Nevinné mazlení II.

Cítil jsem, že na špičce svýho ptáčka začínám vlhnout a postupně jsem ztrácel soudnost. Pomalu jsem vypletl ruce z jejích vlasů a spustil je k té krátké sukýnce.

„Pomůžu ti s větráním,“ zachraptěl jsem jí do ucha a málem jsem jí ho políbil. Nakonec jsem se o něj jen otřel bradou; i tak se celá zachvěla. Pak jsem prsty uchopil okraj sukně a začal jí decentně nadzvedávat.

Proud vzduchu jí musel vát přímo do klína a na bříško. Jenže měla nohy těsně u sebe, aby se vešla mezi moje. Roztáhl jsem je proto a vyzval jí: „Udělej si pohodlí, jinak budeš zpocená úplně všude.“

Okamžitě roztáhla nohy taky, natolik, že jsme se opět dotýkali celou délkou stehen. Dál jsem jí sukní ovíval, teď už jí proud vzduchu chladil přímo na rozpálených kalhotkách, na citlivé vnitřní kůži stehen.

Pomalu se přestávala ovívat šatama, opřela se o mě a spokojeně mručela. Viděl jsem, jak se jí ruka plíživě přesunuje na prso, mne ho a hladí. Vždycky když si přejela přes napružené bradavky, celá se zachvěla slastí.

Pustil jsem sukýnku a zajel rukama pod ní. Každou rukou jsem hladil jedno rozpálené stehno, krouživým pohybem jsem se pozvolna, neúprosně blížil k tomu dychtivému středu. Měla zavřené oči a hlasitě dýchala; jednou rukou si dál dráždila prsíčko, druhou mi zezadu opět zajela do vlasů.

Když jsem se poprvé dotkl jejích kalhotek, na okamžik strnula. Vzápětí se ale pokusila roztáhnout nohy ještě víc. Neodolal jsem a přikryl jí rozkrok celou dlaní. Sálala jako pícka, na dlani jsem navíc cítil její vlhkost. Byla nadržená jak jen to mladý holky uměj!

Začal jsem jí pomalu třít, celou rukou, dosud přes kalhotky. Druhou ruku jsem vyndal z pod sukně a rozepnul jsem jí další knoflík ve výstřihu. Přestala se dráždit a nechala to na mě, ruku mi položila na stehno a střídavě mě ho svírala a hladila mě po něm.

Zajel jsem do výstřihu a konečně pocítil tu jemňoučkou, dívčí kůžičku a v prstech pocítil chvění jejích mladých kůzlátek. Měla citlivá celá prsa, ale bradavky zdaleka nejvíc.

Po chvilce hlazení nahoře i dole už nahlas sténala a vypínala se v bocích proti mé ruce, hlavu měla opřenou o mé rameno, oči pevně zavřené. Jakoby nechtěla vědět, kdo jí to vlastně dělá tak dobře…

Nedokázal jsem odolat a prsty jsem nahmatal okraj jejích kalhotek. V tušení přicházející slasti se opět zastavila, nechala mě se pomalu dostat pod promočenou látku a poprvé pocítit, jaké to je, dotýkat se vlhké kundičky své vzrušené dcerky. Jedním slovem – nádhera!

Asi se holila, protože byla celá krásně hlaďounká. Pysky byly nalitý a štěrbinka úzká, ochotně však přijímala mé prsty jeden za druhým, jak jsem je přidával, když jsem v ní jezdil po celé délce. Teď už se proti mě nevypínala, jen rychle oddechovala a celá napnutá držela, nechala si líbit všechno.

Když jsem viděl, jak se tomu blíží, přestal jsem jí projíždět celou štěrbinku a soustředil se na poštěváček. Předtím se ztrácel, teď už se však hlásil o slovo a pohlazení.

Když jsem na něj poprvé cvrnkl, Anetka jen blaženě vzdychla. Jedním prstem jsem se s ním začal mazlit, kroužil jsem po něm, kolem něj, přes něj… Užíval jsem si to. Netrvalo to ale dlouho a Anetka se najednou hlasitě, trhaně nadechla. Vzápětí ze sebe vydala tak hlasitej sten, že jsem se lekl, kdo všechno to slyší. Vzápětí na to mi uvěznila ruku mezi svými stehny, jak je křečovitě tiskla k sobě.

Bylo to moc fajnový vězení, cítil jsem, jak mi na prsty prýští její šťávička. Trvalo to docela dlouho, než se uklidnila a uvolnila. Já si mezitím stačil bohužel uvědomit, cože jsem to vlastně provedl, co to pořád ještě provádím! Měl jsem jednu ruku vraženou do rozdělanýho klína svý dcery, pod její promočený tanga, zatímco jí druhou rukou svírám mladý pevný ňadro. Bylo mi z toho všelijak, fakt jsem se styděl, ale ani jednu ruku jsem nedokázal dát pryč.

„Tati, to bylo tak krásný,“ pošeptala mi Anetka a dál mě mazlivě hladila ve vlasech. Sotva jsem se ale pohnul, hned dala stehna zase k sobě: „Ne, nedávej jí pryč! Je to strašně příjemný, že jí tam máš.“ Pak stehna zas uvolnila, roztáhla nohy jako předtím, takže jsem konečky prstů bez nesnází zajel zpátky do její mokré, sálající kundičky.

Zase se o mě začala třít zády, tedy o mého ptáčka, v tuhle chvíli výčitkami napůl zemdleného. Pak se prohnula a trochu si odsedla. Zespodu se na mě dívala těma svejma krásnejma kukadlama a rukou z mýho stehna zajela mě přímo do rozkroku. „Nech mě, ať si taky šáhnu, jako ty,“ zašeptala tichounce.

Když jsem ucítil její malé, jemné prstíky, jak se dotýkají mýho zvlhlýho těšitele, rázem jsem cítil, jak se napíná do maximální velikosti. Tápavě po něm přejela prsty, pak ho uchopila do ruky. „Bože, ten je horkej,“ vydechla.

Jak ho sevřela, cítil jsem, že mi v něm začíná tepat. Bylo toho na mě moc, cítil jsem, že se blížím stříkání tak rychle jako nadrženej, nezkušenej panic. A opravdu. Stačilo, aby mi po něm párkrát přejela, pak ho sevřela trochu pevněji a začala ho honit.

„Ach Bože, promiň, to mi nedělej, nedělej!“ Zasténal jsem pro změnu já a už jsem stříkal, tak jako snad ještě nikdy, v několika salvách. Jí do ruky, na kraťasy, sukni… no všude. A bylo mi to úplně jedno.

Byla překvapená. „Och, tati, jéé, to už??“ Sotva jsem popadal dech, ale bylo mi trapně. A přitom mi bylo děsně fajn. Pořád ještě mi ho svírala, celá ulepená od mého spermatu. Hladila ho, pak rukou zajela ještě níž, až na váček a koule. Probírala se mejma chlupama, ale vždycky se vrátila zase k mýmu klacku. Ten díky tomu ani moc neklesl a nejevil snahu se zmenšovat.

„Tati, myslíš, že bysme,“ začala tak napůl mazlivě, napůl přemýšlivě Anetka. Jenže v tom jí přerušilo klapnutí venkovních dveří. Oba jsme okamžitě vytáhli ruce z míst, kde neměly co dělat a začali jsme se upravovat. Aneta měla skloněnou hlavu, aby jí nebylo vidět do tváře, když vstala a zapínala si výstřih. Přesto jsem viděl, jak se jí po tváři rozlévá malý ruměnec.

Byla krásná. Je vůbec možné, že jsem právě vyprstil vlastní dceru a pak se jí vystříkal do dlaně?? Divil jsem se v duchu při pohledu na ní. Žena nám z kuchyně něco říkala, ale já jí nevnímal. Aneta na okamžik pozvedla hlavu, podívali jsme se do očí. A pak si zkousla ret a utekla.

Bylo na čase, abych se vzpamatoval. Byl jsem celej ulepenej, při pohledu na vlhký skrvny na kraťasech by manželka mohla mít lecjaký řeči. Šel jsem se proto převlíct a snažil se při tom pochopit, co že jsem to vlastně právě zažil.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *