Rychlá akce s Milenou

Pracovat se mi zrovna nechtělo, tak jsem brouzdal po webu a hledal nějaké vzrušující čtivo. Fotek je všude spousta – tolik, že už snad nikoho nevzrušujou. Ale pořádný erotický příběh, to je panečku k nezaplacení!

Mnohem lepší na papíře než ve filmu, kde je fantazii ponechán už příliš malý prostor. Něco jsem našel, a tak jsem se s radostí nechával unášet svou bujnou fantazií a po nějaké chvíli měl co dělat, abych pod stolem rovnou neukájel probuzené choutky. Málem jsem kvůli tomu propásl i pravidelnou poradu.

Na poslední chvíli jsem popadl nějaký papíry, aby to nevypadalo, že se flákám, a běžel tam. Ve dveřích jsem se málem srazil s dalším opozdilcem, Milenou, šéfovou marketingu. Docela kost, ale na můj vkus moc drsná a vyzývavá. Co jsem slyšel, tak moc na vkus kohokoli z firmy. Pracovně jsme se příliš nestýkali a jinak jsem se jí raději vyhýbal. Teď jsme se ale na sebe spiklenecky ušklíbli a celí zadýchaní vklouzli jako poslední na svá místa.

Porada byla jako obvykle o ničem, tak jsem se rozhodl bavit pozorováním ostatních. Taky jako obvykle. Dneska jsem začal u Mileny. Sedí na konci dlouhého stolu, naproti mě a přitom trochu bokem. Jak dorazila poslední, nezašoupla se až ke stolu, ale zůstala sedět trochu dál, štíhlou nohu přehozenou elegantně jednu přes druhou, úhledný zápisník nenuceně na klíně. Vypadala sice, že hltá každý slovo, co kdo pronesl, ale ledva se můj pohled přenesl na její moderní lehké sáčko napnuté přes menší, ale dokonale tvarovaná prsa, najednou se na mě podívala.

Měla volnou kratší sukni a jak takhle seděla, mohl jsem se kochat pohledem na skoro celá její vypracovaná stehna. Nevím proč, ale bylo mi jasné, že mě prokoukla. Jindy bych se tvářil že nic a už bych o ní okem nezavadil, tentokrát jsem ale nadzvedl obočí a usmál se na ní, zatímco jsem si jazykem malinko olízl rty.

Chvilku vypadala, že nevěří vlastním očím, pak se na mě ale najednou pousmála taky. A pak zase zaujatě poslouchala ty kydy. Určitě za to mohly ty příběhy předtim, ale já z ní už nemohl spustit oči. Cítil jsem, jak to na mě pomalu jde, kalhoty mi začínaly být těsné. Litoval jsem, že je tak daleko, moc rád bych vyzkoušel, jestli jsou ty stehna opravdu tak svalnatě pružná, jak vypadají!

Porada skončila hrozně brzo, snad poprvé jsem se zvedal pomalu a neochotně. Milena se tvářila světácky jako jindy, ale já tentokrát místo ledově modrých očí za úzkými brýlemi viděl jen krásně široká ramena, hrdě nesená prsa a naprosto žensky se vlnící boky. Nechápal jsem, že jsem si nevšiml dřív, jak pěkná je to baba.

Vzpomínal jsem na ní, ještě když jsem si zase sedal k internetu a vrátil se k rozečtené povídce. Chtivá děva tam popisovaná rázem získala zcela konkrétní podobu, promítal jsem si Mileninu tvář a postavu do každé divoké polohy, kterými se to tam jen hemžilo. A jako by mi moje choutky schvaloval, zasáhnul v tu chvíli sám osud.

Jen co jsem to dočetl, vrazil ke mě kolega, cpal mi do ruky nějaký papíry a ať prej to odnesu Mileně, že on už nemá kdy, že musí tam a tam a vona, no znáš to, tak kdybys mohl… Málem jsem mu ještě poděkoval, popadl jsem fascikl a hurá s tím nahoru.

Když jsem k ní přišel, zrovna po telefonu docela hustě pucovala nějakýho nebožáka. Fakt jí to seklo, když byla takhle v ráži (a když nesjížděla vás). Dokonalej účes se jí trochu uvolnil, seděla na kraji svýho stolu a jednou nohou si netrpělivě poklepávala o podlahu.

Kývla mi, ať se posadím – židle pro hosty byla hned vedle a já se tam uvelebil a bezostyšně se pásl pohledem na ty nohy, útlý boky, utáhnutý výstřih. Sotva domluvila, začala si poklepávat mobilem o ruku a malinko na mě vyjela: „Tak co ty?“

„Já nic, se jen dívám!“ Netušil jsem, kde se ve mě ta drzost bere. Ale děsně jsem si to užíval. Jí to trochu vzalo dech, takže jsem jí radši podal ty papíry a zopákl jí, co na mě vychrlil kolega.

„Aha,“ zamračila se a mrkla za sebe na přecpaný stůl. Pak se konečně odlepila od jeho hrany a těsně kolem mě prošla ke svým skříním. Krásně voněla po něčem draze exotickém a taky zemitě obyčejném. Jako navoněná ženská když je v ráži. Jenže se pořád tvářila jako kus ledu.

Stoupl jsem si a šel těsně za ní. Před jednou skříní se najednou zastavila a sehnula se. Nestihl už jsem couvnout, takže se o mě lehce opřela zadkem. Přesně na šulína, kterej už nevěděl, jak se mi v kalhotách srovnat.

Bleskem se zas narovnala, koukla na mě s pusou našpulenou, ale neřekla ani slovo. Natočila se trochu bokem a přidřepla si. Pak tu spodní skřínku otevřela a trochu dušeně řekla: „Podrž mi to.“

Klesnul jsem k ní a natáhl se po ostatních fasciklech, ve kterých udělala místo na ten můj. Byl jsem těsně u ní, mezi dvířkama v přítmí a nečekaně intimním soukromí. Dalších pár uvolněných pramínků vlasů mě lechtalo na tváři.

Nějak se nemohla strefit do tý mezery, tak se zas natočila čelem ke stěně a opřela se o mě bokem. Prsem se mi najednou otírala o nataženou ruku, na tvář bych jí mohl políbit, kdybych jen trochu našpulil pusu. Něco tak rajcovního jsem už dlouho nezažil. Štěstí, že jsem měl obě ruce zaměstnané, jinak jsem se najisto neudržel a chmátl po ní.

Ty papíry tam ne a nechtěly, až jsem začal koumat, jestli to náhodou nehraje. Teda, ne že bych měl v hlavě nějak moc myšlenek – jak s tím cloumala, opírala se o mě tu víc, tu míň.

Když se jí to konečně povedlo, napůl na mě ležela, takže jsem jí mohl dát ruku kolem boků aniž by to vypadalo úplně blbě. S tváří těsně u sebe jsme pomalu vstali, nemyslel jsem na nic, jen na její nádherně pružný boky, co jsem cejtil pod rukou, na ty nohy, co se mě pořád ještě dotýkaly.

Lehce jsem jí k sobě přitisknul a druhou ruku jí položil na zadek. Kapku ztuhla, ale vůbec nic neříkala. Nechala se přivinout a snahu se mi vyvlíknout nejevila ani když jsem jí začal tu půlku pomalu masírovat. Mám pocit, že jsem vůbec nedejchal, abych tu chvíli nepřerušil. Krásná, nepřístupná Milena se ke mě mačká ve vlastní kanceláři, na hrudi cítím její pevný prsa, na plný rozkrok se mi tlačí její klín, o nohy se mi opírají její trochu pokrčený, božsky dlouhý nohy!

Pravou rukou jsem jí nepřestával k sobě mačkat, ale jel jsem jí dlaní po zádech nahoru. Levou jsem jí začal o to víc k sobě tisknout zespoda zadečku, to bylo fakt super, tahle část padla do mý velký ruky jako ulitá.

To už ke mě konečně zvedla hlavu, i na vysokých podpatcích byla trochu menší než já. Zlehka jsem jí políbil, po chviličce mi to stejně lehce vrátila. Pak jsem jí začal líbat na tváře, oči, nos, ústa, prostě všude, kam jsem momentně dosáhl, pořád jsem se snažil bejt jemnej.

Rukama jsem jí k sobě ale mačkal čím dál víc, skoro jsem čekal, kdy se začne vzpouzet, mám docela sílu. Ale ona se mýmu tlaku úplně poddala a začala mě pak líbat sama, na tvář a na krk. Pak jsem najednou ucítil, jak jazykem míří k rozhalence a v tu ránu jsem jí prostě chtěl a už neváhal.

Trochu jsem se přikrčil a oběma rukama jí zajel pod sukni. Hnětl jsem jí půlky a rychle se blížil do jejich středu. Kalhotky měla úzké, podle hmatu krajkové. Když jsem se prstem dotknul spodku, překvapeně jsem zjistil, že je úplně vlhký.

Dostávala mě do extáze, měl jsem pocit, že vybuchnu aniž bych šulína vytasil. Hladil jsem jí dole přes vlhkou látku až zvrátila hlavu a pootevřela rty. Hned jsem jí začal pořádně líbat, jazykem se do ní dobýval stejně jako prsty dole. Roztáhla trochu nohy, abych k ní líp mohl a já prstama zajel pod lem kalhotek.

Sotva jsem se dotknul její kundičky, slabě zasténala a rozkročila se ještě víc. Jednou rukou jsem kalhotky odhrnul stranou a druhou začal jezdit po celé délce. Celá ta štěrbinka byla krásně promazaná a dobře rostlá, jako všechno na týhle babě, i ona byla taková pevná a přitom pružná.

Chloupky měla jemný a jenom těsně kolem ohanbí. To už mě začala hladit zepředu přes kalhoty a když jsem se jedním prstem začal mazlit s jejím poštěváčkem, začala mi rvát za knoflík u kalhot, až jsem se bál, že ho urve.

Pořád jsme stáli těsně u sebe, teď trochu bokem, aby na mě mohla. Sotva mi rozepnula poklopec, rukou mi hned zajela do slipů a konečně toho mýho chudáka vysvobodila. Byl už z toho všeho na špičce celej ulepenej a když mě ho začala honit sem a tam, málem jsem se rovnou udělal.

Zajel jsem jí prstem do kundy co nejdál to šlo, načež ona zasténala, vyšpulila zadek, natočila se ještě víc bokem a předklonila se, abych k ní líp mohl. Dostala se tím na dosah k mýmu lesklýmu čurákovi. Bez váhání ho začala lízat a cumlat, zatímco já prstama zajížděl dovnitř a ven. Druhou rukou jsem jí nechtě úplně přerval ty kalhotky a mohl se tak věnovat znova poštěváčku.

Byli jsme nakloněný jeden přes druhýho a za chvíli se nám oběma začaly třást nohy. Chtěl jsem se jí udělat do pusy, ale ještě víc jsem si chtěl vyzkoušet, jak mi její pička padne.

Vypadalo to, že ona nepřestane, takže jsem se jí nakonec s těžkym vzdechem vytrhl a natočil si jí zadkem k sobě. Přetržený kalhotky už mi nepřekážely, sukni jsem vyhrnul na záda.

Vzal jsem si čuráka do ruky a špičkou přejel po celý dýlce její kundičky, ona v odpověď hlasitě zasténala. Udělal jsem to ještě párkrát, ale pak už jsem to nevydržel a přiložil ho k tomu lákavě růžovýmu otvoru.

Zajel dovnitř jako po másle, nejdřív jsem chtěl postupně, pomalu, ale nebylo to nutný. Nešlo to. Zajel jsem tam až po kořen, Milena se zhluboka nadechla a rukama se opřela o otevřený dvířka tý požehnaný skříně.

Podezřele zaskřípaly, ale vydržely i když jsem začal jezdit sem a tam. Vždycky jsem ho skoro celýho vytáhl a hned ho tam zas zarazil. Za chvilku už dejchala jako po překážkovým běhu a já změnil tempo i způsob. Přirážel jsem prostě hloubš a ještě hloubš, skoro jsem se nevracel, jen se na ní mačkal, rukama jsem jí pevně svíral za boky a přirážel jí proti sobě.

Nejdřív mi pomáhala, pak už jen stála a kroutila zuřivě hlavou, až se jí ten účes úplně rozpadl. Vypadala jako divoženka, nádherná nymfa z bájí a pověstí. Neptal jsem se jí, jestli můžu, vůbec jsem nepřemýšlel, jen do ní vrážel svůj klín, dokud jsem neucítil, že už to fakt přichází a nic to nezastaví.

Takovej orgasmus jsem nezažil od tý doby, co mi ho holka poprvé vykouřila. Stříkal jsem do ní a stříkal, až jsem se skoro bál, že to nikdy neskončí. Kdybych jí nedržel, asi by dávno upadla. Vypadalo to, jakoby na ten můj kolík byla napíchnutá, nohy se jí klepaly, ruce i hlava jí bezvládně visely dolů. Skoro jsem se lekl, jestli jí něco není. I já měl velký problémy stát, takže jsem jí pomalu, něžně položil na zem a lehnul si napůl přes ní. Rukou jsem jí odhrnul vlasy z obličeje: „Jsi v pořádku?“

Pomalu otevřela oči. Brejle jí někam spadly, vypadala bez nich úplně jinak, strašně se mi líbila. „Jo,“ usmála se chabě a rukou mě tápavě pohladila po tváři. Znovu polkla a s námahou zas promluvila: „Akorát jsem se bála, že mě klepne. Uchhh…“ blaženě vydechla a přitiskla se ke mě.

Vzápětí na to ale najednou vytřeštila oči, odstrčila mě a začala bleskem vstávat. „Doprčic, vstávej sakra, dyk sem může někdo přijít!“ Horečnatě si upravovala sukni, přitom jí teprve došlo, co se jí stalo s kalhotkama.

Zvedla ke mě oči a skoro to vypadalo, jako by zas měla ty brejle: „Sakra! Ty bejku, víš co stály?!“ Jedním pohybem si sundala zbytky kalhotek a zmuchlala je v pěsti. Během tý doby jsem trochu zpitoměle schoval svýho šulína do slipů a zapnul si zas kalhoty.

Teď jsem tam stál a usmíval se na ní. Tvářila se a vypadala jako dřív, ale já měl oči jen na malý čůrek její šťávy a mýho spermatu, co jí líně stékal dolů po noze. Byla chvíli jenom moje a na to nikdy nezapomenu. Uličnicky jsem se na ní usmál a mávnul jí na rozloučenou: „Uprav si účes, zlato.“

Rukou si zhrozeně zajela do vlasů, ale když jsem za sebou zavíral dveře od její kanceláře, viděl jsem, jak tam stojí a se zasněným úsměvem si bez hnutí prohlíží černý chuchvalec ve své dlani.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *