Divoká noc s matkou II.

Bylo to šílený. Klečel jsem na zemi před mámou a cucal její kozu, měl jsem jí plnou pusu a cítil jak je její bradavka tvrdá. Máma začala třít svá holá lýtka o mýho ptáka a bylo to strašně vzrušující.

Něčí ruce, a nevěděl jsem čí, vyhrnuly matce sukni k pasu a stáhly kalhotky až dolů. Pak se začaly hrabat v její kundě. V tu chvíli jsem tam chtěl strčit svoje ruce taky svůj jazyk a svého ptáka!

„Jen pojďte chlapci. Všichni na mě!“ Zvedla se z gauče a popošla k velké, měkké houni na zemi před krbem. My všichni jsme se sunuli za ní. Při chůzi ze sebe stáhla sukni a kalhotky, odhodila rozepnutou blůzu a my jsme poprvé uviděli mojí mámu úplně nahou!

Rychle odstrojila ty z nás co ještě nebyli nazí a pak položila Tomáše na houni. Trošku pohonila jeho trčící penis a pak si jej vsunula na kraj své kundy a pomalu si na Tomáše klekla.

Několikrát se na Tomášovu čuráku zvedla a spustila opět dolů a pak přikázala Standovi, aby si klekl těsně za ní. Jeho čurák již byl připraven, máma sáhla za sebe, uchopila jej a vsunula si jej k našemu úžasu rovněž do své kundy, takže v ní měla najednou dva chlapecké čuráky!

Trošku to trvalo než si chlapce srovnala tak, aby mohla na jejich ptácích jezdit nahoru a dolů. Ale za chvíli se to všichni naučili a začali sténat v extázi. „Joj, vy chlapci jste ale pěkně velcí!“ vzdychala když dva chlapecké penisy současně zajížděly do její kundy.

Pak uchopila mého ptáka do jedné ruky, Markův do druhé a přitáhla si nás za ně k sobě. Střídavě kouřila naše čuráky, zatímco mrdala zbývající dva kámoše. Bože to byla nádhera! Nemohl jsem věřit tomu, že mi kouří ptáka moje máma!

Máma pokračovala v mrdání a kouření. Naše ruce ohmatávaly její tělo, hlavně kozy a mámě se to moc líbilo. Náhle začali oba kámoši v její kundě křičet a svíjet se, což byla známka, že plní máminu kundu svým mlíčím.

I ona začala sténat, vrazila si mýho čuráka hluboko do krku a kroutila se na Tomovi jako divá a z její kundy vytékalo ohromné množství mrdky, jak její tak Tomášovy a Standovy.

To už jsem vystříkl i já a máma nestačila to ohromné množství polykat, zatímco Markovo semeno o chviličku později kropilo její kozy a břicho.

Pak máma slezla s Tomáše a Standy, kteří padli vedle na houni a položila mě na zem. Stále ještě měla můj i Markův penis v rukách, pořád ještě tvrdý. „Hmm, miluju chlapecké penisy. Jsou stále tak tvrdé!“ olízla špičku Markova ptáka.

Rozkročila se nade mnou a pomalu si strčila můj penis do sebe. Byla tak horká a mokrá a stále neuvěřitelně těsná i přes mrdání dvou chlapců současně!

Dívala se mi do očí a začala mě pomalu a smyslně mrdat. V tuto chvíli jsme tady byli jenom my dva, moje máma a já. Bylo to nádherný a myslel jsem, že se mi to jenom zdá. Naštěstí dvě nádherné kozy houpající se mi před očima byly skutečné a já se o tom tvrdě přesvědčoval, až máma vzdychala slastí tak jako já.

Pak se ohlédla za sebe na Marka, stojícího jako solný sloup s tvrdým čurákem v ruce. „Čekáš až tě pozvu do sebe?“ zasmála se chtivě.

Marek rychle přiklekl za mámu a už jsem cítil, jak se do její kundy cpe i jeho pták. Během chvilky tam vklouzl rovněž a tiskl se na můj, zatímco sametová kunda mámy nám po nich jezdila nahoru a dolů!

Tvrdě nás mrdala, až jsme začali vzdychat a pak ještě přizvala k sobě i Standu a Tomáše, jejichž ptáci se již vzpamatovali z předchozí mrdačky.

Ležel jsem na zemi a zblízka viděl, jak máma kouří a střídavě mrdá mezi kozama jeden čurák, druhý honí rukou a na dvou dalších jezdí jako na koni nahoru a dolů. Teda řeknu vám, že to byla šílená jízda.

Uviděl jsem, jak náhle vystříkl jeden čurák do máminých úst, zatímco druhý stříkal na její kozy a moje břicho. Téměř současně jsem cítil, jak sebou začíná škubat Markův čurák a vzápětí i můj a oba jsme začali plnit pochvu mojí mámy svým horkým semenem. Řvali jsme přitom všichni jako šílení a přidala se i máma, na kterou to přišlo rovněž a její kunda začala svírat naše ocasy. Během chvilky jsem měl břicho mokré od našich štáv.

Zůstali jsme všichni bezvládně ležet kolem mojí mámy, která se slastně usmívala po tom mrdání. Zopakovali jsme si to ještě jednou a pak už se moji zničení kámoši sebrali a odplížili se znaveni domů. Tak jsem zůstal sám se svou nahou mámou ležící vedle mě na podlaze na houni.

Pomalu se zvedla, zívla a smyslně se protáhla a vypnula svoje fantastické kozy. „Jooj, bylo to nádherný. Pojď zlato, půjdeme se sprchovat a dnes budeš spát u mě v posteli!“

Uchopila mě za ruku a pomalu mě vedla po schodišti nahoru. Věděl jsem, že ta nádherná divoká noc s mámou ještě pro nás neskončila…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *