Zvláštní rodinka I.

V domě již bylo ticho a Marie v pohodě usrkávala ze svojí sklenky. Byl to dlouhý, těžký den v němž vzpomínala, jak jí manžel před rokem opustil. Měla v sobě již pátou sklenku a chystala se na další. Její krok byl již vratký když kráčela k baru. Usrkla další doušek ze šesté sklenky a vrávorala zpět do křesla.

Když byla sklenička prázdná, zapnula si televizi a sledovala nějaký stupidní film. Pololežela v křesle a alkohol ji stoupl do hlavy již natolik, že nevnímala jak se její župan rozhalil a odhalil jene velký, úplně nahý prs. Hlava ji spadla dolů a usnula opilým spánkem…

Byla již hluboká noc, když se Tony vrátil domů. Nahlédl do obýváku odkud se blýskalo světlo televizní obrazovky. Otevřel dveře a strnul se srdcem v krku.

Ještě nikdy ve svých osmnácti letech neviděl svojí matce kozy a teď je měla skoro obě obnažené! Ucítil ve vzduchu závan alkoholu a bylo u jasné, že jeho matka zase přebrala. V poslední době se to stávalo dost často a již si na to skoro zvykl. Chtěl se otočit a jít do svého pokoje, ale něco jej přitahovalo ke zhroucené postavě v křesle.

Přistoupil blíž a viděl, že se matčin župan již otevřel úplně a odhalil pár nahých prsů, velkých jako melouny, s velkými, tmavě červenými bradavkami, na pohled tvrdými.

Tony neodolal a opatrně se dotkl jedné matčiny kozy. Byla nádherně hladká a docela tuhá. Klekl si před křeslo a opatrně přiblížil hlavu k matčinu prsu, až se jeho ústa dotkla jedné z rudých bradavek.

Chviličku ji žmoulal mezi rty a pak přejel na druhou. Byl překvapen jak náhle začaly tvrdnout když je dráždil svým jazykem a mezi svými rty.

Marie sebou lehce trhla a zasténala. Mimoděk ještě více přitiskla svůj prs na synova ústa. Tony sebral odvahu a otevřel ještě více ústa aby se mu do nich vešla celá bradavka i s kusem prsu. Instinktivně začal sát matčin prs a jako kojenec a cítil, jak jej to vzrušuje čím dál víc.

Lekl se v první chvíli když ucítil matčinu ruku tisknoucí jeho hlavu na svojí hruď. I ona jednala instinktivně, plně pod vlivem alkoholového omámení.

Tony opatrně vztáhl ruce a začal zkoumat matčiny kozy oběma rukama, vůbec nevypadaly jako prsy staré ženy, byly ještě pevné i bez silikonu a Tony se hraní s nimi nemohl nabažit.

Mariiny ruce sjely dolů mezi její stehna, s nesrozumitelným opileckým mumláním rozhalila svůj župan úplně až odhalila i svůj nahý klín a její prsty pomalu vklouzly mezi roztažená stehna.

Tony pozorně sledoval co jeho matka dělá s jedním jejím prsem v dlani. Druhou rukou si rozepnul kalhoty a nechal je volně sklouznout na zem. Objevil se jeho ztopořený čurák a Tonyho prsty se obtočily okolo něj.

Prstem začal zkušebně jezdit přes tvrdnoucí bradavku matčina prsu a odměnou mu bylo matčino mumlavé zasténání. Současně viděl jak její prsty zajely hlouběji a hlouběji mezi stehna.

Jeho ruka začala jezdit po tlustém válci jeho čuráka a věděl, že již nebude moci přestat. Prsty jedné ruky dráždil matčiny bradavky zatímco druhou rukou jezdil stále rychleji po svém čuráku. Marie sténala stále hlasitěji a její prsty sebou kmitaly stále hlouběji v její kundě.

I Tony nepřestával honit svého čuráka a cítil, jak přichází jeho orgasmus. Volnou rukou pevně sevřel jednu matčinu kozu a zamířil na ní svého bouřícího se čuráka.

Za okamžik z jeho špičky vytryskl velký chuchvalec semene a ladným obloukem dopadl přímo na matčin prs. Jeho matka jakoby ve spánku cítila dopad synova horkého semene na svoje prsa a téměř ve stejném okamžiku co její syn stříkal svojí mrdku na její kozy dosáhla rovněž svého orgasmu.

Mezitím Tony vystříkal na kozy svíjející se matky všechno svoje semeno a rychle odešel z pokoje z obavy, aby se jeho matka přece jen neprobudila.

Marie se probudila pozdě dopoledne, ještě pod vlivem alkoholu. Zjistila, že její župan byl úplně rozevřený a její prsa zcela obnažená. Instinktivně si zakryla hruď dlaní a současně ucítila na pokožce svých prsů jakousi divnou lepící hmotu.

Pohlédla dolů na svojí hruď, spatřila podivné zaschlé škraloupy a divila se, co by to mohlo být. „To nemohlo být z pití,“ pomyslela si. Přejela přes škraloupy prsty a přičichla k nim.

Ucítila dobře známý odér, který již necítila dlouho. S vyděšeným pohledem pohlédla ke dveřím svého pokoje a s úlevou vydechla když viděla, že dveře jsou zavřené.

Hlavou jí vířily nezodpovězené otázky když vstala a zahalila se do županu. Věděla, že potřebuje koupel, ale stále nemohla pochopit, odkud se vzaly skvrny od spermatu na jejích prsech. Pod proudem teplé vody silně drhla svoje prsy a hledala odpověď na svojí otázku…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *