Letní sex

Velmi rád ukazuji své tělo v přírodě, nejraději v létě, je teplo a já se mohu pořádně odvázat.

Jednou jsem se opaloval kousek od lesa, na trávě, nedaleko byla chalupa, rozhodl jsem se, že se tam zajdu podívat, vypadalo to, že tam nikdo není. Na sobě jsem měl jen kousek hadříku, omotaného kolem pasu, resp. přes pravé stehno a úd, jinak jsem byl obnažen. Je to velmi efektní a vzrušující, v případě potřeby stačí jen malý pohyb a jsem nahý.

Došel jsem k chalupě a zjistil jsem, že je tam i stodola se seníkem, již několikrát předtím jsem ukazoval nahé tělo v seně, takže pohled na krásně vonící suché seno mě okamžitě vzrušil, trhnul jsem hadříkem, ten ze mne okamžitě spadl a já jsem byl nahý a připravený se pořádně vybít.

Na zemi jsem našel kus provazu, tím jsem si svázal ruce a začal jsem se procházet po seníku, úd se mi postavil a ztvrdnul.

Po chvilce jsem si všiml, že v otevřených dveřích stodoly stojí nějaký muž a pozoruje mě. Nic však nedělal, ani neodcházel, napadlo mě, že bych se mu mohl pořádně ukázat, ať si taky užije.

V seníku bylo jízdní kolo, opřené o trám, na kolo jsem vylezl a bosýma nohama jsem se celou svoji váhou opřel o šlapadla, tvořená hroty, což mne zpočátku trošku bolelo, ale jak jsem se vzrušoval, přestával jsem cítit bolest a vnímal jsem pouze slast. Můj úd se ještě zvětšil, zejména žalud, pozoroval jsem naběhlé žíly.

Stál jsem přímo naproti vchodu, takže jsem viděl, jak pán se odvážil a jde ke mě. Ještě více jsem se opřel do šlapadel.

Došel až ke mě, vzal si stoličku a ruce mi přivázal nahoru na trám, abych je nemohl použít při onanii. Byl jsem tak vydán na milost pánovi.

Postavil se naproti mě a sledoval, co to se mnou dělá. Stál jsem na kole asi již 15 minut, úd byl pořád tvrdý, za okamžik z vrcholku žaludu začala vytékat tekutina, která zvlhčovala žalud a pomalu tekla dolů po uzdičce, byl jsem prostě krásně vzrušený.

Pán si toho všiml a začal mi prstem projíždět po uzdičce, velmi pomalu, nahoru a dolů. Mé vzrušení bylo neuvěřitelné, prosil jsem jej, aby svou práci dokončil, měl jsem obrovskou touhu stříkat, takovéto dráždění pro mne představuje sexuální mučení, mám potřebu stříkat, ale nemohu.

Pán s drážděním přestal, rozvázal mi ruce a pokynul mi, abych jej následoval. Šel jsem vedle něj, zavedl mě kousek od chalupy, ležel tam velký kámen, rozpálený od slunce.

Vybídl mě, abych se mu ukázal na tomto kameni. Měl jsem takovou touhu, že jsem nalehl na kámen, stehny jsem jej pevně objal a žalud jsem přiložil na kámen, byl horký, to mi však nevadilo.

Okamžitě po dotyku žaludu s kamenem jsem začal vykonávat pohyby jako při souloži, slastí jsem vzdychal, snažil jsem se, aby pohled na mé tělo, zmítající se v rozkoši, byl co nejsexuálnější.

Zpočátku byly pohyby údu po kameni táhlé a dlouhé, s přibývajícím vzrušením se zkracovaly, plně jsem se soustředil, nevnímal jsem okolí.

Asi dvakrát jsem svoji produkci přerušil, nechtěl jsem stříkat tak brzo, po druhém přerušení jsem však musel pokračovat, až to nešlo vydržet.

Za chvíli jsem cítil, že nadchází ten pravý okamžik, mohutně jsem vystříkl semeno na kámen a zcela vyčerpán jsem se svalil vedle kamene. Toho dne to mělo ještě pokračování, ale o tom až příště…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *