Začalo to zrcadlem III.

Od onoho rána se naše hraní opakovalo při každé příležitosti. Dokonce to vypadalo jakoby mamka ty příležitosti sama vyhledávala a já jsem vůbec nebyl proti…

Jen jsme zůstali sami, již mně chvatně svlékala, stejně chvatně svlékla sebe a naskočila na mně. Chvilku po mně jezdila svým holým klínem až se můj penis postavil a pak si jej nedočkavě sama rukou zaváděla do svého těla. To jsem již věděl, jak mně poučila, že si můj penis strká do svojí pochvy, dokonce mi dala možnost si tu její zvláštní část těla prohlédnout zblízka.

Líbilo se mi, jak se i ona měnila, po chvilce dráždění se začala rozevírat a strašně vlhnout a na jejím kraji se objevil takový zvláštní výrůstek kterému říkala klitoris nebo také někdy poštěvák a chtěla na mně, abych jí ho hladil a dráždil svými prsty. Přitom hlasitě sténala slastí a divoce se kroutila. Když jsme byli doma sami a nemusela se kontrolovat, tak sténala a křičela hlasitě, pouze když byla doma sestra, tak se snažila svoje výjevy tlumit.

Bylo to sice pořád stejné, ale mně se přesto moc líbilo. Nejvíc se mi líbilo když se můj penis zasouval do jejího těla a pak v ní jezdil sem a tam. Pomalu jsem se učil svými pohyby pánve vycházet jejímu pohybu vstříc, cítil jsem jak v tomto případě penis jezdí v matčině těle celou svojí délkou a i matce se to více líbilo, než když jsem jenom tak ležel.

Nedalo mi to a zeptal jsem se jí, proč po nějaké době začne tak divoce křičet a svíjet se a co znamená ta mokrost vytékající z jejího těla na mně.

„Ach miláčku, to je ten nejkrásnější okamžik, kdy dosáhnu orgasmu a v tom okamžiku vypouštím svoje šťávy které by se měly smísit se semenem!“ vysvětlovala mi matka ten jev a já nechápal co tím myslí. „S jakým semenem maminko?“ ptal jsem se udiveně.

„Ach ty hlupáčku, no přece s mužským semenem. Víš, muž rovněž dosáhne svůj orgasmus a v té chvíli začne vystřikovat z jeho penisu zvláštní tekutina, říká se jí semeno nebo sperma a ta obsahuje vajíčka a ty se dostanou do vagíny kde se setkají s ženským vajíčkem a tak se z toho časem narodí děťátko!“ začala mi vysvětlovat matka. „Vždyť jste se to už ve škole učili, ne?“ zeptala se mne ona.

„Ano, ale nikdo nám neřekl jak k tomu všemu dojde. Ale maminko, vždyť já přece žádné semeno nestříkám, tak ti nemůžu ani udělat děťátko. To nebudu moc dělat děti?“ zeptal jsem se naivně. „Ale ty jsi cukroušek! Víš, jsi ještě malý, ale až víc dospěješ, budeš i ty stříkat semeno, jen se neboj. A mně stejně nemůžeš děťátko udělat, víš, používám prášky proti početí!“ smála se matka mé naivitě.

Tak se na mne nezlobíš, že do tebe nestříkám semeno?“ zeptal jsem se pro klid matky. „Ale to víš, že ne. Naopak! Líbí se mi, že nestříkáš, protože tak je tvůj penis stále tvrdý a velký a já se na něm můžu vozit jak dlouho chci, ty můj hlupáčku!“ ukončila moje ptaní matka a znova si mně osedlala.

A tak jsme tímto způsobem trávili všechny chvíle kdy jsme byli sami doma. Mamka se na mně vozila i dvakrát či třikrát za sebou, jako by se toho nemohla nabažit a mně se to líbilo čím dál tím více. Již jsme v tom dosáhli určité dokonalosti, věděl jsem již jaké dráždění bradavek a jejích prsů má ráda a kdy si začít hrát s jejím klitorisem.

Pozoroval jsem přitom, že i můj penis je stále větší a silnější a i moje pocity byly stále silnější a intenzivnější. Již mně začalo mrzet, že matka skončila svoje hraní a já bych ještě chtěl pokračovat a také jsem jí to jednou řekl. „Ale ty můj maličký, maminka už prostě nemůže! A taky si tě musí šetřit, vždyť jsi můj poklad, co bych si bez tebe počala!“ utěšovala mně a tiskla se ke mně.

Jednou však došlo k něčemu, co naše hraní zcela změnilo. Bylo to opět sobotní ráno, kdy otec nebyl doma a matka jako vždy přišla ke mně do postele. Chvilku jsme se jenom tak mazlili, ona si hrála s mým penisem a já zase s jejím ukazujícím se klitorisem. Pak přišla ta chvíle kdy si na mne opět nasedla a začali jsme naší hru.

Netrvalo to dlouho a matčino tělo se začalo chvět v nastupujícím orgasmu. Její tempo se zrychlilo a já již zkušeně přirážel aby pohyb mého penisu v její pochvě byl co nejdelší.

Bylo to nádherné jako vždy, ale tentokrát jsem začínal cítit něco jiného. Poznal jsem již na cukání matčiny pochvy na mém penisu, že prožívá svůj orgasmus a současně jsem cítil, jak mně svírání stěn její pochvy dráždí a nějak provokuje ještě víc a ještě intenzivněji.

Pocity, které jsem začal zažívat byly jiné než kdykoliv předtím, slast neustále stoupala a stávala se pomalu ale jistě nesnesitelnou. Začínal jsem ztrácet povědomí co se děje, cítil jsem jenom šílené napětí v mém penisu, varlata mi náhle ztvrdla jako kámen a já začal cítit něco jako touhu močit. Bylo to krásné ale tak nějak mučivě a stále to stoupalo a stoupalo.

Začal jsem mít strach, že ta slast zmizí když matka jako vždy po svém orgasmu přestane po mně jezdit. Slyšel jsem se jak sténám a křičím, aby nepřestávala, že je to krásné.

„Ach miláčku, já už mám dost, jen počkej chvilku a začneme znova,“ uklidňovala mně matka, ale já jsem si neuměl představit, že by ta slast měla takto přestat.
Jako kdybych tušil, že přijde něco jako úleva.

Cítil jsem jak se matčiny pohyby zpomalují a matka přestává hýbat svým klínem, zatímco já naopak píchal svým penisem vzhůru aby ta slast nepřestala. Pustil jsem matčiny prsy z rukou a uchopil matku za zadek. Ze všech mých sil jsem jí držel v obavě, že ze mne sjede a divoce jsem vrážel svůj penis do jejího těla až do hlubin, kde jsem určitě ještě nebyl. Svíral jsem matčin pevný zadek a vrážel do ní penis jako šílený, vzpínal jsem se ze všech sil a matka překvapením valila oči.

„Ach bože synku, vždyť ty mně mrdáš! Ježíš to jsi ještě nikdy nedělal!! Ach bože, že ty budeš stříkat!“ pochopila zkušeně co se se mnou asi děje a opět začala svým tělem přirážet, jak se i jí zmocňovalo smyslné vzrušení.

„Ano, mrdej mně, mrdej mně tvrdě a hluboko! Bože, že ty budeš stříkat? Dělej, dělej, nepřestávej!“ povzbuzovala mně a já cítil, jak se její pochva začíná opět cukat a chvět přicházejícím orgasmem.

Náhle jsem cítil jak divně stoupá napětí v mých slabinách a varlatech a náhle jako by něco chtělo z mého těla ven. Ta stoupající slast byla přímo nesnesitelná a já se jí chtěl za každou cenu zbavit.

Vrazil jsem s divokým výkřikem penis co nejhlouběji do matčina těla a ucítil, jak z něho náhle z neuvěřitelně slastným pocitem něco vystříklo ven a v zápětí nastoupila další podobná křeč slasti.

„Ach bože, ty stříkáš! Ježíši ty stříkáš do maminky svoje semeno. A ještě! A ještě! Bože to je krása, proboha nepřestávej a stříkej a stříkej!“ vykřikovala matka rovněž jako šílená a já cítil jak mně její pochva vysává a ždíme.

Myslel jsem, že slastí umřu. Cítil jsem nádhernou slast při každém výstřiku a přál jsem si, aby to nikdy nepřestalo. Znovu a znovu jsem vrážel penis do matčiny pochvy a vypouštěl do ní další gejzír slasti, až se pomalu moje tělo zklidnilo a já se cítil náhle nesmírně krásně, uvolněný a nádherně unavený.

„Ach Bože synáčku, ty jsi do mně poprvé stříkal! To byl tvůj první orgasmus a již nejsi panic! Nikdy bych neřekla, že tak malý chlapec může vystříkat tolik semene. To ani tvůj otec nesvede, ty můj malý chlapečku!“ oddychovala matka a pomalu se svezla z mého těla vedle mne.

Můj penis vyklouzl z jejího těla a byl mokrý a lesklý. „Já mám celou pochvu plnou tvého semene, musím se jít utřít, ty můj miláčku!“ omluvně se usmála matka, vstala a pomalu odešla do koupelny…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *