Začalo to zrcadlem I.

Stál jsem tiše u pootevřených dveří a díval se do zrcadla v ložnici rodičů. Viděl jsem v něm nádhernou nahou ženu s velkými, trochu těžkými prsy, tajemným porostem mezi nohama a klenutými boky. Tou ženou byla moje matka.

Každý večer takto stála před zrcadlem, zcela nahá a dlouze si prohlížela svoje tělo. Hladila se přitom po ramenech, přejela si dlaněmi tváře a potěžkala v dlaních svoje prsy, jako by chtěla zjistit o kolik klesly svojí vahou.

Zálibně si přejela po bocích a nakonec jednou rukou zajela do houštiny ve svém rozkroku. A když otec nebyl doma, dělo se pak něco čemu jsem moc nerozuměl. Její oči se tak divně zamlžily a získaly nepřítomný pohled, zatímco její prsty kmitaly v houštině tmavých chlupů.

Po chvilce zaklonila hlavu, mírně poklesla v kolenou a prsty mizely stále více v jejím těle. Její rty se začaly tisknout k sobě jako by zadržovaly nějakou bolest či výkřik, až se náhle její tělo prohnulo do oblouku jako luk a ztuhlo na dobu několika nekonečných sekund. Pak sebrala ze stolku připravený kapesník a dlouze se otírala mezi nohama, než ulehla do postele.

Takto jsem pozoroval svojí matku již několik měsíců. Když nebyl otec doma, skončilo to tím, že zhasla lampičku, nastala tma a já jsem potichu zalezl do své postele. Tak nějak divně vzrušen tím co jsem viděl.

Když byl otec doma, musel jsem dávat pozor abych skočil do postele dříve než se bude vracet z koupelny. Přesto však mně jednou překvapil, jak zcela u vytržení sleduji pootevřenými dveřmi ložnice divadlo uvnitř.

„Co tam děláš?“ vykřikl na mně a já rozpaky zamumlal něco nesrozumitelného a zalezl pod deku. „No prosím tě, ty se tu producíruješ nahá před zrcadlem a klukovi můžou vypadnout oči z důlků! To se nemůžeš aspoň zavřít?“ ještě jsem slyšel otce jak křičí na matku.

Pak za sebou zavřel dveře, ale přesto jsem slyšel matčinu odpověď. „Alespoň někoho zajímám, když ty o mně již nemáš zájem! Kdy jsme se naposledy milovali?“ vyčítala matka otci. „Ale neotravuj, ty bys pořád jenom mrdala. Proč myslíš, že jsem ti koupil ty uměláky! Abych měl od tebe pokoj!“ prudce se ohradil otec a pak již bylo ticho.

Netrvalo však dlouho. Za chvilku jsem však slyšel divné zvuky, které znovu probudily mojí zvědavost. Potichu jsem se přikradl ke klíčové dírce a opatrně nakoukl do ložnice. Co jsem spatřil mně ohromilo.

Otec ležel na zádech jako kdyby spal. Nad ním klečela matka a ve své puse měla otcův penis. Různě ho cucala a lízala, chvilku zmizel skoro celý v puse a pak jej zase jen olizovala na jeho špičce.

Otcův penis byl větší než obvykle, však jsme se již několikrát spolu koupali. Co mně fascinovalo byly matčina prsa, velké těžké balony houpající se při jejích pohybech a třoucí se svými tmavými velkými bradavkami o otcovo břicho.

Matka byla neúnavná ve své činnosti, ale pak přece jen náhle svoje cucání přerušila a tiše se otce zeptala: „Co se děje miláčku, ty nechceš?“ „Ale dej mi pokoj, vždyť jsem ti říkal, že nemám na to chuť!“ odsekl vztekle otec a hrubě odstrčil matku od sebe. Ta se uraženě odtáhla, přikryla se pokrývkou a pak náhle lampička zhasla a nastalo ticho…

Ležel jsem v posteli a před očima jsem pořád měl to vzrušující tělo matky. Viděl jsem její dlaně podebírající velké prsy a labužnicky je potěžkávající se zavřenýma očima, jako by to nebyly její ruce ale ruce někoho jiného. Pak jsem jí viděl jak klečí nad otcem a její prsy se tak nádherně houpají…

Netušil jsem, co to mělo znamenat a proč měla ve svých ústech otcův penis!? Ale bylo to tak nezvykle tajemné a vzrušující.

Cítil jsem jak se moje přirození divně bouří a nadouvá, již delší dobu jsem pozoroval tuto divnou ne nepříjemnou souvislost mezi pohledem či myšlenkou na matčino tělo a chováním mého penisu.

Položil jsem si na něj ruku a cítil, jak v něm pulzuje krev a především, jak se jakoby zázračně zvětšil a ztvrdnul. Nakonec jsem usnul neklidným spánkem a moje sny se prolínaly s obrazy matčina nahého těla.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *