Začalo to zrcadlem VII.

Sestra byla spíš vzteklá z toho, že to ještě stále nemá za sebou, ale sama viděla, že to asi nepůjde.

„Počkej, uděláme to jinak!“ napadlo ji náhle. „Ještě, že jsem si prohlížela různé milostné polohy!“ pokračovala aniž jsem věděl, o čem mluví. „Lehneš si na pohovku na záda a já si na tebe sednu a bude to!“ udílela mi pokyny jak postupovat dál.

Lehl jsem si tedy na pohovku a sestra se bleskově vyhoupla na mně. Přitom se její již pěkné prsy zhouply až mnou projel vír chtivosti.

Klekla si tak, že jsem ležel mezi jejími koleny, rukama se opírala vedle mojí hlavy a pomalu se nasměrovávala na můj trčící penis. Jednou rukou si jej přidržela aby jí neuhnul a pomalu klesala svým zadkem až jsem ucítil dotyk jejího těla na svém žaludu. Opatrně klesala a já cítil jak se můj penis dotýká její horké a mokré kundičky.

Sestra v tu chvíli zastavila svůj pohyb, pevně svírala můj penis v ruce aby se jí nikam nesvezl a jemnými krouživými pohyby své pánve se nasměrovala svojí pochvou co nejpřesněji na můj penis.

Viděl jsem v jejích očích napětí a současně i touhu a pak se náhle začalo její tělo opět spouštět dolů! Tentokrát se můj penis začal drát do jejího těla, vlastně se na něj nasoukávala a pomáhala jí v tom váha jejího těla.

Kousíček po kousíčku, s nesmírným úsilím a současně i opatrností spouštěla sestra svoje tělo a to se nabodávalo na můj penis jako odsouzenec na kůl. Sestra vzdychala úsilím a také bolestí jak jí můj penis roztahoval a pomalu zajížděl do její pochvy. Náhle sykla bolestí a zastavila svoje klesání. Penis se dotkl nějaké překážky a já pochopil, že je to ta její panenská blána.

Chviličku počkala aby si její pochva zvykla na ten kůl v sobě a pak opět začala jemnými krouživými pohyby pánve roztahovat svůj kanál lásky a připravovat jej na závěrečný útok.

Viděl jsem jak sestra sbírá odvahu ke kroku který jí bude asi bolet. Sklouzl jsem zrakem dolů mezi nás a viděl jak můj penis zčásti zmizel v jejím těle. V tom se sestra odhodlala a s divokým výkřikem zvolnila váhu svého těla a to se nasunulo až na doraz na můj penis. Sestra vykřikla znovu, tentokrát bolestí a její tělo se bezvládně sesunulo na mně jako by omdlela.

Cítil jsem jak se její kunda nasouvá na můj penis, který protrhl panenskou blánu a zajel až na dno sestřina kanálu lásky. Byla strašně těsná a horká, nebylo to vůbec nic hezkého až mně začalo mrzet, že jsem sestře podlehl.

Ta se pomalu dostávala k sobě a opatrně začala kroužit pánví. Její kundička se začala trochu pohybovat a nakonec s bolestným sykáním začala sestra zvedat zadek vzhůru.

„Ta jak je ti?“ ptal jsem se jí a v jejích očích jsem viděl něco jako bolest a zklamání. „Bolí tě to?“ ptal jsem se dál při pohledu na slzy v jejích očích, ale ona jenom zakroutila hlavou. „Necháme toho raději?“ pokračoval jsem v dotazech, ale sestra znova zakroutila hlavou, tentokrát rozhodněji než předtím. „Ono to prý bolí jenom ze začátku a potom už to přejde.“ Vysvětlovala mi podle zkušeností svých kamarádek, ale moc se jí nechtělo se na mně hýbat.

„Víš co, tak se vyměníme, ty půjdeš dolů a já nahoru, ano?“ nabídl jsem jí a také jsme to tak udělali. Opatrně jsme si vyměnili polohy, aniž jsem vyjel ze sestřiny kundy svým penisem, takže se ocitla pode mnou. Vzepřel jsem se trochu na rukách a opatrně jsem začal zasouvat penis do sestřina těla. Na jejích výrazech jsem viděl, že jí to ještě trochu bolí a tak jsem zase přestal.

„Nepřestávej, to přejde!!“ naléhala na mně a tak jsem pomalu začal jezdit sem a tam. Bylo to úplně jiné než s maminkou a já opět zalitoval, že jsem se k tomu propůjčil. Přesto jsem však jezdil v sestřině těsné kundě sem a tam a ke svému úžasu jsem cítil, jak vlhne a pohyb mého penisu v ní je čím dál lepší a příjemnější.

„Ano, už je to lepší, pokračuj a nepřestávej!“ vybízela mně sestra již jistějším hlasem. Skutečně, bylo to čím dál příjemnější, sestřina pochva se již přizpůsobila mému penisu a jeho pohyb na ní působil čím dál dráždivěji. Viděl jsem to i na sestřině obličeji i celém jejím chování, její tělo již nebylo tak strnulé a začalo reagovat na vzrušivé podněty zcela přirozeně.

Sestře se moje mrdání začínalo líbit čím dál víc, tatam byla bolest a nejistota z prvních pohybů mého čuráka v jejím těle. Při každém zasunutí penisu do pochvy se sestřiny oči přivíraly slastí až začala zcela hlasitě vzdychat a sténat.

„Bože to je krása, nepřestávej, nepřestávej!“ povzbuzovala mně a i já jsem cítil jak stoupá moje vzrušení a slast. Naše pohyby se stávaly zkušenější, sestřino tělo reagovalo zcela přirozeně na pohyby mého těla, její klín mně vycházel v ústrety a já jezdil celou délkou penisu v její pochvě sem a tam.

Již byla nádherně vlhká a ta těsnost byla náhle krásná a dráždivá. Její mladé pružné tělo se ke mně tisklo a já jsem začal laskat její pevné pružné prsy, tak odlišné od matčiných. Měla stejně citlivé bradavky jako matka a jakmile jsem je začal tisknout mezi rty, sténala slastí a touhou.

Už jsme se milovali zcela bez zábran, divoce a nedočkavě, jak v nás obou rostlo vzrušení a napětí. „Mrdej, mrdej mně můj bratříčku! Vraž mi toho tvýho nádhernýho čuráka až do krku!“ vykřikovala sestra divoce a vysoko vzpínala svoje tělo proti mému klínu. Její útlé pružné tělo se kroutilo a vzpínalo ve své touze po ještě vyšším vzrušení, naše napětí rostlo a blížilo se k výbuchu.

Divoce jsme naráželi svými těly na sebe, můj penis lesknoucí se sestřiným vlhkem vyjížděl a zase zajížděl celou svojí délkou do sestřina těla, moje varlata, tvrdnoucí rostoucím napětím, narážela na sestřina stehna a zadek.

„Ach to je krása, co se to se mnou děje?“ sténala setra a přirážela jako divá. „Bože já už asi budu, ááááách, už jséééém!“ vykřikla náhle a její tělo se prudce vzepjalo vzhůru.

Ucítil jsem jak se její těsná, horká a vlhká pochva cuká a kroutí v křečích orgasmu a vypouští ze sebe potoky milostné šťávy. Její nohy obemkly moje tělo a tiskly je k sobě z bláhové obavy, že bych přerušil v tuto pro ní tak nádhernou chvíli moje mrdání. Byl jsem vzrušen na nejvyšší míru a věděl jsem, že to nepotrvá již dlouho a budu také stříkat.

Divoce jsem mrdal svojí svíjející se sestru, vzrušen na nejvyšší míru a cítil, jak pomalu stoupá napětí v mých slabinách, varlata ztuhlá jako kámen a připravená vypustit semeno do hlubin sestřiny kundy.

Uchopil jsem sestřiny nohy pod koleny, zvedl je a opřel o svoje ramena, takže jsem tak získal ještě lepší přístup do sestřiny kundy. Držel jsem sestřiny nohy na svých ramenech a jako šílený jsem jí mrdal ve snaze co nejdříve dosáhnout svého orgasmu a vypustit do ní svoje semeno. Už už se k tomu schylovalo když se náhle ode dveří ozval divoký výkřik!!

„Proboha, ne abys stříkal!“ vykřikla matka stojící s otcem mezi dveřmi a vyděšeně pozorujíce naše počínání…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *