Začalo to zrcadlem VI.

Stál jsem v půli pokoje a ještě stále zíral na dveře za kterými zmizela máma s tátou, zatímco sestra seděla v křesle a civěla na mně.

„Teda brácho, kdyby ses viděl jak jsi čuměl na mámu! No to byl pohled, ještě, že si toho táta nevšimnul! I když musím říci, že naše máma je skutečně kočka, a nikdo by jí její věk nehádal. Ale tys na ní čuměl jako na obrázek a koukám, že tě to pěkně vzrušilo. Vidím, jakou máš zase bouli na kalhotách!“ smála se mi a já pomalu přicházel k sobě.

„Tak jsme krásně sami, vzpomínáš cos mi slíbil?“ pokračovala sestra a její oči svítily zvědavostí a ještě něčím jiným. Vzpomněl jsem si na její žádost na koupališti a její vyprávění o hrátkách s otcem. „Tak dobře, ale svlékneme se oba!“ vyslovil jsem svůj požadavek a po jejím přikývnutím jsem se začal rychle svlékat, stejně jako sestra, která vstala z křesla.

Během několika vteřin jsem měl dole kalhoty, tričko a stál jsem již jenom ve slipech. Sestra si rozepnula sukni a nechala jí sklouznout na zem, poté si přetáhla přes hlavu tričko a zůstala rovněž jenom v kalhotkách a podprsence. Poprvé jsem jí vlastně viděl v prádle a musím uznat, že vypadala nádherně, krásná postava s dlouhýma nohama a kulatým pevným zadečkem. Její podprsenka jenom částečně skrývala kulaté pevné prsy s malými bradavkami na hrotech.

Podívali jsme se po sobě a zbavili se posledních kousků oděvů. Já rychle stáhl dolů slipy napnuté ještě polostojícím penisem, který po svém osvobození vyskočil vzhůru jako čertík z krabičky. Sestra rovněž stáhla kalhotky a já konečně uviděl její klín, proti matčinu ochmýřenému pouze trochu jemnými světlými chloupky.

Nakonec si sáhla za záda a rozepnula si podprsenku, která jí pak volně sjela na zem k ostatnímu oblečení. Její plné prsy nebyly ještě tak velké jako matčiny, ale již zcela zaplnily ruku muže a to stačilo.

Stáli jsme nazí jeden proti druhému a zírali na sebe, jako bychom se na sebe nemohli vynadívat. Sestra upřeně pozorovala můj penis a nakonec uznale kývla hlavou. „To je teda kus, o dost delší než má táta a to ještě není úplně připravený!“ vyslovila svoje rozhodnutí.

Najednou rychle přikročila ke mně, klekla si přede mě a vzala můj penis do ruky. Civěl jsem překvapeně na ní jak zkušeným pohybem sevřela penis do dlaně a začala s ní po něm jezdit sem a tam, po celé jeho délce, zatímco druhou rukou jemně sevřela moje varlata.

Stál jsem a díval se dolů na ní, jak bystře jezdí po mém penisu svojí dlaní, druhou rukou si hraje s mými varlaty a sem tam olízne špičku mého žaludu svým teplým jazykem. Počínala si velice dobře a zkušeně, takže jsem během chvilky cítil jak stoupá moje slast a vzrušení, penis roste a tvrdne až byl jako kámen.

Její dlaň objímala můj tvrdý pulzující dřík s mohutným tmavým žaludem na konce, na němž se již objevily pulzující žíly plné vzrušené krve. Na jeho špičce z malého otvůrku vyjela občas slza předsemene, kterou sestra chtivě olízla aby nakonec vsála do svých úst pomalu celý žalud a značnou část mého penisu, jaká se jí vešla do úst.

Začala kombinovat kouření penisu s jeho honěním a já se začal chvět v kolenech slabostí zvěstující příchod mého orgasmu. Nemohl jsem se již udržet a začal jsem nejdříve tiše a potom čím dál hlasitěji vzdychat a postupně sténat rostoucí nesnesitelnou slastí.

„Bože to je nádherný čurák bráško, ten bych mohla kouřit pořád!“ mumlala sestra ústy plnými mého penisu, zatímco já jsem cítil, jak mi semeno začíná stoupat vzhůru a varlata tvrdnou jako kámen. „Já už budu stříkat!“ zasténal jsem a začal se svíjet nesnesitelnou slastí stoupající z mých slabin a pak dříkem penisu vzhůru.

Uchopil jsem vší silou sestřinu hlavu a začal jí držet zatímco jsem jí penis vrážel hluboko do hrdla, až málem začala dávit. Bylo mi to však jedno, nemohl jsem se již udržet a s výkřikem vystříkl první salvu svého semene do jejího hrdla. Začala zoufale polykat zatímco jsem jí plnil ústa dalšími a dalšími chuchvalci semene, dokud jsem nevystříkl poslední dávku.

Teprve když z mého penisu vysála poslední kapky semene uvolnil jsem sevření svých rukou a pustil její hlavu z jejich sevření. Pomalu jsem se odšoural ke křeslu a vysíleně klesl do něj. Sestra stála přede mnou, rukou si dráždila svojí kundičku a jazykem olizovala ze rtů zbytky mého semene.

Přitáhl jsem jí místo sebe do křesla a sám jsem klekl mezi její roztažené nohy. Ochotně je roztáhla co nejvíce od sebe a nabídla mi tak zcela volný přístup ke svému panenskému pohlaví. Viděl jsem je zblízka, bylo tak jiné proti matčinu, ještě skoro holé a mnohem menší!

Přitiskl jsem ústa na sestřinu štěrbinku a ona ihned zaúpěla slastí. Věděl jsem již od maminky jak laskat ženské pohlaví a tak jsem začal jazykem kroužit okolo jejích pysků a posléze čím dál důrazněji zajíždět i dovnitř.

Sestra seděla skoro bez sebe, vzdychala a sténala slastí a vzrušením, posléze položila svoje dlaně na mojí hlavu a s čím dál větší silou mně jí tiskla mezi svoje nohy.

„Ach Bože to je krása! Ty to tak krásně umíš! Ano, tam, tam mně lízej!“ vykřikla, když jsem se dotkl jazykem jejího poštěváku, vypadající jako malý hrášek. Začal jsem jej lízat a sát svými rty až sestra kvílela a svíjela se nesmírnou slastí. „Ano, ano, to je ono, nepřestávej, proboha nepřestávej!“ vykřikovala a jako šílená mi tiskla hlavu do svého klína.

Jezdil jsem jazykem sem a tam, chvilku dráždil poštěvák, chvíli jezdil do horké vzrušením vlhké kundičky a sestra kvílela čím dál hlasitěji. Cítil jsem jak se její kunda začíná chvět a cukat a v tom již sestra divoce vykřikla a nesmírnou silou mi tiskla hlavu na své pohlaví, zatímco svým klínem přirážela proti mým ústům.

Její tělo se vzepjalo a vlnilo jako při záchvatu ve vlnách jejího orgasmu. Ještě několik pohybů jazykem a v tom se vyronilo z její pochvy ohromné množství šťáv a volně vytékalo ven. Ještě několik cukavých pohybů pánví proti mým ústům a pak se sestřino tělo zcela uvolnilo jako by ztratila vědomí.

„Ach Bože, kdo tě to naučil bráško! To jsem ještě v životě nezažila něco tak nádherného!“ lapala sestra po dechu a hladila si rukou svůj klín. „Nikdy bych nevěřila, že je něco takového možné!“ pokračovala a pomalu se vzpamatovávala z náporu slasti. „Já ještě celá hořím a jestli dnes do mně nestrčíš svůj penis, asi zešílím!“ vyhrožovala a viděl jsem jí na očích, že to myslí doopravdy.

Byla nesmírně rozdrážděná a její vzrušení se přeneslo i na mě. Znova jsem poklekl před její klín a začal prsty laskat mokrou štěrbinku svojí sestry. Snažil jsem se zasunout prst co nejdále, ale nešlo to, něco tam překáželo! Byl jsem na rozpacích, protože do maminčiny pochvy jsem klidně strčil prst celou svojí délkou a ještě jsem nedosáhl na její dno, zatímco tady jsem tam zasunul jenom kousek a již to dál nešlo.

„Co to je, že nemůžu dál?“ divil jsem se nahlas až se sestra rozesmála. „No ty jseš ale milovník! Ty nevíš co je to panenská blána? No jsem ještě panna, a co?“ vysvětlila mi sestra mně neznámý pojem. „A ty mě toho nesmyslu zbavíš a holky se mi přestanou konečně smát!“ pokračovala a já koukal jako blázen.

„A jak tě toho mám zbavit?“ ptal jsem se popleteně zděšen představou nějaké operace či co. „No to snad není možné, jaký jseš hlupáček! No přece do mě vrazíš penis, blánu protrhneš a je to. Trochu to zabolí a budu to mít konečně za sebou!“ vysvětlovala mi sestra se smíchem jak mám postupovat.

Byl jsem v rozpacích. Na jedné straně mě lákala představa, že budu zase jezdit penisem v ženském pohlaví, na straně druhé jsem se obával toho, co na mně sestra požaduje.

Sestra jakoby tušila co se ve mně děje za dilema, natáhla ruce a začala si hrát s mým polotuhým penisem, takže byl během chvilky opět v plné pohotovosti. I já jsem pokračoval s laskáním její štěrbinky a za chvíli jsme již oba byli vzrušeni na nejvyšší míru.

Sestra se pootočila v křesle tak, že ležela napříč, svůj zadeček měla položený na jednom opěradle a záda opřená o druhé. Takto jsem mohl pohodlně přistoupit mezi její roztažená stehna a ihned se její ruka chopila mého penisu. Nedočkavě si jej přisadila ke svojí kundě a začala mě táhnout k sobě.

Cítil jsem jak je můj penis vzrušený a nedočkavý stejně jako sestra. Sestřina ruka přidržovala hlavu mého žaludu na svojí kundě a já se snažil zasunout ji do jejího těla. Jenomže to vůbec nešlo! Byla strašně úzká a tak divně sevřená a můj penis se nemohl dostat ani o kousek dovnitř. Tlačil jsem ze všech sil ale penis mi stále vyjížděl ať jsem dělal co dělal.

„Tak co je s tebou, už ho konečně do mně vraž!“ pokřikovala na mě sestra a snažila se sama na mě napíchnout. Ale ať jsem dělal co dělal, nešlo to. Byl jsem z toho nešťastný a nevěděl vůbec co mám dělat. S maminkou to bylo tak snadné!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *