dost!“ zvolala překvapeně a začala jej opět zpracovávat rukou. Přitom se druhou rukou dráždila mezi nohama a bylo vidět, že se její dírka již vzpamatovala.

Sevřel jsem jí rukama a položil na záda. Zvedl jsem se, uchopil jí za zadeček a zvedl do výše. V kleče jsem do ní začal tlačit svůj rozdrážděný pyj. Šlo to ztěžka, její dírka byla přece jenom ještě úzká a museli jsme postupovat pomalu, abych jí neublížil. Byla však taky silně vydrážděná a nedbala na bolest. Rukama mně táhla na sebe ve snaze dostat co nejdříve můj pyj do její kundičky.

Nedočkavě se klepala očekáváním a povzbuzovala mně výkřiky. Konečně jsem se dostal až na její dno a mohl začít jezdit sem a tam.

Divoce jsem v ní začal jezdit až sténala rozkoší, zatímco Ivanka laskala její prsy a líbala jí na ústa. Nadzvedl jsem její zadeček co nejvýše a stojíc s pokrčenýma nohama jsem vrážel pyj do její šíleně rozdrážděné kundy. Palcem jsem se přiblížil ke její zadní dírce a tlačil jej dovnitř. To již Romanka znala a přivítala toto dráždění radostnými výkřiky.

Napadlo mně zkusit jí do zadní dírky vrazit i pyj ale raději jsem to zavrhl, abych jí neublížil. Naštěstí již začal její orgasmus a Romanka slastí kroutila hlavou ze strany na stranu a divoce přirážela.

Viděl jsem, že bude hotova dříve než to přijde i na mně a zavolal jsem na Ivanku ať se taky připraví, že zmrdám i jí. Ta se ochotně ohnula vedle Romanky a trpělivě čekala co se bude dít.

Jen se první sestřenice vysmekla z mého pyje a padla na postel únavou, přiskočil jsem ke druhé a nedočkavě nasadil rozdrážděný pyj na okraj její kundičky. Měla jí ještě těsnější než Romanka a trvalo o mnoho déle, než jsem do ní narval celý pyj až po kořen. Konečně jsem mohl jezdit sem a tam.

Pevně jsem jí sevřel za zadeček a pozoroval vzrušeně jak se její kozičky houpou v rytmu mých přírazů. Skučeli jsem slastí a nedočkavostí.

Konečně se blížil okamžik osvobozujícího uvolnění a současně s Ivankou jsem vrcholil i já. Ivanka kňučela slastí jako malé zvířátko a kroutila se rozkoší nabodnutá na můj pyj jako na rožni. Přemístil jsem ruce na její prsy jen mírně se pohupující pod jejím tělem a přidal ještě dráždění jejích bradavek.

Konečně jsme přišli k sobě a v uvolnění klesli na postel. Ležel jsem na zádech Ivanky, ocas zabořen v její pochvě a rukama svíral její kůzlátka. Ta měla zavřené oči a ještě prožívala sladký mučivý pocit orgasmu, svírajíc sevřenými stehny můj mokrý pyj. Cítili jsem jak naše napětí pomalu ustupuje a prostupuje nás pocit blaženosti a uvolnění.

„To bylo krásný, viď Romčo!“ šeptla Ivanka a vytáhla rukou můj pyj ze své pochvy. Byli jsme celí upocení a ulepení a cítili potřebu se osprchovat.

Potichu jsme vyšli z pokoje a přes chodbu potmě tápali po dveřích koupelny. Konečně jsme je našli a hned jsme se vrhli pod sprchu. Jeden druhého jsme umývali a otírali houbou a žínkou.

Uchopil jsem sprchu do ruky a začal s ní jezdit Romance po krku a zádech. Slastně přivřela oči a oddávala se proudící vodě. Ivanka se k ní zepředu přitiskla a začala jí líbat. Díval jsem se na holky jak se líbají a třou svá mladá krásná těla o sebe. Bylo to krásné a vzrušující.

Sjel jsem sprchou až na Romančin zadeček a pomalu začal zajíždět mezi její nohy. Proud vody dopadal na její jeskyňku a spolu s laskáním Ivankou jí vzrušoval čím dál tím víc.

Přitiskl jsem sprchu přímo na její škvírku a koukal jak prudce reaguje. Nepřetržitý tlak vody dopadající na její nejcitlivější část těla působil jako zázrak. Romanka široce rozevřela nohy aby mohla sprcha co nejlépe k její kundičce a začala hlasitě vzdychat pod dojmem tohoto nezvyklého dráždění. Tlak vody byl nepřetržitý a tím účinněji dráždil citlivou kundičku.

Ivanka ochotně pomáhala laskáním Romaniných prsů a ta již zcela bezmocně podlehla slasti a svíjela se pod křečí orgasmu. Tento pro ní ještě neznámý způsob dráždění byl vysoce účinný a Romanka zažila dlouhý a pro ní téměř nekonečný orgasmus a pod jeho náporem se nakonec zhroutila na podlahu sprchy, zcela vysílená milostnou křečí.

Přitáhl jsem si k sobě Ivanku a zeptal se jí, jestli chce také milování se sprchou. Neodolala, pohled na mimořádný Romanin zážitek jí lákal a ona žádostivě přikývla.

Opřel jsem jí o stěnu sprchy a začal jí sprchovat nejdříve na prsou a pomalu jsem sjížděl níž a níž. Citlivé bradavky také reagovaly na účinek sprchy a Ivanka se nedočkavě rozkročila v touze ucítit vzrušivý proud vody na své jeskyňce.

Přisál jsem se k její bradavce zatímco sprchu jsem zasunul přímo mezi její nohy, aby proud vody co nejúčinněji dopadal do rozevírající se lasturky. I pro Ivanku to bylo něco dosud nepoznaného a tím rychleji toto dráždění působilo. Velice rychle se i ona začala svíjet rozkoší a slastí a pomalu, neovládajíc pořádně své tělo, klesala k zemi.

Nakonec zůstala sedět na zemi, sprchu pod sebou a její proud bičoval již unavenou kundičku a vyplachoval z ní všechny její milostné šťávy. Přistoupil jsem k ní a uchopil její hlavu za vlasy. Před ústa jsem jí nastavil svůj napružený pyj a tlakem naznačil, co od ní očekávám.

Ze začátku byla ještě mimo a nebyla schopná se soustředit, ale tak jak její vzrušení opadalo, začala se soustřeďovat na můj pyj v jejích ústech. Byl jsem silně rozdrážděný a pomalu nepříčetný touhou.

Nečekal jsem až se jí povede pyj dostat do úst a jakmile je otevřela, prudce jsem jí ho vrazil snad až do krku. Málem začala dávit ale rychle se vzpamatovala. To jsem jí již tahem za vlasy donutil držet hlavu tak, abych mohl jezdit v jejích ústech jako v kundě.

Vrážel jsem pyj až po kořen a cítil, jak přejíždím její mandle a narážím na stěnu hrtanu. Tento dotyk na citlivý žalud byl nesmírně vzrušivý a já cítil jak se mi semeno začíná drát trubicí ven.

„Drž pořádně, už budu stříkat a všechno to spolykej!“ zařval jsem hrubě na vykulenou Ivanku a již první gejzír vystříkl ven.

Ivanka se málem začala dusit až jsem jí pohlavkem vzpamatoval a ona poslušně přijímala s otevřenými ústy přírazy mého pyje společně s dávkami semene. Bylo ho strašně moc, takže ani nestačila vše spolknout a velká část jí vytékala koutky úst ven.

Romana koukala s očima vykulenýma na naše šukání a já nevěděl jestli by chtěla být na místě Ivanky či ne. „Nekoukej a otevři pusu!“ křikl jsem na Romanu a uchopiv jí za hlavu, přitáhl jsem si jí k sobě.

Jedním pohybem jsem vytáhl stříkající pyj z úst Ivy a neurvale jej vrazil Romance skoro až do krku. Než se chudák vzpamatovala, měla ústa plná mého semene a zbytek jí padal na prsa.

„Nastav kozy!“ zavelel jsem a jakmile Romanka sevřela prsy rukama, vrazil jsem do vytvořené úžlabiny pyj a vyždímal mezi ně poslední kapky semene.

Konečně jsem ucítil úlevu a za odměnu jsem Romanku a vzápětí i Ivanku políbil. Obě děvčata byla šťastná a spokojená z prožitého milování a ještě dlouho mně vděčně líbala a hladila.

Teď již definitivně jsme ze sebe spláchli semeno a pot a docela vyčerpaní spěchali do svých postelí. Zítra je taky den a určitě si něco ještě zopakujeme…

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *