Neopakovatelný zážitek

Tenhle zážitek se opravdu stal a kdyby mi někdo říkal, že se to stane, tak mu nevěřím…

S Katkou jsme kamarádky už od školky, vydržely jsme kamarádit celou pubertu i po tom, co jsme se vdaly. Nikdy mě to moc nepřitahovalo k jiným ženám, nikdy jsem nesnila o tom, že se miluju s nějakou jinou ženou, ale byla jsem to já, kdo svedl ženu a ještě svojí nejlepší kamarádku…

Jednou v létě jsme ležely s Katkou na dece před naší chatou a opalovaly se. Bylo vedro a já jsem na chvíli zadřímla, a když jsem se vzbudila, zjistila jsem, že jsem vzrušená. Proč, to dodneška nevím.

Podívala jsem se na Katku ležící vedle, která měla na sobě jen mrňavé bikinky. Ale za moje vzrušení nemohly ty bikinky, protože Katka vypadá báječně, ať má na sobě cokoli.

Nepatrný horní díl bikinek zakrýval jen malou část jejích velkých ňader. Pohled mi sjel po jejím perfektně tvarovaném těle. Boky má nádherně oblé, takže ještě zvýrazňují štíhlost jejích nohou.

Tenkrát ovšem její přednosti vzrušovaly mě. Podívala jsem se na její ztopořené bradavky napínající tenkou látku bikinek. Já v té chvíli pochopila, proč Katka tak přitahuje opačné pohlaví…

Posadila se a usmála se na mě. Pak vstala a protáhla se. Vypadalo to skoro, jako by se přede mnou předváděla. Po chvíli se vrátila na deku a lehla si na břicho. Dostat chuť na jinou ženu bylo pro mě něco zcela nového. Chtěla jsem polaskat její ňadra, líbat ji – a to nejen na ústa…

Znovu jsem pohlédla na Katku. Ležela na břiše, najednou si dala ruce na záda a rozepnula si podprsenku. Její prsy vyklouzly ze svého vězení a já jsem zahlédla bělostnou pokožku jednoho z nich. Byla jsem hrozně vzrušená, srdce mi bušilo jako šílené, ňadra se mi nalila žádostí, až jsem měla strach, že mi roztrhnou podprsenku.

Bradavky jsem měla tak tvrdé a špičaté, že mi málem protrhly látku. Mušličku jsem měla tak rozpálenou a vlhkou, že jsem cítila jak mám na kalhotkách mokrou skvrnu. Znovu jsem se podívala na svou přítelkyni a to samozřejmě můj stav nijak nezlepšilo.

Začala jsem fantazírovat o tom, co všechno bych s jejím nádherným tělem mohla dělat. Ze vzrušených úvah mě vytrhla Katka, když na mě promluvila. Vůbec jsem nevnímala, co mi říká. Prosila mě, abych jí namazala opalovacím olejem záda.

Chvíli jsem uvažovala, jestli to vůbec zvládnu… Nakapala jsem jí olej na záda a začala ho roztírat hezky odshora dolů. Ruce se mi třásly, když jsem jí vtírala olej do rozpálené, hebké kůže. Nalila jsem jí na záda toho oleje moc, a tak jsem jí ho roztírala i po okrajích ňader. Pak jsem jí začala sjíždět k bokům a věřila jsem, že to zvládnu bez velkého trapasu.

Jenže vzápětí jsem se podívala na její oblé boky a vyšpulenou lákavou prdelku. Nádhera, zamumlala Katka, a já jsem dodnes přesvědčena o tom, že na mě v té chvíli vyšpulila zadek ještě o trochu víc. Začala jsem jí roztírat olej na bedrech a ještě níž.

Nepromluvily jsme ani slovo a Katka ani v nejmenším nezaprotestovala, když jsem jí rozvázala šňůrky na plavečkách. Ukázaly se mi dvě perfektní obliny s růžovým trojúhelníčkem uprostřed, obklopeným svěže hebkou zlatavou kůží.

Moje hladové ruce jí roztíraly olej po zadku a masírovaly ho víc, než bylo nutné. Katka zasténala. Byl to nádherně dráždivý zvuk a já jsem jí hladila dál. Její nohy se trochu rozevřely a já jsem spatřila její mušličku. Začala jsem ji masírovat po vnitřních stranách stehen a mezi kulatými půlkami.

Nadzvedla zadek ještě o trochu víc, a já jsem si všimla, že má štěrbinku celou mokrou. Vklouzla jsem do ní svými mastnými prsty a začala jsem jí jezdit mezi růžovými závojíčky. Katka roztáhla nohy ještě o něco víc, takže se jí jeskyňka rozevřela, já jsem spatřila její červené vnitřní závojíčky a lesklou mokrou dírku.

Vzrušením celá bez sebe jsem do ní jedním prstem vnikla ještě hlouběji. Katka zalapala po dechu, už když jsem se konečkem prstu dotkla její štěrbinky. Když v sobě ucítila můj prst, zvrátila slastně hlavu dozadu.

Zasunula jsem do ní celý ukazovák, který se začal blaženě pohybovat v jejím vlahém útulném pelíšku. Voněl sladce vůní vzrušené ženy. Nemyslela jsem v té chvíli na nic jiného, než jak dovést Katku k okamžiku blaženosti.

Přidala jsem k ukazováku ještě prostředník a začala oběma prsty jezdit v její mokré dírce. Druhou rukou jsem nahmátla její ztuhlý poštěváček a pomazala jsem ho olejem.

Čím rychleji a tvrději v ní moje prsty rejdily, tím více roztahovala nohy a špulila na mě svůj zadek. Po chvíli došla na vrchol, celé její tělo se roztřáslo, mohutně naříkala a mě nesmírně vzrušil pocit, že dávám jiné ženě neuvěřitelnou radost…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *