Se sestřenicí ve vlaku III.

Do té doby mě nic podobného nenapadlo udělat. Ve chvíli, když jsem ho měl vytaženého venku sebou vlaková souprava cukla. Při ostrém zásunu dovnitř jsem však nenašel již odzkoušenou dírku, ale prvně otestovaný anální otvůrek.

Nato, že to bylo prvně se v té rychlosti dostal docela hluboko. Ještěže byl částečně mokrý z kundičky. Proti gustu žádný dišputát. Pro mě to bylo docela příjemně těsné sevření.

„Ještě chvíli tak těsně a přijde to na mě znovu,“ pomyslel jsem si. V šoku byla spíše Petra. I když se to snažila hrdinně zahrát do autu, nemohl jsem si nevšimnout pár slz na její tváři.

„Promiň, nemůžu za to,“ omlouval jsem se. „To nic,“ začala se už pomalu usmívat Petra. „Ale když už to tam jednou bylo, musí to tam jít znovu,“ prohlásila nečekaně.

„Cože?“ Nevěřil jsem svým uším a hleděl na ni jak čerstvě vyoraná myš. „No, stejně jsem to chtěla dříve či později zkusit. A prsty jsem už měla vyzkoušené,“ řekla Petra, ale trošičku se přitom začervenala.

„Proč ne, tak jdu na to. Stejně se mi to líbilo,“ přiznal jsem se. „Ale nezapomeň střídavě do jedné a druhé dírky. Ať to není na sucho, nerada bych znovu plakala. „Neboj se, tentokrát si dám větší pozor,“ odpověděl jsem bez jakýchkoliv pochyb.

Dvakrát jsem rejdil ocáskem v její jeskyňce a jednou zkoušel protahovat řitní otvůrek. A kupodivu nekladl zas tak tuhý odpor, jak jsem očekával. Po několika málo výměnách jsem už zůstával raději v Petřině zadničce.

„To je to pravé sevření,“ konstatoval jsem si tiše a hltavě si užíval každý zásun. Očkem jsem mrknul na Petru. Ta se ocitla v ráji. Alespoň z jejího výrazu to bylo patrné.

Když už jsem zjistil, že ruce už dále nebudu potřebovat, stoupal jsem s nimi po její páteři ke krku. Levou rukou jsem si znovu začal pohrávat s naběhlou Petřinou bradavkou. Hnětl jsem jí v rytmu kopulujících se pohybů v taktu vlakové soupravy. Druhou rukou jsem sjížděl k jejímu růžovému poštěváčku. Věděl jsem, že už to nebude dlouho trvat a vystříknu.

„Radi, to je tak příjemné,“ zašeptala mi do ucha a začala se silně třást. „Achhhh!“ zařvala jako lvice v divočině. „Právě jsem prožila ten nejhezčí orgasmus, jaký jsem kdy měla. A to jsem si myslela, že už mě nemůže nic překvapit. Já bláhová, jak jsem se mýlila,“ sténala ještě v doznívajícím vyvrcholení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *