Danina přeměna I.

Jana byla vdaná žena a byla nymfomanka. Její muž nestačil na její požadavky a ona se užírala touhou. V poslední době často snila o mrdání se svým dospívajícím synem, jehož obdivných a toužebných pohledů si dobře všímala.

Když zase jeden večer její manžel Jan jak bylo jeho zvykem spal u televize zatímco na synových kalhotách byla viditelná boule, zvedla se, uchopila svého překvapeného syna za ruku a odvedla jej sebou do jeho pokoje.

Tam rozepla synovi kalhoty, stáhla je na zem i se slipy a začala mu honit ztopořeného čuráka. Než se překvapený syn vzpamatoval, vystříkl svoje mlíčí do matčiny ruky a na její tričko.

„Líbilo se ti to, Tome?“ „Och Bože ano!“ vyhrkl ze sebe šokovaný syn.

Jana si dál hrála s jeho čurákem, který po výstřiku skoro vůbec nezměkl, což ji nesmírně vzrušovalo.

„Chceš mi ho teď dát do pusy?“ zeptala se a nastavila před synova čuráka otevřená ústa. Tomáš nečekal a vsunul nedočkavě svůj penis do matčiných horkých úst.

Jana začala zkušeně kouřit tvrdý chlapecký penis, zatímco jednou rukou jemně masírovala synova varlata a druhou rukou dráždivě přejížděla přes jeho hruď. Jako zkušená mrdna věděla jak co nejvíce vzrušit takového zajíčka jako byl její syn.

Netrvalo to opět dlouho a Tomáš začal plnit matčina ústa horkým semenem, jakoby ani před chvíli nestříkal do její ruky.

„Chutnáš slaďounce!“ řekla uznale matka a s potěšením pozorovala, že synův penis stále ještě nejevil známky měknutí.

„Musíme se již vrátit, otec by se mohl probudit a hledat nás!“ řekla zklamanému synovi. „Zůstane to naším tajemstvím, jenom mým a tvým, ano?“ dodala Jana a opustila synův pokoj.

Za okamžik již oba seděli v obývacím pokoji a společně se spícím otcem sledovali končící pořad jako by se nic nestalo.

Když druhý den otec odešel do práce, Jana vešla do synova pokoje jako každé ráno aby ho vzbudila do školy. Políbila rozespalého syna a zašeptala mu tajemně do ucha: „Svlékni se a počkej na mně v mojí posteli!“

Tomáš následoval svojí matku do ložnice, kde se oba svlékli. S potěšením sledovala Jana hladové pohledy Tomáše na její bujné poprsí a se svůdným pohybem jej vybídla aby se jej dotkl.

Nechala jej aby se kochal plností a pružností jejích prsů a se zájmem sledovala jak se jeho přirození zvedá a zvětšuje. Již dříve si všimla, že velikostí penisu již dostihl svého otce a ona se nemohla dočkat, až jej ucítí v sobě.

„Dnes nepůjdeš do školy, zůstaneme celý den v posteli. Budeme spolu mrdat každý den, dokud mi neuděláš dítě, tvůj otec už nemůže mít děti!“ řekla Jana.

„Ale co řekne otec?“ optal se Tomáš. „Neboj se zlato, to vyřídím. Co může chtít, taky bych si mohla nechat udělat dítě od někoho cizího!“ odbyla to Jana jako hotovou věc. „Má mě rád a smíří se s tím,“ dodala a lehla si nedočkavě na postel.

Tomáš chvilku koukal na svojí matku jak toužebně roztahuje nohy a prsty si hladí svojí vyholenou kundu. Pořád se nemohl vzpamatovat z toho co se děje, na jednu stranu o něčem podobném neustále snil, na druhé straně byl zaskočen. Jeho mladické vzrušení však rozhodlo za něj.

Jana sledovala svého syna jak s tvrdým čurákem v ruce klesá mezi její rozevřená a čekající stehna, nedočkavě uchopila tvrdý penis a přisadila si jej k touhou rozevřené pochvě.

Tomáš poprvé v životě vnikl do ženské pochvy, navíc pochvy vlastní matky a zmocnilo se ho nesmírné vzrušení. To o čem snil a zatím jen pouze četl v erotických povídkách se stalo skutečností a on mrdá svojí vlastní matku!

Jana se po dlouhé době cítila uspokojena. Její syn splnil její očekávání, mrdal ji nepřetržitě celé dopoledne a ona si prožila nespočítané množství orgasmů.

Tomáš byl výborným žákem a dovedl svoji matku uspokojit po všech stránkách, především díky své mladické neúnavnosti. Trochu smutně poslechl matku, když prohlásila, že toho zatím bylo dost. Matčina pochva byla plná jeho semene, to bylo i na matčině tváři, hrudi a celém těle, o prostěradle nemluvě.

„Líbilo se ti souložit se svojí mamkou?“ ptala se Jana, když se oblékali. „Ano, maminko bylo to nádherné a chtěl bych to dělat s tebou pořád!“

„Ale jen se neboj zlatíčko, mě se to taky líbilo a ráda si to s tebou zopakuji. Napadlo mně jen, že možná jsme k tomu mohli vzít i tvoji sestřenici Danku. Už na to má taky věk a je to pěkné děvče, nemám pravdu?“ smála se Jana při pohledu na červenajícího se syna. Věděla, že se mu jeho sestřenice líbí, všimla si jeho pohledů na Daninu dospívající hruď s prsy již velkými jako pomeranče.

„Ale mami, jak by se to mohlo stát,“ neodporoval Tomáš. „Jen se neboj a nech to na mně,“ odpověděla Jana tajemně. „Ty myslíš, že by se k nám mohla přidat?“ nevěřícně protáhl Tomáš. „Jistě. Jakmile uvidí nás dva, tak bude sama chtít, uvidíš,“ kategoricky potvrdila Jana a se vzrušením si představila svého syna jak odpaňuje Danu.

Toho rovněž pomyšlení na nové sexuální dobrodružství vzrušilo natolik, že mu čurák znova ztvrdl a znova jej zasunul do matčiny pochvy.

Když začal stříkat svoje semeno, vyvrcholila i jeho matka vzrušená představou jak její syn protrhává panenskou blánu její půvabné neteře.

Když konečně skončili, Jana zavolala svojí sestru. Katka řekla, že Dana přijede když ji Jana zve…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *