Mám mámu nymfomanku II.

„Do prdele!“ zaklel jsem a cítil jak mi čurák měkne když jsem leknutím vyjel z matčina konečníku. Matka se spěšně zvedla na nohy, rychle si zavázala pásek svého županu a kráčela ke dveřím podívat se kukátkem kdo to k nám jde.

„To je moje bývalá spolužačka a kamarádka ještě ze školy,“ zašeptala. „Schovej se vedle ať tě nevidí.“ Přeběhl jsem rychle vedle a nechal lehce pootevřené dveře, abych mohl vidět kdo k nám jde.

Matka otevřela dveře a vešla svůdně vypadající žena středního věku jako matka. Na sobě těsnou minisukni a stejně těsnou blůzu s velikým výstřihem.

Její postava vypadala fantasticky v botách s jehlovými podpatky. Blond vlasy zakrývaly její ramena a na krásné tváři se jí objevil úsměv, když spatřila matku mezi dveřmi.

„Radko, co děláš v županu v tuto chvíli? Snad jsem tě nevzbudila?“ „Oh Bože Kamilo, jak ráda tě zase vidím. Ne, nespala jsem. Vidím, že tě moje oblečení vzrušuje. Pojď dál ať tě můžu políbit a obejmout.“ „Skutečně mně vzrušuje vidět tě v takovém svůdném župánku. Vsadím se, že pod ním nic nemáš, jak tě znám!“

Matka chytla Kamilu, objala a políbila. Jejich rty se setkaly a já viděl jejich jazyky kmitat v ústech. Matka se pak rychle sklonila a stáhla Kamile minisukni dolů až na zem. Odhalila nahý růžový zadek své přítelkyně a srdečně se rozesmála.

„Ty malá děvko,“ smála se matka: „Vždyť ty zase nemáš kalhotky! A to mluvíš o mně.“ „Jen si vzpomeň, že jsme ve škole nenosily žádné prádlo,“ smála se Kamila, „Byly jsme stále připraveny k pořádnému šukání.“

„My jsme ale byly párek vyhlášených kurev, nemám pravdu. Jakmile jsme neměly každý den alespoň jednoho čuráka, mohly jsme se zbláznit!“

Kamila se uchichtla. „Vsadím se, že jsme ošukaly většinu kluků ve škole a také spoustu holek.“ „Tak pojď už dál a sedni si na gauč,“ řekla matka. „Mám pro tebe jedno velké překvapení.“ „Neříkej, už se nemůžu dočkat co to je za překvapení,“ smála se Kamila a společně s matkou přešly do obýváku a sedly si na gauč.

Matka odhodila ze sebe župan a sedla si těsně vedle Kamily. Začaly se znova líbat a vzájemně hladit, takže brzo byla Kamily blůza rozepnutá a matčiny ruce masírovaly nádherný pár jejích prsů.

Pak matčina hlava sjela dolů, mezi Kamilina stehna až nakonec matka klečela před Kamilou a začala pokrývat buclatou kundu před sebou polibky. Zíral jsem v pootevřených dveřích na svojí matku, klečící před Kamilou s hlavou zabořenou do jejího klína a cítil jak mi opět tuhne čurák.

Náhle matka přerušila svojí práci v kundě své přítelkyně a se smíchem zvolala. „A nyní to překvapení pro tebe. Kájo, pojď sem a dokonči co jsme začali než Kamila přišla k nám!“

Nedočkavě jsem vešel do obýváku s čurákem trčícím vpřed. S matkou jsme již mnohokrát mrdali před jinými lidmi při pár našich tajných swingers setkáních, takže mně to nepřivádělo do rozpaků.

Kamila si mně pořádně prohlédla, nejdéle pak můj stojící ocas a srdečně se rozesmála. „Ach můj Bože, ty souložíš se svým synem!“ zvolala: „To je neskutečné, jaká jsi děvka. Já to miluju!“

„Kája je můj miláček,“ řekla matka: „Zrovna mne mrdal v konečníku když jsi zazvonila. Pojď ke mně zlato, pojď do svojí nadržené matky. Už se nemůžu dočkat až v zadku ucítím tvého nádherného čuráka jako předtím, než nás Kamila vyrušila!“

Klekla si opět přede mne se zadkem vyzývavě vystrčeným vzhůru. Klesl jsem na kolena a přisadil svého ztopořeného čuráka opět k matčinu konečníku. Byl stále ještě krásně roztažený a vlhký, takže jsem celkem snadno zajel dovnitř a lehce překonal odpor jejího svěrače, abych pokračoval tam, kde jsme byli přerušeni.

„Udělej jí to Karle. Je to skutečně děvka. Mrdej jí tím svým nádherným čurákem až bude vřískat slastí!“ začala mně povzbuzovat matčina přítelkyně.

Nenechal jsem se pobízet a začal divoce jezdit v matčině zadku sem a tam, zatímco ona opět vrazila ruku do svojí kundy a dráždila si prsty svůj krví nalitý klitoris. Divoce přirážela v ústrety mému čuráku a sténala čím dál hlasitěji. Cítila jak se blíží její orgasmus a byla čím dál divočejší.

Kamila řekla: „Už vříská! Ona vždycky vříská když má orgasmus. Sakra, já jsem z toho hotová taky. Lízej mi kundu ty nádherná kurvo, cucej můj klitoris a udělej mně s tebou!“ zvolala a přitiskla svojí roztouženou kundu na matčina ústa, takže matčin jazyk mohl lízat a dráždit její klitoris a kundu.

První byla hotová máma. „Oh bože baby… ano… ano… ano… oh mrdej mně… mrdej mně a nepřestávej… Já už budúú… ÁÁÁÁÁ… ÚÚÚÚžž… Jááá už jsééém,“ začala sténat a kvílet slastí, zatímco jsem tvrdě mrdal její konečník a masíroval dlaněmi její ohromné dolů visící kozy.

Kamila úplně zmlkla a s otevřenou pusou sledovala mojí matku jak jí od sebe odstrčila a hbitě se ode mne odtrhla ještě dřív, než jsem stačil stříkat. S úžasem Kamila zírala jak se matka bleskově otočila a než jsem se vzpamatoval, vsála do svých úst můj chvějící se nabobtnalý penis a začala jej kouřit jako divá.

„Bože, on měl čuráka v jejím zadku a ona mu ho teď kouří! Ty jsi skutečně nechutně chlípná Radko!“ Měla pravdu, že matka byla chlípná. Když mrdala, byla schopná jakýchkoliv věcí, prostě všeho. A uměla neskutečně kouřit čuráka.

Během chvilky jsem začal stříkat svoje semeno do matčina hrdla, pevně svírajíc oběma rukama její hlavu a ona stačila všechnu mojí mrdku polykat. Nakonec mi pečlivě celého čuráka očistila.

Taková chlípná je moje matka, ale o tom vám budu ještě několikrát vyprávět…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *