V bazénu

Strašně bych chtěl plavat s tebou sám v bazénu… Jen sami dva… Plavat vedle tebe. Položil bych ti na ramena svoje ruce, cítil bych, jak zabíráš nohama, jak se ti napínají svaly a kůže.

Chtěl bych vychutnávat ten pocit, kdy tvoje nohy obtáčí moje boky a ty se tiskneš ke mě. Moje ruce by sjely po tvých zádech na tvůj smyslný zadeček a laskaly by se s ním. Pak bys plavala k okraji bazénu a tělem by ses položila na okraj tak, že nohy bys nechala ve vodě a zadeček přímo na okraji.

Připlaval bych zezadu k tvému zadečku, hladil bych ho a líbal. Projížděl bych jazykem tvojí horkou jeskyňku plnou sladké šťávičky, zasouval bych jazyk co nejhlouběji do tvé dírky, projížděl bych celou délku tvé štěrbinky.

Moc se by mi líbilo mazlit se s tvým zadečkem a z tvého vzrušeného vzdycháni by byl ten můj kolík k prasknutí. Vylezl bych nad tvá záda a zajel bych svým kolíkem do vyšpuleného zadečku.

Položil bych se na tvá záda a cítil bych, jak se tvůj zadeček vzpíná proti mě. Po chvíli bychom změnili polohu, na chvilku bych z tebe vyklouzl, ty by ses otočila na záda a já bych do tebe znovu vnikl.

Naše ústa by se spojila a jazyky proplétaly. Dlouhým polibkem bych skončil naše spojení a vklouzl znovu do bazénu. Uviděl bych tvojí ještě otevřenou dírečku. Vrhl bych se na ni jazykem, ty bys mě sice chvilku nechala, ale pak by ses odtáhla ode mě na břeh.

Klekla by sis na všechny čtyři a provokativně bys otočila hlavu. Vylezl bych za tebou na břeh a zaklekl za tebe. Chytil bych tě za boky a hluboko přirážel. Zrychloval bych a podlehl stoupajícímu vzrušení.

Vzdychala bys a přirážela mi naproti. Prsty by ses dráždila na poštěváčku. Za chvilku bych cítil, jak to na tebe přichází – vrchol. Tvá kundička by mě svírala a já bych zpomaloval zároveň s klesající intenzitou tvých stahů…

Vnikal bych jemnými, stále hlubšími přírazy do tvé kundičky, ty by ses mi tlačila naproti a když by to nádherně hladce klouzalo, rozjel bych to naplno do tvého teplého otvůrku a za šíleného tempa bych do něj vystříkal celou svou dávku.

Pak bych z tebe opatrně vystoupil a díval se na tvůj zavírající se otvůrek. Líbali bychom se a pak šli znova plavat. Po plavání bych si sedl na lavičku a ty by sis klekla přede mě.

Vzala bys mi ho malého do pusy a začala mi ho sát, a on by se ti začal uvnitř tvou péčí zvětšovat a tvrdnout a jak by byl stále větší, začala bys mi po něm jezdit ven a dovnitř… hluboko až do krku.

Otevřela bys pusu a vyplázla jazyk a já bych se díval, jak mi klouže po tvém jazyku mezi tvé rty a mizí uvnitř, cítil bych, jak mi tvůj jazyk po něm kmitá ze strany na stranu, odspodu.

Vysunul bych ho, a jen špičku bych nechal mezi tvými rty a ty by sis s ní hrála jazykem a zároveň bys mi ho rukou honila. Pak by to na mě šlo… Tvoje pohyby rukou by mě přivedly na vrchol a já bych se ti vystříkal do pusy…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *