Mám mámu nymfomanku I.

Ahoj drazí čtenáři, tady je nádherný příběh o incestu pro Vás. Je úplně jiný než moje předchozí příběhy. Vsadím se, že budete mít vlhké spodní prádlo, až si tento můj příběh přečtete.

V době psaní tohoto příběhu jsem souložil s mojí matkou již více jak dva roky. Její otec v ní již v dětství probudil nezkrotnou touhu po sexu a zbavil ji jakýchkoliv zábran, takže od té doby pro ní žádné morální zábrany neexistují.

Její školní roky byly nekonečnými orgiemi análního a orálního sexu. Manželství po deseti letech skončilo když jí manžel přistihl se sousedem a jeho přítelem. Jednoho čuráka měla v konečníku a druhý v ústech, když vešel do obývacího pokoje.

Po dvou letech sexuální abstinence se z ní stala úplná kurva a nymfomanka, která si ze mne udělala chlapečka – hračku na ukájení svých sexuálních pudů. A můžete si být jisti, že se mi to velice líbilo.

Myslím, že jsem se zapomněl představit, jmenuji se Karel a žiju na vesnici. Souložím se zralou ženou, která mně skutečně dobře zaučuje do všech milostných hrátek a já umím tyto zkušenosti využít na mnoho mých spolužaček… Však také mnoho mých spolužáků závidí moje úspěchy u děvčat a rádi by byli na mém místě.

A teď k tomu co se mi stalo když mně bylo asi 19 let. O víkendu jsme se neobtěžovali s oblékáním. Neměli jsme s matkou co skrývat, svá těla jsme již znali dokonale. Často jsme spali v jedné posteli a zrovna tak často jsme se společně koupali. Pouze při vaření používala matka dlouhou zástěru, jinak chodila tak jako já úplně nahá.

Jedno sobotní ráno jsem chtěl něco říci matce a nahý jsem sešel po schodech dolů podívat se, zda je již snídaně. Když jsem šel okolo obývacího pokoje uviděl jsem matku jak se shýbá nad stolkem a prohlíží si televizní program.

Na sobě měla pouze hedvábnou zástěru, takže jsem krásně viděl její obnažený zadek. Byl to skutečně nádherný pohled na ten zadek, krásný, kulatý, s malým růžovým otvůrkem vyzývavě vystrčeným proti mně. (Rád jsem ji mrdal do konečníku, měl jsem ho raději než její kundu, líbily se mi větší zadky.)

Pod ním pak vyčnívaly pysky její svůdně vyholené kundy. Jak já jsem miloval tyto pysky, které se tak ochotně rozestupovaly před mým jazykem, vnikajícím hluboko do matčiny kundy.

Přistoupil jsem potichu zezadu k matce a zajel rukou mezi její stehna až jsem ucítil její vyholenou kundu. Snažila se zvednout, ale já ji levou rukou tlačil na záda aby zůstala tak nádherně ohnutá.

„Ale jdi, tys mně polekal!“ zvolala matka. „Promiň mami,“ řekl jsem: „Líbí se ti to?“ zajel jsem prstem do její kundy a palcem jsem masíroval její análek. „Mmmmm! To je ale nádhernééé, zlato!“ mručela slastí a ještě více roztáhla nohy od sebe.

„Tak se dívej jak to bude ještě krásnější,“ klekl jsem si a jazykem začal jezdit okolo jejího konečníku, tlačíc jeho špičku dovnitř. Lízal jsem a strkal jazyk dál a dál, zatímco moje prsty jezdily v mokvající kundě. Když po chvilce začala matka jemně sténat slastí bylo jasné, že je připravená. Můj jazyk již snadno vjížděl do konečníku a její zadek se tiskl na něj ve snaze dostat jej co nejdál. Ale měl jsem lepší nápad.

Přinutil jsem ji pokleknout na podlahu s hlavou dolů a zadkem vyzývavě trčícím přede mnou. Viděl jsem již trochu rozevřený růžový otvůrek jejího konečníku vlhkého od mého jazyka a slin. Byl tak nádherný a vlhký, že když jsem přisadil žaluda mého čuráka a přejel několikrát sem a tam, snadno jsem jej pak zatlačil do řitního otvoru.

Hlasitě hekla když čurák překonal odpor jejího svěrače a pomalu zajel celou svojí délkou hluboko do jejích střev. Pomalu jsem vyjížděl ven a pak zpět dovnitř, zatímco mi matka vycházela zadkem vstříc. Čím rychleji jsem jezdil v tom těsném tunelu, tím snadnější to bylo a po chvíli jsem již jezdil sem a tam bez znatelného tření, slastně svírán těsným tunelem konečníku.

Matka podsunula jednu ruku pod sebe a začala se dráždit na zduřeném klitorisu, sténala čím dál hlasitěji jak se blížil její orgasmus. Cítil jsem jak se ve mně bouří semeno a tlačí se z mých varlat vzhůru, hledajíc volnoun cestu ven z mého těla.

„Už skoro jsem, mami já už budu stříkat! Mmmmm, mammmmíííí už to budééé!“ sténal jsem a cítil, jak se mi semeno začíná dát vzhůru víc a víc při každém pohybu čuráka v těsném tunelu matčina zadku.

„Stříkej zlato, nečekej na mně! Chci cítit jak stříkáš semeno do mého zadku! Chci to cítit znova a každý den mého života, stříííkéééééj zlatóóó a naplň zadek tvojí matky svým horkým semenem!“ sténala hlasitě matka a divoce přirážela zadkem vzhůru, zatímco její ruka kmitala po klitorisu.

Zarazil jsem celou délku penisu hluboko do matčina zadku a cítil, jak svým svíravým pohybem tlačí moje semeno z mého těla ven. Věděl jsem, že za okamžik přijde ten slastně osvobozující pocit exploze, kdy semeno začne stříkat hluboko do matčiných střev a právě v tomto okamžiku slastného očekávání zadrnčel zvonek u dveří…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *