Zvláštní rodinka II.

„Čau ségra!“ zašeptal Tony do ucha svojí ještě spící sestry Julie… „Co sakra chceš tak brzo ráno!“ zamumlala rozespale Julča s pohledem na budík. „Vždyť je teprve sedm a sobota, tak proč mně budíš!“

„Já vím, že je ještě brzo,“ odpověděl Tony, uchopil sestřinu ruku a položil si jí mezi svoje stehna. Julie ucítila jeho erekci a sevřela prsty okolo bratrova ztopořeného penisu, jak dělala za poslední rok velice často. „Musím ti říct něco na mámu!“ dodal Tony tajemně.

Tony podrobně popisoval sestře každý detail svého počínání s opilou matkou mezitím co stáhl ze své sestry přikrývku a hledal její prsy. Tápal po nich rukama a dráždil mezi prsty její citlivé bradavky.

Julčiny prsty ještě pevněji tiskly bratrův penis a během jeho vyprávění začaly jezdit nahoru a dolů stále rychleji. „Ty jseš ale číslo!“ zvolala obdivně a vzrušeně honila bráchovi čuráka. „Ty jsi skutečně cucal máminy kozy a postříkal jsi je svým semenem když spala?“ opakovala nevěřícně. Otevřela co nejvíce ústa, vsála bratrův penis dovnitř a začala jej sát jako vakuová pumpa.

„Jééé, to je nádhera. Ano, honil jsem si nad mámou čuráka a vystříkal jsem si ho na její obrovské melouny! Teda ségra, ty ale umíš nádherně kouřit čuráka!“ vzdychal Tony a zpracovával sestřiny prsy ještě tvrději.

„Ukaž mi jak jsi to mámě udělal!“ žádala Julča a vytáhla bráchův penis z úst. „Postříkej mi taky prsa svým horkým semenem!“

Tony se nadzvedl a poklekl nad svojí sestru. Julie podebrala svoje kozy dlaněmi v ústrety bratrovu semenu. Ten sevřel jeden prs rukou, zatímco druhou přitiskl čuráka téměř až k bradavce.

Ruka mu kmitala po celé délce jeho čuráka a během chvilky vykřikl a začal kropit sestřiny kozy bílými chuchvalci semene.

Od svého prvního pokusu svoje hrátky nikdy nezměnili, Julie byla stále panna a Tonyho nenapadlo to změnit. Stále ještě praktikovali masturbaci, Julie bratra buď vykouřila nebo vyhonila a on pak jí uspokojil prsty či lízáním. Často se uspokojovali vzájemně v pozici 69 a tyto způsoby jim zatím stačily.

„Joj, to je krása!“ sténal Tony a kropil sestřiny dívčí prsy svým semenem. Julča pak opět vsála jeho penis do úst a zbavila jej posledních kapek semene.

„Tony, fakt jsi se vystříkal na mámu a ona se ani neprobudila?“ nevěřícně vrtěla Julča hlavou. „Fakt ne! Dokonce si při tom sama honila kundu a udělala se zrovna, když jsem jí stříkal na kozy. Teda to byla paráda dívat se přitom na ní. Nezlob se, ale mámu bych mrdal hned kdyby to šlo! Pořád na to myslím, jak to udělat abych si s ní mohl hrát jako s tebou!“ „Já bych taky chtěla vidět jak to mámě děláš. Myslíš, že by chtěla lízat mojí kundu jako ty?“ ptala se Julča.

Oba sourozenci strávili ten den mnoho času spřádáním plánů a vymýšlením jak dostat svojí mámu ke společným hrátkám. Doufali, že se jim to podaří již tuto noc, že by po několika svých sklenkách byla přístupná jejich plánu…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *