Danina přeměna II.

Příští víkend by byl perfektní pro Janin plán, protože její manžel pojede s přáteli na ryby a ona zůstane s Tomem sama doma.

Týden uběhl a Jan odjel na ryby jak plánoval. Jana rychle vykouřila svému synovi čuráka a odjela pro svoji neteř.

Když přijeli, zeptala se Jana Dany, zda nechce něco pít. „Jo, docela bych si dala minerálku,“ odpověděla nevinně Dana. „Ale já myslela něco tvrdšího!“ smála se Jana.

„Och Bože ne, máma by mně zabila!“ zvolala šokovaná Dana. „Neboj, my jí to neřekneme,“ zasmála se Jana a vyndala z baru láhev. „Tak dobře,“ odpověděla Dana váhavě.

Jana namíchala pití a sedla si do křesla a sledovala svojí neteř, jak upíjí vodku se sodou. „Vypij to, já ti namíchám další,“ vyzvala ji.

Dana poslechla a vypila skleničku jedním lokem. Chtěla ukázat svojí tetě, že již není žádná malá holčička. Jana okamžitě namíchala děvčeti další skleničku a s úsměvem sledovala, jak ji Dana odvážně do sebe hází. Poznala, že je děvče již opilé. „Myssllíímm, že mám užžž doosst,“ zachichotala se přiopile Dana.

Tom seděl vedle své sestřenice a šklebil se na ní. Jana přistoupila ke gauči kde Dana s Tomem seděli a bez rozpaků rozepnula Tomovi kalhoty a vytáhla ven jeho tvrdnoucí penis.

„Šáhni si jak je Tomův penis hebký a tvrdý, Dano!“ řekla překvapené dívce s úžasem civící na tetino jednání.

Dana byl fascinovaná. Ještě nikdy předtím neviděla chlapecký penis. Váhavě vzala penis svého synovce do ruky a s překvapením cítila jeho hebkost a stoupající tvrdost pulsujícího svalu. Současně cítila jak nějak divně vlhne v rozkroku.

„Myslím, že byste se děti mohli políbit! Určitě jste to již někde zkoušeli tak ukažte, jak vám to jde,“ dirigovala je Jana.

Dana nesměle políbila svého bratrance na ústa tak, jak to viděla ve filmech. Tom jí polibek vrátil a vůbec to nebyl polibek jako od bratrance. Jana pozorovala jak je její malá neteř docela rozpálená a tušila, že se v ní již probudila sexuální žádostivost.

„Vidím jaké je ti teplo drahoušku, tak se nestyď a svlékni se. Ukaž mně i Tomovi jaká jsi již krásná, velká holčička!“ vyzvala Jana nevinně Danu.

Dívka již byla alkoholem a dotykem Tomova penisu zcela rozpálená a bez jakéhokoli váhání se svlékla a stoupla si před Toma.

„Tak jak se ti líbím? Myslíš si, že jsem hezká?“ zeptala se s dívčí koketérií.

Tomáš pohlédl na její pučící prsy a lehounce ochmýřenou kundičku v dívčině klínu. „Hmm, jjjo… jo pěkná!“ vykoktal ze sebe Tom, stejně vzrušený jako Dana. Ta již viditelně ztratila jakékoliv zábrany a byla ochotna učinit cokoliv, co jí její teta řekne.

„Víte co děti, půjdeme do mojí ložnice a trochu se pobavíme. Co tomu říkáte?“ řekla Jana. „Já bych chtěla…“ špitla nesměle rozpálená Dana, zatímco Tomáš pouze souhlasně přikývl.

Společně přešli do ložnice s velkou manželskou postelí, před kterou zůstali stát. „Tak, teď se ještě svlékneme my s Tomášem a já ti potom něco krásného ukážu!“ řekla Jana a rychle ze sebe stejně jako její nedočkavý syn shodila oblečení.

Dana obdivně pozorovala krásné tělo své tety s velkými, těžkými prsy. Bez odporu se nechala položit na záda a dovolila svojí krásné tetě aby jí široce roztáhla od sebe stehna a umožnila tak volný přístup k její panenské štěrbince.

Vzápětí ucítila jak se tetin hebký, horký jazyk dotýká její stejně rozpálené kundičky a pomalu, ale neúprosně vjíždí mezi rozevírající se rtíčky. Ještě nikdy nezažila něco podobného, zavřela odevzdaně oči a nechala se unášet slastí tetina jazyka.

Tomáš pozoroval svojí matku jak si hraje s kundičkou své neteře. Když se Janě zdálo, že je dívčina kundička dostatečně vlhká, pokynula svému synovi rukou.

„Teď zkusíme zase něco jiného, od čeho tady máme přece muže. Tomáš ti ukáže, jak je krásné mrdání zlato. Určitě se ti to bude líbit tak jako mně i Tomášovi!“ řekla Jana.

„Nebude to bolet?“ zeptala se Dana se strachem v očích. Její touha již přemohla její strach a toužila poznat to nové.

„Jenom trošku to zabolí a pak to bude již nádherné, uvidíš!“ uklidňovala ji její teta a dávala signál svému synovi. I ona byla vzrušená na nejvyšší míru a cítila, jak jí teče vlhkost z její pochvy po stehnech.

Tomáš uchopil široce rozevřená stehna své sestřenice a klesl mezi ně. Zkušená ruka jeho matky uchopila jeho ztopořený penis, ještě jej několikrát pohonila a pak jej přiložila přesně do rozevírající se štěrbinky chvějící se dívky. Druhou rukou divoce kmitala ve své kundě, nemohla se již udržet.

Tom pomalu zatlačil a téměř bez odporu zajel až po kořen svého ptáka do dívčiny pochvy. Dana sebou trochu škubla, překvapená zcela cizím, novým pocitem ve svém těle a ani nestačila zaregistrovat bolest protržené blány.

Cítila jak bratrancův penis pomalu jezdí v jejím těle a přináší jí tím nádherné pocity slasti a blaženosti, jaké nikdy předtím ještě nezažila.

V okamžiku kdy dosáhla svého prvního orgasmu v životě a její panenská pochva se začala svírat a ždímat Tomův pracující penis, vykřikl divoce i on a Dana poprvé v životě ucítila, jak do jejího lůna stříká horké chlapecké semeno.

Jana s rukou hluboko ve své pochvě sledovala vzpínání mladých těl a věděla, že její syn plní lůno její neteře svým semenem. Sama již měla dva orgasmy a chtěla víc.

Zatímco Dana přemožená tím novým pocitem nesmírné slasti bezvládně ležela na posteli se zavřenýma očima, matka se synem pokračovali v milostných hrátkách. Tomáš se chtěl matce odvděčit a pilně ukájel její vzrušení. Nakonec i matčinu pochvu naplnil svým semenem a ta, již dostatečně ukojená, svými ústy připravila penis svého syna pro procitnuvší Danu.

Společně všichni tři strávili v matčině posteli celý víkend. Dana se nemohla nabažit nových dojmů a pocitů, na štěstí Tomáš měl dostatečnou výdrž aby stačil uspokojovat jak mladičkou dívku tak zkušenou ženu. A ve chvílích kdy si musel chvilku odpočinout zasvěcovala Jana svojí mladičkou neteř do tajů dívčího milování. Nutno podotknout, že Dana byla velice pilná žačka.

Tak uběhl víkend a byl čas odvézt Danu domů. Všichni tři již byli notně unavení, ale nesmírně spokojení. Především Dana, která byla konečně zasvěcená do světa sexu a stala se z ní žena. Tomáš si zas užil krásného sexu s mladičkou dívkou a svojí zkušenou matkou. No a Jana, ta si byla jistá, že její sen o dalším dítěti již není jen snem…

„Kdy to budeme dělat znova?“ škemrala téměř plačtivě Dana při loučení s tetou a bratrancem. „Neboj se, bude to brzo. Tvůj strýc jezdí na ryby každý druhý víkend, takže to není tak dlouhá doba,“ utěšovala ji Jana s myšlenkou, že by nebylo špatné pozvat s Danou i její matku. Věděla, že její sestra miluje sex stejně jako ona…

Když přijela Dana domů, ptala se jí její matka jak se jí u tety líbilo. „Bylo to nádherné a za dva týdny pojedu k tetě zase, mami!“ odpověděla dcera rezolutně.
„A teta řekla, že pozve i tebe abys nebyla doma sama, když je táta pořád pryč. Určitě se ti to bude líbit jako mně!“ dodala Dana…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *