Se sestřenicí ve vlaku II.

„Zanedlouho vjedeme na chvíli do Polska. Než projede další vlak musíme tam počkat. V Polsku nemůžeš ani vystoupit a už vůbec ne nastoupit.“ „V tom případě se vraťme tam, kde jsme přestali,“ navrhla Petra a zamířila zpět k oknu.

Jemně si přitom vyhrnula svoji sukýnku. Teď byl k vidění celý její zadeček. Ani nebylo poznat, že má nějaké kalhotky.

Vytáhl jsem z kraťas svého věčně vztyčeného ptáka a opřel se o Petřin zadeček. Odhrnul jsem jí vlasy na druhou stranu a políbil na krk. Rukama pomalu zajel pod sestřenčino tričko a nahmatal přes podprsenku naběhlé hroty.

„Nádhera, nikdy bych neřekl, že může být tak přitažlivá,“ řekl jsem si při pohledu na mojí stejně starou sestřenici. Hnětl jsem jí kozičky a tělo stále více přitláčel k jejímu.

„Rozepni mi podprsenku,“ zašeptala. Když jsem splnil její přání otočila se ke mně a přetáhla přes hlavu tričko. I s podprsenkou ho hodila na sedačku. Nebýt trička a téměř neviditelného proužku místo kalhotek, stála by přede mnou tak, jak ji Pán Bůh stvořil.

„Jsi překrásná,“ nemohl jsem se vynadívat. Hladil jsem její kozičky a ona mě vískala ve vlasech. Pak jsem se odhodlal dál.

Polibky jsem směřoval stále níž. Jazykem jsem si pohrával s malým pupíkem, který byl poslední drobnou zastávkou před vstupem na úbočí její svatyňky. Odvážně jsem se blížil k jemným černým chloupkům. Naposledy jsem na okamžik zvedl hlavu a pohlédl Petře do očí.

„Ano,“ kývla hlavou na důkaz svolení. A tak když jsem pronikal přes nízký pažit a jazykem ohmatal naběhlý poštěváček, začala vzrušeně a hlasitě oddechovat.

„Naladil jsem na tu správnou strunu,“ pomyslel jsem si, když si mojí hlavu přitláčela stále více k sobě. Jednou rukou jsem si stále pohrával s jejími ňadry a druhou si to šinul dolů. Prsty si pohrávaly s buchtičkou.

Pomalými tahy jsem pronikal prsty hlouběji až jsem měl brzy ruku až po zápěstí mokrou. „Sedni si tady,“ nabádala mě a ukazovala prstem na malý stoleček pod oknem.

Rukama jsem se nad hlavou držel otevřeného okna, zatímco si strčila do pusy mého klacka. Věděl jsem, že nebude trvat dlouho a budu hotový. A taky, že jo. „Už buduuuuu!“ zasténal jsem slastně. A místo toho, aby můj pinďour vystříkl salvu do prázdna, nechala si ho v pořád v puse.

A tak jsem stříkal a stříkal. Dívala se na mě po očku a spolykala vše, čím jsem jí zaplnil pusu. Teď teprve jsem se pustil okna a začal Petru hladit po vlasech.

Nepřestávala mi ho honit a pohyby nahoru a dolů mi ho znovu během chviličky postavila do pozoru. „Tak a teď mi to udělej zezadu,“ řekla tiše a opřela se lokty o stolek.

Vyšpulila zadeček a prohlížela si ubíhající krajinu. Přetáhl jsem jí tedy proužek kalhotek malinko stranou a jazykem rejdil zezadu v její nádherně voňavé broskvičce.

„Už jsem dostatečně vlhká?“ zeptala se vzrušeně. „Ano,“ hlesl jsem. „Tak proč už nejsi ve mně?“ zeptala se. „Užívám si tu chvíli, jsi božská,“ odpověděl jsem, ale rychle jsem se vrátil zpět k lízání. „Tak už to neprodlužuj, prosím!“ vzlykala vzrušením Petra.

Narovnal jsem se tedy a rukou si pomohl zasunout svůj klacek hluboko do nitra její svatyně. Propnula se jako luk pod tětivou a tváří se opřela o okýnko, které se pod jejím dechem silně rosilo.

Zrychlenými tahy jsem své péro vytahoval úplně ven a znovu zasouval dovnitř. A zrovinka v ten nejnevhodnější okamžik se stala drobná nehoda…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *