Začalo to zrcadlem VIII.

„Proboha co to tady děláte!“ pokračovala v křiku matka a přiskočila bleskově k nám. „Snad jsi do ní nestříkal?“ ptala se naléhavě a oddechla si, když jsem zakroutil hlavou.

„Prosím tě, co šílíš, víš, že ti mohl udělat dítě? To se nepamatuješ co jsem ti říkala! Nevím jestli už ty prášky zabírají nebo ne. Panebože, ještě, že jsem s tebou k tomu doktorovi šla, jako bych to tušila, že něco vyvedeš,“ vyčítavě pohlédla na sestru, která se již vzpamatovala ze svého orgasmu.

„Ale maminko, vždyť do mě ještě nestříkal a mně se to tak líbilo! Jak já jsem šťastná, že již nejsem panna! A jakto, že jste již doma?“ odpověděla naivně sestra a bezelstně hleděla na naše rodiče.

„No z večírku sešlo, paní domácí náhle onemocněla a…“ začala vysvětlovat máti, ale otec jí náhle přerušil. „Tak řeknete mi, co se to tady vlastně děje? Co to tady vlastně provádíte za divné věci? Vždyť jste bratr a sestra!“ spustil otec, konečně schopen slova. V tváři byl celý rudý a vypadal velice rozhněvaně.

Podívali jsme se sestrou po sobě jako bychom se dohadovali, kdo začne, ale sestra začala první. „Tak abyste věděli, vyprávěli jsme si s bráchou, co tady spolu děláme, já mu vyprávěla o hrátkách s tebou, tati, a on mi zase o tom, co a jak dělají s mamkou. A nakonec jsem ho přesvědčila, aby mě zbavil toho panenství, protože jsem snad poslední holka ve škole, co ho ještě měla! A nevím proč bychom nemohli dělat to, co děláme s vámi!“ vysypala to ze sebe sestra odhodlaně a já se jenom divil její odvaze.

„Co, co děláš s tátou!“ překvapeně se ptala máma ve stejném okamžiku, kdy se táta s úžasem ptal: „Co dělá ten prcek s mámou?“ a pak se oba rodiče podívali po sobě.

„Tak já ti to předvedu, co dělám s tátou!“ vyhrkla sestra a bleskově přiskočila k otci. Poklekla před něj, rozepnula mu zručně poklopec a obnažila jeho penis. K mému překvapení mu stál jako svíce, určitě byl vzrušený z toho, co před tím viděl!

Než se překvapený otec nadál, začala sestra jeho penis olizovat a cucat, jezdit jazykem po celé jeho délce a nakonec pomalu vsála jeho tmavý lesklý žalud a poté i značnou část žilnatého dříku do úst. Přitom si jemně hrála s jeho varlaty a posléze začala jezdit svými ústy po celé délce jeho penisu sem a tam. Otec ani nestačil protestovat a již jej začala přemáhat slast a vzrušení ze sestřina počínání.

Mamka stála jako sloup a jenom zírala na to, jak její mladičká dcera zkušeně kouří svému otci penis až přivíral slastí oči a hekal jako o závod. „Ach Bože, co to vidím?“ vypravila ze sebe, ale to jsem již k ní přikročil já, stále ještě nahý a s penisem trčícím dopředu po nedokončené souloži se sestrou.

Položil jsem jí ruce na ramena a pomalu z nich shodil tenká ramínka jejích šatů. Ty sjely na zem a matka tu stála přede mnou nahá, dokonce neměla ani spodní kalhotky? Její plné, velké prsy čněly vyzývavě dopředu a na jejich hrotech se nabízely tmavé velké bradavky, rovněž ztopořené vzrušením.

Beze slova jsem podebral dlaněmi ty nádherné skvosty a vsál jednu bradavku do úst, až mamka zaskučela vzrušením. „Ach ty malý bastarde, jak ty to umíš!“ zašeptala a její ruka automaticky uchopila můj tvrdý penis.

Cítil jsem její prsty jak laskají nalitý žalud a pomalu jezdí po celém penisu sem a tam, zatímco se její tělo lačně přitisklo ke mně. Začala pomalu couvat a přitom mě táhla za penis za sebou, až se dotkla postele a pozpátku klesla na ní. Stáhla mě na sebe a přitom mi pořád honila penis, zatímco já jsem jí začal prsty hladit její kundu. Byla široce rozevřená, vlhká a horká, chvějící se očekáváním a touhou.

Otec stál uprostřed místnosti a strnule zíral na svojí ženu jak se začíná připravovat na mrdání se svým synem. „Ach ty děvko, věděl jsem, že jsi nymfomanka, ale, že budeš mrdat i s vlastním synem, to jsem přece jenom netušil. Doufám, že ten malý pervert je po tobě a umrdá tě k smrti!“ syčel vztekle otec, zatímco mu sestra klečící před ním pilně kouřila jeho penis.

Vypadalo to, ale, že otci matčino a moje chování příliš nevadí, naopak, že jej zvráceně vzrušuje. Nevěděl jsem ještě, že někoho vzrušuje pozorovat vlastní ženu při souloži, navíc ještě s vlastním synem!

Mamka se otcovým slovům hlasitě smála a jezdila přitom mým čurákem po okraji své chvějící se kundy. „Máš pravdu, náš syn je po mně a mrdá jako ďábel! Udělá mě klidně dvakrát než bude sám hotov a je schopen téměř okamžitě pokračovat znovu! A jeho čurák je již nyní větší než ta tvoje sušinka!“ smála se a pomalu si zaváděla mého čuráka do sebe.

Přestal jsem jejich řeči poslouchat a začal se věnovat lepší zábavě. Konečně jsem opět zajížděl svým penisem do matčiny kundy, do té nádherné díry v jejím těle, tak slastně obepínající mého čuráka, horkou a vlhkou a chtivou! Pomalu jsem zajel až na dno její kundy a matka divoce vykřikla slastí a zakroutila svojí pánví, abych mohl zajet ještě o kousek hlouběji.

„Ach Bože ty můj chlapče, jakého to máš nádherného čuráka! Mrdej mě, mrdej svojí maminku tak jak to máš rád a já budu držet jako tvoje děvka!“ vykřikovala přerývavě matka hlasem plným vášně, zatímco mě obemkla svýma nohama a začal divoce přirážet zadkem proti mně.

Držel jsem mamku za zadek a vrážel do ní svůj penis dlouhými tahy, zatímco se ona snažila moje tempo zrychlit. Její ruce svíraly můj zadek, snažily se mě přitahovat k sobě v rychlejším tempu než jsem v ní jezdil já, zatímco její prsty jezdily po rýze mého zadku a okolo análního otvoru. Bylo to nádherné a vzrušující, cítil jsem jak můj penis tvrdne ještě více až byl skutečně jako kámen.

Otec se sestrou rovněž pokračovali ve svých hrátkách, sestra již měla otce zcela ve své moci, její kouření bylo tak mučivé, že se otci podlomily slabostí nohy a on klesl na zem. Sestra přitom nepřerušila svojí práci ani na okamžik a klesla mezi jeho roztažené nohy s jeho čurákem v ústech.

„Ach Bože, ty malá kurvo, jak ty umíš kouřit čuráka! To máš nadání po svojí mámě, té kurvě co mrdá se svým synem!“ vykřikoval otec, svíral sestřinu hlavu v rukou a tiskl jí vší silou na svého čuráka.

Sestra jezdila ústy po celé délce otcova penisu, již dávno stáhla otcovi kalhoty a její hlava sebou kývala nahoru a dolů. Viděl jsem, že se její prsy skoro ani nehnuly při těch pohybech, jak byly ještě pevné. Jednu svojí ruku měla vraženou mezi svoje nohy do kundy, s prsty hluboko v ní. Její ústa sála s mlaskáním otcův penis, který se již začal chvět předzvěstí orgasmu.

Matčiny ruce na mém zadku zesílily svůj tlak, takže jsem byl nucen zrychlit pohyb svého čuráka v její kundě a to tempo se zrychlovalo tak, jak rostlo její ale i moje vzrušení.

„Ano, to je ono, mrdej mě můj broučku, už se mi to blíží! Nepřestávej, jenom nepřestávej a mrdej tak jak umíš svojí maminku mrdat!“ povzbuzovala mě a já jí divoce mrdal ze všech svých sil, vzrušen jejím povzbuzováním a rostoucí slastí z ježdění v její pochvě.

Matka náhle povolila sevření svých nohou okolo mě a zvedla je nahoru, až se její stehna dostala na moje ramena. Uchopil jsem ji za ně a tlačil je až za její hlavu, takže špulila svůj zadek co nejvíc to šlo a já mohl ještě hlouběji vnikat do jejího.

„Ano, to je ono, tak mě mrdej, ano, už budu, už budu!“ křičela, zatímco jsem do ní vrážel svého čuráka jako šílený. Její výkřiky mě vždy rozdivočely na nejvyšší míru, což ona určitě věděla a proto to dělala.

„Mrdej mě, mrdej svojí maminku a pořádně jí udělej, zmrdej mě co nejvíc můžeš, ty můj nádherný maminčinu mrdáčku!“ povzbuzovala mě a já cítil jak se její kunda začíná chvět a cukat na mém penisu.

„Ach Bože, už to bude, ano, už to bude, tvoje maminka už bude, mrdej jí, mrdej a nepřestávej tvoje maminka chce abys jí to hezky udělal!“ vykřikovala a začínala se kroutit a prohýbat stoupající slastí.

Držel jsem jí pevně za stehna a tlačil je na postel vedle její hlavy, takže její zadek trčel vzhůru a já do něj vrážel ze všech sil svého čuráka, zdivočelý z jejích výkřiků a povzbuzování.

Její kunda se začala spasmicky svírat okolo něj a to jsem věděl, že matka již bude za okamžik hotová. Bože jak se mi líbil ten okamžik když divoce vykřikne a začne se svíjet v milostné křeči, zatímco já neústupně a nemilosrdně mrdám její svírající se a cukající kundu, z níž prýští její milostné šťávy.

Nemohl jsem se toho dočkat a mrdal ji jako šílený, když tu náhle matka divoce vykřikla a její tělo se vzepjalo jako v křeči. Její kunda se pevně sevřela okolo mého penisu a začala sebou divoce cukat, zatímco z ní prýštěly proudy jejích šťáv. „Ach Bože už jseéém, už to na mě přišlo!“ svíjela se matka v milostné křeči a já měl co dělat, abych z ní nevyklouzl.

Její orgasmus mně vydráždil až k šílenství a já do ní vrážel svého neúnavného čuráka nedbaje na její výkřiky a svíjení. Znovu a znovu jsem dorážel na dno matčiny cukající se kundy a vychutnával si její sténání a výkřiky slasti.

Téměř ve stejnou chvíli jako matka divoce zařval i otec a z jeho penisu začaly létat chuchvalce semene na sestřinu tvář a hruď. Sestra jej divoce honila rukou a snažila se olizovat jeho špičku, zatímco otec sebou divoce házel a svíjel se jako při záchvatu padoucnice.

„Ty malá kurvo, jak ty mě umíš vykouřit čuráka, to snad není možné!“ volal otec a snažil se uvolnit svůj penis ze sestřiny ruky, ale marně. Ta byla rovněž celá zdivočelá a honila otcovi penis dál i když už nestříkal.

Matka se již zklidnila a tiskla mě k sobě zatímco já stále jezdil v její kundě sem a tam. Bylo vidět, že se jí líbí jak jí mrdám bez přestávky a začala být opět vzrušená. „Ty můj malý mrdálku, jak krásně mrdáš svojí matku, ty mě znova uděláš, viď ty malý perverte!“ volala na mě hlasem změněným vášní.

Znova mě začala dirigovat svýma rukama a udávat tak tempo naší soulože. Mrdal jsem jí neúnavně dál a cítil, že již i ve mně stoupá napětí a blíží se okamžik výstřiku. A matka jako by to vycítila, zvolala: „Počkej, maličký, já chci abys mě mrdal zezadu jako dogu a vystříkal se pořádně do mě, svojí maminky!“ volala chlípným hlasem a změnila rychle svojí polohu.

Vyskočila na všechny čtyři s vysoko zvednutým zadkem, já jsem k ní přistoupil zezadu a nasadil chvějícího se čuráka přímo do ústí její široce rozevřené a mokré kundy. Jedním plynulým tahem jsem zajel až na dno jejího milostného kanálu a matka divoce zavyla slastí.

„Ano, takhle mě mrdej a mačkej moje kozy a bradavky, chci cítit jak si s nima hraješ!“ povzbuzovala mě a já se chopil jejích volně se houpajících koz a vší silou jsem je mačkal a hnětl je jako balony. Sténala slastí a přírážela svým zadkem proti mému klínu čím dál divočeji.

„Tak ty kurvo mě již nech!“ začal otec okřikovat sestru, která stále honila rukama jeho pokleslý penis, zbavený semene. Ta však nepřestávala a naopak, znova si jej strčila do pusy a začala jej opět dráždit a kouřit jak jí to naučil. Otec sténal a křičel ale nic naplat, sestra nepřestávala a jeho penis opět bobtnal a tvrdnul v jejích ústech.

„Ne tati, nepřestanu dokud mi to neoplatíš a nevrazíš toho svýho čuráka do mě. Chci tě cítit ve své kundě jako předtím bratra, ale chci aby ses do mě vystříkal a já konečně cítila jaké to je, když muž stříká do ženy svoje semeno!“ volala sestra a pokračovala v práci na otcově penisu.

Naštěstí to slyšela máma a upozornila otce: „Ne abys do holky stříkal, koukej si vzít gumu ať jí neuděláš dítě!“ připomněla mu a skutečně, otec se natáhl pro svoje kalhoty ležící na zemi a vytáhl z kapsy prezervativ.

„Nasaď mi ho,“ poručil překvapené sestře a pomáhal jí s touto prací. „Tak a teď si připrav tu svojí panenskou kundu, ať ti ukážu co tvůj otec ještě dokáže!“ vyzval sestru a poručil jí, aby se postavila stejně jako její matka.

Jen to učinila, přiskočil k ní a bez dlouhého váhání vrazil svého čuráka do dceřiny žíznivé a toužící kundy! Ozval se divoký výkřik bolesti jak otcův čurák surově rozrazil ještě citlivé stěny její pochvy, ale ten na nic nedbal a začal v ní divoce jezdit sem a tam, vydrážděný až ke krajnosti z toho, jak mrdá svojí vlastní dceru!

Stejně jako on i já jsem jezdil v matčině kundě s jediným cílem, vystříkat do ní svoje napětí, rostoucí a sílící až k nesnesitelnosti. „Ach maminko, jakou máš nádhernou kundu! Já už budu brzo stříkat a naplním ti jí svým semenem!“ volal jsem na ní vzrušeně a mrdal jí ze všech sil.

Stejně tvrdě jsem si hrál s jejími prsy, drtíc jejich tvrdé vzrušené bradavky mezi svými prsty, až sténala bolestí a slastí. „Ano, ano, chci abys stříkal, chci abys stříkal tak jako budu každou chvilku i já!“ povzbuzovala mě máma a kroutila se pode mnou rostoucím vzrušením.

Oba dva jsme již cítili rostoucí napětí, naše pohlavní orgány se již chvěly v předtuše slasti a přestávali jsme sledovat co se děje vedle nás. Otec stejně divoce mrdal svojí dceru, její kunda se již přizpůsobila jeho penisu a místo bolesti začal na sestru působit nápor slasti.

„Tati, tatínku, mrdej mě tím svým čurákem! Jak krásně mě mrdáš, jenom prosím tě nepřestávej, chci abys ses do mě vystříkal tak jako bude brácha stříkat do mamky!“ volala sestra a divoce se kroutila pod náporem otcova čuráka ve své pochvě.

A pak to přišlo. Téměř současně se ozvaly naše divoké výkřiky a já jsem začal stříkat svoje horké semeno do matčiny cukající se kundy téměř ve stejném okamžiku, jako otec stříkal svoje semeno do sestry.

Mamka i sestra ječely slastí a svíjely se jako šílené, zatímco naše semeno dopadalo do hlubin jejich těl v prudkých výstřicích slasti. Dívali jsme se s otcem po sobě, on sledoval jak zarážím svého čuráka do pochvy jeho ženy a mojí matky, zatímco já jsem pozoroval jak divoce vráží svůj penis s nataženým prezervativem do sestřiny kundy.

Po několika okamžicích matka i sestra klesly znaveně na břicho aby se vzpamatovaly ze svých orgasmů a my s otcem jsme klesli vedle nich.

„Bože to byla mrdačka!“ vypustil ze sebe otec znaveně oddychujíc. „Ta malá kurva mně udělala dvakrát za sebou!“ oznamoval hrdě mamce která se tomu jenom smála. „Tak to na tebe platí, mladé holčičky!“ smála se otci a pomalu se zvedala ze země.

„Kam jdeš mami?“ ptal jsem se zklamaně, neboť jsem toužil ještě po dalším kole. „Už musíme končit, zítra ráno přijedou děda s babičkou a musíme se trochu vyspat!“ ukončila naše mrdání mamka a zahnala i mě se sestrou přes naše protesty do svých postelí. A tak skončila naše první rodinná orgie!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *