Hraní s maminkou II.

Příští neděli jsme nevěděl co vlastně budeme dělat, byl jsem na rozpacích, co se bude dít. Přišel jsem do obývacího pokoje hrozně zmatený, ale maminka již tam byla a tvářila se jakoby nic. Na sobě měla modrou blůzu a krátkou sukni a já se snažil také tvářit normálně.

Začali jsme hrát šachy, maminka velice milovala tuto hru. Když jsme skončili, maminka řekla: „Pojď ke mně Kájo a sundej si svoje kalhoty!“

Rozrušením jsem nevěděl co mám dělat, ale nakonec jsem si rozepnul a sundal svoje džíny. K mému překvapení si maminka rozepnula a svlékla svojí blůzu a zůstala jen v podprsence.

„Chceš abych ti dělala tak hezky jako minule, zlato?“ překvapila mně otázkou. Nebyl jsem schopen odpovědět a tak jsem pouze kývnul horlivě hlavou. Maminka se mým rozpakům usmála a začala si opět s mým penisem hrát.

Tentokrát však vzala můj penis do dlaní a začala jej lízat. Potom vsunula penis do svých úst a začala jej doopravdy cucat, zatímco já pololežel na zádech na pohovce.

Náhle přestala a když jsem překvapením zvedl hlavu, viděl jsem jak se zvedla a stoupla si. Stáhla si sukni a kalhotky a klekla si nade mne. Letmo jsem zahlédl její černými chlupy zarostlý klín!

Můj penis byl tvrdý jako kámen a čněl vzhůru proti ní jako kolík. Maminka jej pohladila, podívala se mi do očí a řekla něžně: „Neboj se ničeho a klidně lež, bude se ti to určitě líbit!“

S těmito slovy se začala spouštět dolů a můj penis mizel mezi jejími stehny. Přidržela si jej rukou a za okamžik jsem ucítil hebký dotyk jejího těla na špičce mého penisu.

Pak jsem cítil teplé měkké vlhko jak jsem zajížděl do matčina těla. Maminka se pomalu spouštěla na mně až se můj penis zasunul celý do její pochvy. Jakmile dosedla, tiše zasténala a zavrtěla trochu svým tělem, aby se penis pořádně srovnal v jejím těle.

Ležel jsem klidně a pozoroval, jak se matka začíná na mně pohybovat nahoru a dolů. Cítil jsem jak její pochva jezdí po mém penisu jako po pístu a její prsy v podprsence se tak nádherně pohupovaly!

Byl jsem ohromen z těch nových nádherných pocitů. Já jsem šukal svojí matku, vlastně správně řečeno, matka šukala mně!

Cítil jsem, že už asi budu stříkat a začal jsem hlasitě křičet rozkoší. Matka však vůbec nepřerušila svoje souložení a tak jsem za chvíli do ní začal vypouštět svoje horké semeno!

Byl jsem překvapen jak matka divoce sténala a svíjela se na mém stříkajícím penisu a oběma rukama tiskla vší silou mojí hlavu mezi své velké měkké prsy v podprsence!

Cítil jsem, jak se její kunda divně stahuje okolo mého stříkajícího penisu a vytéká z ní velké množství jejích šťáv. Nevěděl jsem ještě, že i ona takto prožívá svoje vyvrcholení a že je to pro ní stejně mučivě krásné, jako pro mně!

Divoce se na mně svíjela a trvalo dlouho, než se uklidnila aby nakonec k mé lítosti slezla ze mne dolů a s úsměvem odešla do koupelny a pak do svého pokoje.

Tu noc jsem nemohl usnout a pořád jsem musel myslet na to, co jsem před několika hodinami prožil. V šest hodin ráno jsem se probudil z krátkého horečnatého spánku a náhle jsem pocítil hroznou náladu a divoké vzrušení. Chtěl jsem šukat se svojí matkou znova!

Doufal jsem, potřeboval jsem se ujistit, že to vše nebyl jenom sen. Chvíli jsem se rozmýšlel a váhal, ale nakonec jsem sebral všechnu svojí odvahu, vstal z postele a šel do matčina pokoje.

Otevřel jsem dveře a vstoupil dovnitř. Maminka byla vzhůru a četla si knihu. Když mě uviděla, položila knížku a usmála se na mně. Pokynula mi, abych si k ní sedl.

„Tak jak se ti to včera líbilo?“ překvapila mně svojí otázkou. „Ach strašně moc a chtěl bych abysme to spolu dělali znovu!“ vysoukal jsem ze sebe odhodlaně.

Byl jsem překvapen když řekla: „Když chceš, budu to s tebou znova dělat ráda!“ Domníval jsem se, že to říká jenom tak, ale ona se na mně usmála. „Myslím to doopravdy, ale tentokrát musím být já vespod!“

Zasmál jsem se jejím slovům a nemohl se dočkat další soulože. Maminka odhrnula pokrývku a já jsem najednou uviděl, že je pod ní úplně nahá. Její prsa bez podprsenky byly veliká a trčela jí do stran. Na jejich vrcholcích se rýsovaly velkým vzrušením zduřené růžové bradavky v tmavých kruzích dvorců. Podíval jsem se dolů do jejího klína. Byl porostlý černým kožíškem a v něm prosvítala její růžová kunda.

Vytáhl jsem svůj penis a klekl si nad ní – takto ona klečela předtím na mně. Uchopil jsem její stehna která matka ochotně zvedla až na moje ramena a tak mi otevřela volný přístup do svojí kundy. A pak jsem pomalu zasouval penis mezi zvednutá stehna a pak dále, veden její zkušenou rukou, do její kundy.

Byl to nádherný pocit, rozdílný proti zkušenosti z minulé noci. Cítil jsem nyní maminku pod sebou, byla úplně v mé moci a já zasunul svůj penis pomalu až po kořen, až vyjekla napětím.

Přidržela si mě svýma rukama takto zasunutého v sobě a až po chvilce dovolila, abych jí začal šukat. Držel jsem její stehna na svých ramenech a nejdříve pomalu a později divoce vrážel svůj chtivý penis do její horké a mokré kundy.

Za pár minut jsme byli hotoví. Ve stejném okamžiku kdy jsem začal volat, že budu stříkat, začala křičet slastí i matka. Cítil jsem, jak se její kunda svírá okolo mého cukajícího se ptáka a já do ní chrlím gejzíry mladého horkého semene, které tak nádherně ze mně vysávala svým pohlavím!

Když jsme konečně přestali, zůstali jsme ležet vedle sebe. Já držel v ruce jeden ohromný matčin prs, zatímco ona si jemně svými prsty hrála s mým stále tvrdým penisem.

Pro mě to byla zatím nejhezčí chvíle v mém životě a na štěstí ne poslední. Za okamžik jsme si ty nádherné chvíle zopakovali a ten den ještě několikrát, než jsme měli oba dost. A od té chvíle jsme naše společné chvíle věnovali jenom šukání, matka mě postupně naučila všechny možné triky a posice a já jí za to mnohokrát za ten večer odměnil svým semenem. Bylo to nejkrásnější hraní s maminkou jaké jen může být, co říkáte?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *