Začalo to zrcadlem IV.

Ležel jsem na zádech, znaveně oddychoval a viděl, že můj penis již není tak tvrdý a trčící nahoru, naopak, byl skleslý a měkký. Lekl jsem se, že si již matka nebude chtít se mnou hrát a zachvátil mně nepředstavitelný smutek. Téměř jsem plakal když se matka vrátila z koupelny. Hned to na mně poznala a já se jí svěřil s mojí obavou.

„Ale ty hlupáčku, to je zcela normální, že po výronu semene penis změkne a ochabne, ale v tvém případě to nebude určitě na dlouho, uvidíš,“ smála se matka mým obavám.

„Tak ty ještě nemáš dost?“ dodala. „Tak to si musíme ještě trochu pohrát, ale tentokrát trochu jinak. Zkusím, jak chutná tvoje semeno miláčku!“ pokračovala matka a klekla si nade mne tak, že jsem ležel mezi jejími koleny, její zadek jsem měl nad svojí hlavou, zatímco ona svojí hlavu tiskla do mého klína.

Čekal jsem co se bude dít a náhle jsem ucítil, jak můj penis sevřely její vlhké, měkké a teplé rty a začaly jej laskat a jezdit po něm nahoru a dolů. Její jazyk chvilku jezdil po špičce mého žaludu a pak opět kroužek jejích rtů jezdil po penisu sem a tam. Bylo to něco zcela nového a neuvěřitelně krásného. Vzpomněl jsem si na pohled klíčovou dírkou, když matka dělala něco podobného s otcovým penisem a nemohl jsem pochopit, že se mu to nelíbilo.

Ležel jsem zcela ochromený slastí způsobenou matčinými ústy a jazykem, zkušeně zpracovávající můj opět tvrdý penis. Před očima jsem měl matčin zadek a já nemohl spustit oči z její pochvy, míhající se přede mnou. Byla široce rozevřená a na pohled vlhká a na jejím vrcholku se chvěl jakýsi tajemný výrůstek. Já nemohl odolat a přitiskl jsem na ní svoje rty.

Matka okamžitě sykla slastí a přitiskla svůj klín na můj obličej. „Ach Bože, lízej mně tam, lízej mojí kundu tak jako já lížu tvůj penis! Lízej mamince kundu a dělej jí tak hezky jako ona tobě!“ šeptala máma téměř nesrozumitelně, jak divoce sála můj penis ve stoupající vášni.

Bylo to neuvěřitelné, ležel jsem se svojí vlastní matkou v poloze 69, tehdy jsem ještě netušil, že se tak jmenuje a navzájem jsme si svými ústy hrály s pohlavím toho druhého. Řídil jsem se matčinými radami ale i svým postřehem. Jakmile jsem zjistil, že se matce moje počínání líbí, opakoval jsem ho a tak jsem zjišťoval, co se jí líbí a co ne.

To už jsem si na pomoc vzal i prsty a zatímco jsem měl ruku zasunutou až po zápěstí v matčině kundě, mezi rty jsem tiskl ten zvláštní ženský útvar, poštěváka. Vzrušovalo mně jak moje laskání působilo na matku, sténala a kroutila se slastí stejně jaké já, neboť ona si počínala s mým penisem stejně. Protože byla zkušená, poznala, že se blíží můj další vrchol. Opět jsem ucítil ty zvláštní pocity ve slabinách a mučivá slast se stávala až nesnesitelná.

„Ach maminko, já už budu zase stříkat! Maminko, já už to nevydržím!“ skučel jsem a snažil jsem se vykroutit z matčiných úst. Ona se však nedala a naopak, přidržovala si mně svýma rukama abych jí nemohl uniknout.

„Ano, já vím. Ale na mně to taky přichází, tak nepřestávej a lízej mně dál, hluboko a tvrdě!“ povzbuzovala mně a já poznal, že podobná slast přicházela i na ní. Její sténání se stávalo hlasitější a její tělo sebou rovněž začalo házet stoupající slastí.

Oba dva jsme ze všech sil cucali a lízali přirození toho druhého v předtuše orgasmu. Máma již zcela bez zábran jezdila svojí kundou po mých ústech, zatímco já jsem drtil jejího poštěváka svými rty a prsty jí dráždil hluboko v jejím těle… Bylo to neuvěřitelné, jak hluboko jsem je vrazil do matčiny pochvy!

Ale i matka již dokázala do sebe nasoukat celý můj penis, cítil jsem jak přejíždím její mandle a třu se špičkou žaludu o její hrtan! Nevím jak to dokázala aby si tím nevyvolala dávení, ale její zkušenost jí pomáhala vsunout si mého čuráka do krku až po kořen!

„Dělej, cucej mně, lízej! Bože já už budu!“ křičela máma a divoce sebou házela. A pak to přišlo. Náhle se její tělo vzepjalo jako v křeči a z její kundy vytryskly pramínky šťáv na můj obličej. Divoce skučela, jak měla můj penis vražený hluboko ve svých ústech a svíjela se jako šílená.

Žužlal jsem třesoucí se poštěvák a prsty ze všech sil mrdal hluboko v její cukající se pochvě, ze které na mně vytékaly další a další výrony. Jenomže stejná slast přišla i na mně. Opět jsem ucítil to stoupající napětí a s divokým výkřikem jsem vystříkl první salvu semene do matčiných úst.

Bylo to nádherné, matka prokázala svoje zkušenosti a vysávala mně do poslední kapky. Můj penis sebou cukal v jejích ústech a stříkal další a další salvy bílého semene, až ze mne vycucla poslední kapky a já znaveně s nesmírnou úlevou klesl na záda. Matka klesla vedle mně stejně omámená a několik minut jsme tak leželi úplně beze slov.

„Bylo to hezké, viď?“ zeptala se mně po chvilce matka, zatímco ve mně ještě doznívala slast a sladká únava. Nemohl jsem mluvit. Ležel jsem a přemýšlel o tom, co jsem dnes dělal se svojí matkou. To již nebyla jen taková hra, kdy jsme jenom tak jezdil svým penisem v její pochvě dokud neměla dost.

Teď jsem i já pocítil tu slast kterou vždy prožívala a bylo to něco nepředstavitelně nádherného. Poprvé ve svém životě jsem stříkal semeno a hned do pochvy vlastní matky. A za chvíli nato mně tak nádherně vykouřila, že jsem dosud nepoznal nic krásnějšího. Při tom vzpomínání jsem si uvědomil, že jsem opět vzrušený, můj penis se začal znova ozývat a matka si toho rovněž všimla.

„Ach Bože, ty malý bastarde, ty už bys zase chtěl strčit ten tvůj mladý penis do svojí matky, viď?“ ptala se mně a v hlase měla chtíč a touhu. „Je vidět, že nejsi po tátovi ale po mně a budeš mít milování rád tak jako já!“ pokračovala hlasem chvějícím se vzrušením a vzala můj tvrdnoucí penis do ruky.

Její prsty se zkušeně semkly okolo dříku a začaly po něm jezdit sem a tam. Cítil jsem jak penis ještě více tvrdne a přepadla mně touha opět cítit jak mně její pochva tiskne a svírá tou krásnou sametovou silou.

„Maminko, já chci opět do tebe!“ zaprosil jsem a matka se dychtivě zasmála. „I já to chci, už se opět nemůžu dočkat, až vrazíš ten tvůj incestní penis do matčiny kundy a vystříkáš tam opět všechno svoje semeno!“ souhlasila s mým přáním.

Tentokrát zůstala ležet na zádech a široce roztáhla nohy. Lehl jsem si na ní a její ruka zkušeně zavedla můj trčící kolík do svého těla. Ucítil jsem již známé sametové vlhko a teplo a již jsem nedočkavě vrazil penis co nejhlouběji do matčiny kundy až překvapením vyjekla.

„Ach Bože, vždyť mně propíchneš tím svým čuráčkem!“ okřikla mojí nedočkavost a přitiskla volnou rukou mojí hlavu na svoje prsy. Bože ty byly nádherné! Věděl jsem již, jak matku vzrušuje když svými rty žužlám tvrdnoucí bradavky a saji je jako kojenec. Odpovědí mně bylo hlasité sténání a její nohy obemkly moje tělo jako by měla strach, že z její kundy vyjedu ven.

Začal jsem pomalými dlouhými tahy jezdit v matce sem a tam a její klín mně zkušeně přirážel ve snaze co nejvíce prodloužit dráhu penisu v její pochvě. „Bože to je krása. Můj vlastní, syn mně mrdá tak nádherně! Ještě, ještě, nepřestávej a mrdej mně co nejhlouběji to jde!“ sténala matka a naše pohyby se čím dál víc zrychlovaly.

Vzepřel jsem se na kolena a rukama nadzvedl matčin zadek trochu do výše, abych mohl ještě lépe mrdat tu její nádhernou kundu. Sama si podepřela zadek svýma rukama a překlopila nohy až na svoje ramena, takže se její kunda ocitla ve vzduchu volně přístupná.

Poklekl jsem a vrážel čuráka přímo dolů do její široce rozevřené kundy, zatímco matka hlasitě vzdychala a sténala slastí. Bylo to úžasně a zase něco nového. Tlačil jsem její nohy na její ramena a dlouhými tahy vrážel čuráka hluboko do matčina těla v předtuše blížícího se vyvrcholení.

„Ano, takhle mně mrdej, pěkně hluboko a tvrdě! Tak to má tvoje matka ráda ty malý bastarde! Rychle se učíš jak pořádně mrdat svojí matku!“ vykřikovala co jí dech dovoloval a rukama si tiskla sama svoje prsy.

Cítil jsem, jak ve mně opět stoupá napětí a aniž jsem si toho byl vědom, začal jsem rovněž vzdychat a sténat. „Ach maminko, já už zase budu stříkat! Chci stříkat do tebe maminko! Můžu stříkat do tebe?“ vykřikoval jsem a mrdal matku již jako o závod.

„Ano, ano, Bože, to je nádhera. Já už taky budu! Ježíš potřetí za sebou, to snad není možné!“ sténala matka a divoce si mačkala svoje tvrdé velké bradavky.

Pokojem se nesly naše hlasité výkřiky a sténání, naše těla o sebe mlaskala a oba dva jsme byli úplně bez sebe stoupajícím náporem slasti. Divoce jsem vrážel penis hluboko do matčina těla a jako ve snu pozoroval jak se otvírají dveře ložnice a v nich se objevila moje sestra…

Zůstala stát jako solný sloup a vypoulenýma očima sledovala divadlo na manželské posteli. Její matka s jejím bratrem byli v pozici jakou nikdy neviděla a dělají něco, co vůbec neznala.

Všimla si jí i matka, ale dělala jako by tam nebyla. Sténala čím dál hlasitěji, její mysl ovládla stoupající slast a já cítil jak se její prsty zatínají do mých zad.

„Ano, ano, mrdej svojí matku, už budu, už zase budu!“ divoce vykřikovala a její kunda se začala opět svírat a chvět. „Uuž, už jséééém!“ vykřikla a její tělo sebou divoce cuklo.

Cítil jsem jak se stěny její kundy sevřely okolo mého penisu a zalilo mně vlhko z jejích šťáv. Její kunda se rytmicky svírala a povolovala v záškubech orgastických náporů a netrvalo dlouho a začal jsem stříkat i já.

„Ach maminko, už stříkáááám!“ vykřikl jsem a cítil, jak můj penis s cukáním plní matčinu kundu horkým semenem až po okraj. Divoce jsem přirážel a každý můj výstřik doprovázel můj výkřik a matčino zasténání.

„Ano, ještě, ještě, stříkej hodně a dlouho! Naplň matčinu pochvu svým semenem až po okraj!“ vykřikovala matka a já ochotně plnil její přání. Nakonec mně od sebe odstrčila až můj penis vyjel ven a rukou z něj vyhonila poslední chuchvalce bílého semene, dopadající na porost její kundy, stehna a břicho.

Konečně ze mně vydojila poslední kapku a já znaveně s nádherným pocitem uvolnění klesl vedle ní. Oba dva jsem přitom pohlíželi na sestru jak stojí mezi dveřmi s otevřenými ústy a nechápe, co to děláme. Jenomže ta se náhle otočila na patách a zmizela ve svém pokoji než jsme se vzpamatovali.

„Co budeme dělat?“ zeptal jsem se nesměle matky, ta však zůstala klidná. „Jen ji nech, však ono se to srovná!“ uklidňovala mně a pomalu slezla s postele. Lítostivě jsem na ní pohlédl až jí to rozesmálo.

„Ale ty nenasyto! Musíme toho již nechat, však si to brzo zopakujeme, neboj se, ty můj malý milenče!“ utěšovala mně matka a přitiskla si mojí hlavu na svoje velké pevné prsy.

´Bože to je krása,´ pomyslel jsem si s hlavou zabořenou v té nádheře a cítil, jak se můj penis opět zvedá. Objal jsem matku okolo boků a začal jí líbat a sát nádherné bradavky, jak mně to naučila.

„Ale už toho nech, už skutečně musíme přestat!“ jemně mně od sebe začala odstrkovat až se vyvinula z mého objetí, sebrala ze země svůj župánek a zahalila se do něj. „Ty už také vstaň, jdu dělat snídani!“ přikázala mi nesmlouvavě a odešla z ložnice.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *