Můj zvrhlý šéf

Nebudu popisovat, jak se přihodilo, že jsem se dostala do naprostého područí svého šéfa. Má neutěšená finanční situace, ustrašená povaha a jisté sklony ke zvrácenosti napomohly tomu, že jsem nebyla ničím jiným než vilnou hračkou.

Jeho hrátky prozrazovaly jak jeho ducha, tak i nechuť, jakou měl k ženám obecně. Nemohu potvrdit, že by jej cokoliv, co kdy se mnou provedl, příliš vzrušovalo. Spíš myslím, že nenáviděl ženské pokolení jako takové.

Stalo se například, že mne v jistý slunný den donutil vyšplhat na jeho stůl, kde jsem zaujala kočičí polohu s vystrčenou zadnicí. Sundal mi kalhotky, odhodil je kamsi na podlahu a zálibně pohladil kůži mé prdelky.

Musím říct, že se mnou nikdy nesouložil ať už jakýmkoliv způsobem. Přitahoval ho ale můj těsný konečník, zejména proto, že jsem tudy nikdy muže nepřijala, a proto moje zadní dírka zůstala naprosto panenská.

Na to se ale on rozhodl nebrat ohledy. Na stole ležela obyčejná propiska, kterou sebral a bez cavyků zasunul přímo do napjaté zadničky. Přirozeně jsem zaúpěla; jednak proto, že mi ten pocit byl nepříjemný, jednak proto, že nezamkl kancelář a kdokoliv mohl vejít. Sotva bych jakkoliv vysvětlila, co dělám na stole s vetknutou propiskou v zadku.

V téhle poloze jsem mu zřejmě vyhovovala, protože na mne mlčky hleděl; a pokaždé, když se ta hrozná věc pokusila opustit stažený svěrač, zasunul ji netrpělivě dovnitř, pokud možno ještě hlouběji než předtím.

Byla jsem jako šílená; bála jsem se, že mi zarazí propisku hluboko do střev (toho by byl jistě schopný) a nebo že ji nahradí čímsi jiným, horším. Na stole se válely nejrozmanitější kancelářské potřeby; každá z nich by mohla posloužit jeho zvrhlým fantaziím. Ale on se spokojil se situací, tak jak byla. Stále hruběji s propiskou lomcoval, kvedlal s ní a do široka roztahoval kakaovou dírku.

Náhle propisku vyňal, což doprovázel pocit tak silné úlevy, že jsem se rozvzlykala. Ale to bylo předčasné; ten hrozný člověk chtěl, abych propisku olízala! S hnusem jsem odmítla. Odtahovala jsem, co jen to šlo, ale nakonec mi ji vnutil do úst takřka násilím.

Toto opakoval několikrát; celou dobu mi tekly slzy a stydím se to napsat, i mé pohlaví. Když skončil a propustil mne, utekla jsem na záchod, kde jsem se omyla a nakonec i ukájela prsty. Mé rozrušení bylo tak silné, že jsem se opřela o stěnu kabinky a do zadku si vnutila zezadu celý palec, zatímco ostatními prsty jsem si příhodně honila mušli.

Snadno jsem dosáhla dvou vyvrcholení brzy za sebou; k třetímu jsem se blížila, ale stále mi něco chybělo. Náhle mi došlo, co by mi určitě pomohlo; napřed jsem se zděsila, ale mé perverzní sklony v té chvíli získaly na vrch. Vyňala jsem palec se zadnice a strčila ho, celá rudá, do úst. Mé poslední vyvrcholení mělo tehdy ohavnou příchuť…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *