Hraní s maminkou I.

Jmenuji se Karel a je mi 16 let. Moje máma a otec se rozvedli když jsem byl ještě malý a tak já žiji pouze s mámou. Nepamatuji si již příliš dobře od kdy takto žijeme, připadá mi ale, že je to od jakživa.

Pamatuji se, že matka chodila pozdě z práce a spolu jsme byli vlastně jenom v neděli odpoledne… Ten čas jsme trávili společně, povídáním, hraním her a podobně.

Matka si zvykla dělat občas překvapivé věci. A tak si také jednou náhle začala hrát s mým penisem. V té době jsem ještě nerozuměl těmto věcem a nevěděl jsem o co jde. Matka často dělala to či to, takže mně to připadalo zcela přirozené.

Doma jsem normálně chodil bez kalhot, jenom ve slipech, takže matka mohla klidně vzít do ruky můj penis a hrát si s ním. Měla ve zvyku vždy před spaním jemně hladit moje varlata a svírat v ruce můj penis. Občas jej dokonce něžně líbala. Nedělala to dlouho, asi jenom pět minut a potom jsem mohl jít klidně do své postele spát.

Ano, to léto jsem měl třináct let (to bylo rok a půl potom, co s tím hraním začala). V tom čase jsem již věděl dost o sexu, ale s maminkou jsme o takových věcech spolu nikdy nemluvili. Můj penis byl již docela velký a když si s ním maminka tak hezky hrála, vždy tak divně ztvrdnul. Když jsem pak odešel do postele, vždy jsem masturboval až do výronu semene, které jsem utíral do velkého kapesníku aby o tom maminka nevěděla.

Pak přišlo další takové odpoledne. Hráli jsme si hry, občas si jen tak povídali a pak přišla chvíle kdy jsme měli jít spát a matka si zase hrála s mým penisem jako obvykle. Vše bylo jako obvykle. V té době jsem měl již dost velké ochlupení okolo penisu a ona se jím ráda probírala svými prsty.

Najednou se mi zdálo, že to děláme nějak dlouho, můj penis již byl úplně tvrdý jako nikdy při podobném hraní. Maminka to určitě cítila také, ale nějak nechtěla přestat a pokračovala dál ve své činnosti.

Náhle se maminka předklonila a začala jemně líbat moje varlata. Nevěděl jsem co si mám myslet. Nejdříve líbala moje varlata jako občas předtím, potom však náhle začala můj penis lízat a cucat a svírat přitom moje varlata v rukou.

Cítil jsem, že se neudržím a budu stříkat, snažil jsem se ze všech sil tomu zabránit, ale maminka jako by to také nějak cítila, náhle sevřela žalud mého penisu mezi své rty a současně silně sevřela v dlaních moje varlata. Chvilku můj žalud sála a jemně tiskla moje varlata a již jsem cítil, že vystříknu.

Divoce jsem vykřikl a v příštím okamžiku jsem začal stříkat a navíc hned do jejích úst a na její tvář! Rychle si vsunula stříkající penis do úst, kam jsem s velkou slastí vystříkal zbývají semeno. Když jsem přestal konečně stříkat, maminka vstala a já se na ní podíval. Okolo svých úst byla celá bílá od mého semene a já se cítil strašně. Ona však všechno semeno pečlivě a s chutí slízla a nakonec se na mně usmála!

Věděl jsem, že jsem celý rudý rozpaky a studem, ale ona se ke mně sklonila a řekla: „Bylo to hezké, viď?“ Já byl schopen pouze kývnout hlavou, maminka mě potom políbila a odešla do svého pokoje.

Zůstal jsem jako opařený, nevěděl co si mám o tom všem myslet a hlavně mě vrtalo hlavou, proč si maminka hrála s mým penisem až jsem se vystříkal, když to ještě nikdy předtím neudělala. Pořád jsem o tom přemýšlel, ale celý týden jsme o tom co se stalo s maminkou vůbec nemluvili.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *