Týden u babičky Júlinky IX.

Vykoupaný a odpočatý jsem se dostal konečně do své postele. Již jsem skoro usínal když jsem uslyšel zvuky opatrně otevíraných dveří a mlaskání bosých nohou po podlaze. Sednul jsem si překvapeně na posteli a pozoroval blížící se postavy.

Byla to dvojčata Romana s Alicí, blížily se ke mně s prstem na ústech a vesele se šklebily. „Ještě se nám nechce spát, rodiče už spí a my se chceme ještě pobavit!“ šeptala Romana a holky bez vyzvání shodily ze sebe košilky a hoply ke mně do postele. Nebyl jsem proti, holky se mi líbily a rád bych se s nimi pobavil.

Než jsem se nadál už mně svlékly pyžamo a já mezi nimi ležel nahý. Díval jsem se na ně jak se nade mnou skláněly a uznale jsem pozoroval jejich prsa, která vypadala již téměř dospěle. Hlavně Romančiny byly nádherné, mírně se pohupovaly a přímo lákaly k laskání.

Vztáhl jsem na ně ruku a sevřel jedno jablíčko do dlaně. Ucítil jsem nádhernou pružnost a hebkost, zakončenou roztomilým hráškem bradavky. Přejel jsem přes ní palcem a Romanka vzrušením sykla. Bradavka se začala pomalu zvětšovat a tvrdnout.

Vztáhl jsem druhou ruku a uchopil do ní prs Ivanky. Byl o něco menší, ale i tak ho byla plná dlaň a rovněž jsem cítil hrášek na jeho vrcholku. Počal jsem ho laskat stejně jako u Romanky a i Ivanka začala reagovat podobně.

Nadzvedl jsem se a začal dívčí prsy laskat ústy a jazykem. Cítil jsem se jako v ráji, sevřen dvěma mladými dívčími těly, s ústy plnými dívčích prsů a bradavek.

Během chvilky se dívčí bradavky zvětšily a ztvrdly vzrušením a dívky začaly vzdychat čím dál tím hlasitěji. Opatrně jsem rukou sjel Romance do klína a ona ochotně roztáhla nohy abych se mohl dostat mezi ně.

Dotkl jsem se jemné houštinky a vzápětí ucítil vlhko její škvírky. Začal jsem jezdit prstem po jejím obvodu a sem tam přejel i přes ještě uzavřenou škvírku. Přitom Romanka vždy vzdechla a přirazila klín k mé ruce, čím dál tím mokřejší od Romančiných šťáv. Druhou ruku jsem položil do klína Ivanky a laskal jí stejně jako její sestru.

Dívky byly čím dál tím vzrušenější a i ony mi chtěly oplácet stejně. Cítil jsem jak se jejich ruce perou o můj pyj a abych jim práci usnadnil, přerušil jsem naší hru s tím, že se přeměníme.

Zvedl jsem se a lehl si obráceně, takže jsem měl hlavu vedle jejich nohou a jejich hlavy se ocitly u mého klína. Okamžitě se vrhly na můj již strmě čnící pyj a já cítil jak mi po něm kloužou dva mlsné a divoké jazýčky.

I já jsem zapojil svůj jazyk a střídavě jím zkoumal a projížděl dírky jedné a pak druhé dívky. Naše dráždění bylo čím dál divočejší a důraznější. Dívky se přímo praly o to, která bude můj pyj kouřit a náhle se na mně vyhoupla přece jen dravější Romanka.

Přirazila svůj klín na má ústa a do svých pevně vsála špičku mého pyje. Snažila se stále více rozevírat ústa aby se jí do nich můj pyj vešel a po opakovaném úsilí se jí to povedlo.

Cítil jsem jak pyj klouže po jejím patře a naráží na zúžené místo hrdla. Byl to nádherný pocit a já se snažil Romance oplácet stejně. Jazykem jsem začal zpracovávat jejího poštěváčka až se z něho stal krásný hrášek a já jej válel mezi svými rty a jemně drásal zuby. Romanka sebou zmítala jak se snažila uniknout sladkému mučení, ale já jsem sevřel její zadeček a pevně ho tiskl na svá ústa.

Jazykem jsem zajížděl co nejhlouběji do její již široce rozevřené kundičky a dráždil její stěny. Na pomoc jsem si vzal jednu ruku a začal s ní připomínat Romance ještě i zadní dírku.

Byla z toho nejdříve překvapená, když ucítila jak jí jezdím přes malý otvůrek, ale podlehla vzrušení natolik, že mně zcela nechala abych si s ní dělal co chci. Vášnivě pohybovala hlavou naraženou na můj pyj až jsem cítil její hrtan na špičce žaludu a obdivoval její výdrž. Konečně jsem dostal po menším úsilí jeden prst i do její zadní dírky a přidal i její dráždění. To již začalo být na Romanku hodně.

Cítil jsem jak se její pohyby pánví na mé hlavě stávají rychlejší a křečovitější a jen můj pyj hluboko zaražený v jejích ústech jí bránil v hlasitém sténání.

Náhle pyj vyplivla a hlasitě vykřikla rozkoší. Zvedla se na ruce a zadkem mi vší silou jezdila po ústech v blížící se křeči orgasmu. Ještě, že k ní rychle přiskočila zatím nevyužitá Ivanka a přisála se na její rty polibkem, čímž jí umlčela v jejím křiku rozkoše. Přidal jsem na intenzitě dráždění a současně vsunul do jejího zadečku ještě druhý prst.

Divoce se vzepjala a já ucítil prudké stahy její pochvy a silný výron jejích šťáv, vytékající z její kundičky. Snažila se něco křičet, ale Ivančina ústa jí v tom naštěstí bránila, takže jenom nesrozumitelně mumlala.

Romanka se vzepjala, sedla si mi přímo na ústa a jezdila svým zadečkem po nich jako divá. Měl jsem co dělat abych se neudusil. Naštěstí však již její křeč končila a ona za okamžik sklouzla ze mne na postel a znavena prudce oddechujíc, zůstala bez hnutí ležet.

Nestačil jsem se ani pořádně nadechnout a zastoupila jí Ivanka. Stejným způsobem mi nastavila svůj klín před ústa a již jsem cítil její ústa na svém pyji.

„Já chci taky jako Romanka!“ šeptala vášnivě a mně nezbylo nic jiného než vnořit jazyk do hlubin jejího lůna. Byla rovněž šíleně mokrá, rozdrážděná předchozím divadlem a toužící po stejné slasti. Poctivě jsem se snažil laskat její jeskyňku i poštěváka a ona mi oplácela seč jí dech stačil. Cítil jsem její tvrdé dívčí prsy na břiše a jejich hroty jezdily sem a tam v její rytmu.

Neodolal jsem a uchopil jeden prs do ruky a začal jej mačkat a drtit ve dlani. Její bradavka byla tvrdá jako kámen a kdykoliv jsem jí stisknul tak sebou Ivanka slastí trhla. Takto jsme se vzájemně dráždili a bylo slyšet jenom mlaskání a mumlání.

Nemohl jsem zapomenout ani na Ivanin zadeček a opustiv její prs, položil jsem ruku do úžlabí mezi jeho půlkami. Našel jsem malý sevřený otvůrek a pomalu začal tlačit prst dovnitř. Ivanka začala sténat pod jeho tlakem a když konečně prst vniknul dovnitř, prudce zadečkem cukla ve snaze zbavit se tohoto tlaku.

Pomalu jsem začal uvnitř jezdit sem a tam a dráždil tak obě její dírky. Muselo to pro ní být velmi vzrušující, protože přestala kouřit můj pyj a plně se soustředila na slast mého dráždění.

Netrvalo dlouho a opakovala se scéna jako s Romankou. Ivanka sebou divoce házela na mých ústech a snažila se uniknout slastnému mučení. Její kundička se svírala křečí a vypouštěla potoky šťáv, stékajících na můj obličej a krk. Ještě několik minut trvala její křeč a pak i ona znaveně sjela vedle mě na postel.

Ležel jsem mezi nimi s pyjem vydrážděným dvojím nedokončeným kouřením a divoce jsem si ho honil, abych si ulevil. Naštěstí se již zotavila Romanka a ochotně mně přispěchala na pomoc…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *