S jídlem roste chuť IV.

Než se mohla Marie pohnout, ruka šmátralka bleskem vyjela po noze nahoru pod sukni. Pohladila jí po zadečku, sevřela ho… a pak strnula.

Ve skle bylo špatně vidět, jak se prcek tváří, ale i tak to stačilo. Oči mu mohly vypadnout z důlků a slyšel jsem, jak se syčivě nadechl. Než se ale mohl přesvědčit ještě jednou, že pod prsty opravdu necítil žádné kalhotky ani nahoře u pasu, ani mezi půlkami, Marie se otočila a vlníc se snad ještě víc než předtím, pomalu odcházela do kuchyně.

Abych ho trochu potrápil, začal jsem vychvalovat ten prut a ukazoval mu každej kousek. Bylo vidět, že má problémy se na mě soustředit, občas vyloženě plácal blbosti. Ožil teprve když přišla Marie, v ruce tácek s hrnečkama a cukřenkou.

To už jsem měl prut a náčiní k němu rozdělaný všude po stolku, tak jsem jí poprosil, aby chvilku počkala a začal jsem ho sklízet. Postavil jsem se na to a sklonil se nad stůl. Koutkem oka jsem zahlídl, že Skoty se fakt odvážil spustit ruku z opěradla na zem a pohladit jí koleno. Vejš ale ruku nezvedal, takovej kaskadér zase nebyl.

Naskládal jsem si to všechno do náručí, že to odnesu do skříně v předsíni. Ve dveřích jsem zvolnil krok a ohlédl se. Marie se skláněla nad stolkem, zezadu byly vidět její napnutý nohy, okraj sukně se jí zvedl až skoro pod zadek. A viděl jsem taky chlupatou pracku Skotyho, jak se zvedla a zajela rovnou a bez váhání pod sukni, přímo na zadeček. Pohladil ho a přejel na druhou půlku. Marie byla dál sehnutá, pomalu sundavala nádobí z tácku. Hodně pomalu.

Skotyho ruka se přesunula tak, aby dlaň měl na její půlce a prsty směřovaly dovnitř, mezi nohy. Ukazovákem se musel opírat o její rozkrok, tak vysoko tu ruku měl. Marie měla nohy dost u sebe, takže se mezi ně rukou nedostal. Vytočil tedy alespoň loket dolů a snažil se alespoň prsty dosáhnout přímo na její kundičku. Jenom jsem zíral, to bych do něj fakt neřek.

Pak jsem se vzpamatoval, nemohl jsem tam přece stát jako pako a koukat na ně! Udělal jsem pár rychlých kroků a bez rovnání to nasypal za dvířka. Schválně jsem dělal rámus. Než jsem se stihl vrátit, Marie už byla zase v kuchyni, chtěla asi přinést ještě něco dobrýho na zub, ke kafi. Místo rovnou do obýváku jsem si namířil za ní.

Stála u špajzky, zády ke mně. Přilepil jsem se k ní a rukama sevřel její krásný prsa. Na ucho dostala pusinku, a to už věděla, že jsem to já a přitiskla se zádama ke mně. Pak pustila, co držela v rukou, protočila se mi v náručí a začali jsme se náruživě líbat.

Hladil jsem jí po zádech, bocích i zadečku. Pak jsem sjel ještě níž a už jsem jí hladil po holé kůži. Přitiskl jsem si jí k sobě, až jsem v rozkroku cítil kosti její pánve. Vůbec se nebránila, bylo vidět, že vzrušení neopadlo, spíš naopak.

Trochu jsem si jí nadzvedl a strčil jí stehno mezi nohy. Obkročila ho a rozkrokem se o mně začala vyzývavě třít. Jednou rukou jsem si jí za zadeček podržel, druhou jsem bez váhání posunul dolů, přímo mezi nohy. Byla tam horká a docela slušně vlhká.

Nechtěně jsem zajel prstem přímo do štěrbinky. Čekal jsem, že Marie ztuhne a pak se pokusí vykroutit, ale místo toho mě začala líbat ještě vášnivěji a sama se posunula dolů, ve snaze se na můj prst ještě víc napíchnout.

Překvapila mě, ale já reaguju rychle. Neuhnul jsem a zasunul do ní hned dva prsty naráz. Štěstí, že mě líbala, jinak by to zasténání Skoty nemohl přeslechnout.

Párkrát jsem jí protáhnul, najednou byla hrozně mokrá. Nevydržel jsem to, vyndal z ní prsty a bez rozmýšlení jsem jí za boky otočil zadkem ke mně. Prsty jsem jí naznačil, aby se předklonila, a už jsem jí zvedal sukni.

Neřekla ani slovo, jen se zapřela o rám dveří do naší malé špajzky a rozkročila se. Jedním pohybem jsem si stáhl kalhoty i s trenkama a svýho nadrženýho krasavce jí tam šoupnul až po kořen. Marie se prohla v zádech, oba jsme se museli držet ze všech sil, abysme byli potichu.

Začal jsem ho v ní šoupat, nejdřív jsem jí přece jenom šetřil, takže pomalu a procítěně. Ale pak se začala sama hýbat proti mně, takž jsem zrychlil a přitvrdil.

Klouzal jsem v nádherný jeskyňce, měkký, heboučký a vlhký. Cítil jsem, jak hlavičkou narážím na zadní stěnu její pochvy. Marie se předkláněla čím dál víc, až to vypadalo, že se rukama opře spíš o zem.

Moc už jsem toho nevnímal, snažil jsem se jenom nepřirážet na ní naplno, aby to moc nepleskalo a náhodou nám do toho nevlít Skoty. O to jsem teda nestál.

Snad díky myšlence na něho skončila Marie dřív než já. Pokusila se na mě ještě jednou narazit, já se přestal pohybovat a jen jsem se vypnul a prohnul, abych ho tlačil co nejvejš. A pak mě uvnitř sevřela, tak pevně, že jsem fakt málem vykřikl.

Moc často to Marie nedělala, jen když byla opravdu vzrušená. Podle síly jejího stisku si svůj orgasmus tentokrát užívala naplno. Ždímala mě až mi švidraly oči, takovou silou, že i kdybych chtěl, tak bych snad ani stříkat nemohl.

Potřeboval jsem se taky dodělat, ale nechtěl jsem do ní, to by se musela jít umejt a ještě asi i oblíct. Takže jsem jí pustil a nechal jí klesnout na zem. Byla úplně hotová, dýchala s otevřenou pusou, tváře rudý, oči zavřený.

Přiklekl jsem k ní a svýho naběhlýho macka jí přiložil ke rtům. Překvapeně k němu zvedla ruku, pak se tak malátně pousmála a hned si ho zasunula do pusinky. Bylo to tam skoro tak pěkný, jako v její lasturce.

Připadalo mi, že se mě spíš drží, aby nespadla, ale stíhala mi ho přitom rukou i pomalu honit. Jazýčkem mi přejížděla po uzdičce, špičkou se dobývala do štěrbinky, a když pak celej žalud nasála, až jí tváře vpadly dovnitř, tak jsem konečně ucítil, jak se ze mě celý to krásný napětí žene ven. Stříkal jsem jí tam jednu dávku za druhou, a kdyby mě nechala, strčil bych jí ho do pusy úplně celej, tak jsem byl hotovej a nadrženej.

Trvalo to hodnou chvíli, než jsme dokázali popadnout dech, otevřít oči a odtrhnout se od sebe. Měl sem ho už s bídou polovičního a od Marie dokonale očištěnýho, takže jsem ho prostě schoval do kalhot, zapnul se a nerad sice, ale vstal.

Marie se dál krčila u dveří, vypadala jak hromádka neštěstí. Ale když ke mně zvedla oči, byly vlhký uspokojením a na rtech jí hrál dobře známý ukojený úsměv, jak jsem tomu v duchu říkal.

Kývnul jsem hlavou k obýváku a zašeptal jsem: „Musím jít…“ Zbytek už jsem ze sebe nevypravil, protože jak jsem se podíval ke dveřím, zahlídl jsem povědomý záda, jak právě mizej z předsíně směrem k obýváku. Skoty nás celou dobu šmíroval!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *