Hacienda III.

Po zkušenosti se seňorou Domingou, jakkoliv krátké, pan Gar zahořel pro vášnivé jižanské typy. Cítil, že dokud neshromáždí kolekci všech druhů žen, nebude spokojený. A protože z pochopitelných důvodů nemohl žádat seňoru Domingu, aby přijela kvůli ukojení jeho nízkých choutek, jeho mysl se obracela k unylé Maripose Gonzálesové.

Měl za to, že přirozená vášnivost Brazilky spolu s předsudky přísné katolické výchovy budou vytvářet dostatečné zázemí pro to, co nazýval svou „drobnou charakterovou vadou“, což nebylo nic jiného, než nezřízená chuť kazit mravní povědomí mladých dívek a žen.

Pan Gar tedy dal za úkol věrné slečně Simoně, aby jakýmkoliv způsobem dostala mladou Mariposu do Evropy. Přičemž si dal tu práci, že sekretářce objasnil za jakých okolností se s Mariposou důvěrně seznámil, zejména nešetřil komplimenty stran jejího řitního otvoru.

Slečna Simona v krátké době zorganizovala poznávací pobyty pro potomky významných obchodních partnerů, mezi které Gonzáles patřil. Mariposu ubytovala v pokoji, který sousedil s jejím. Jejím úmyslem bylo se s Mariposou důvěrněji sblížit a pomoci dostat se svému zaměstnavateli Brazilce za kalhotky.

Brzy zjistila, že mladá Brazilka nemá zájem o nic jiného než jídlo, spánek, tanec a muže. Přitahovali ji zejména světlovlasí mladí muži s vysokou postavou, proto slečna Simona nelenila a seznámila ji s mladým Larsem Gustafssonem, což byl syn významného švédského dodavatele vojenské techniky.

Slečna Simona v té době byla dost zkušená, aby nechala práci na přírodě, pouze vybavila Larsův a Mariposin pokoj videokamerami, na kterých hodlala sledovat věci příští.

Přesně ve dvanáct hodin se otevřely dveře do Mariposiny ložnice. Lars líbal snědou Jižanku dole na hrdle, přičemž jazykem míjel masivní křížek zavěšený na korálkovém řetízku. Netrvalo dlouho a večerní šaty se svezly na podlahu.

Ukázalo se tmavé mulatčino tělo, plné a oblé tvary schované v bílém prádle. Pod průsvitným hedvábím se rýsovaly černé bradavky a trojúhelník klína. Mužova dlaň k němu přirozeně zamířila.

„Nao senhor,“ vykroutila se Mariposa z jeho sevření. „Interdito.“ Slečna Simona si pomyslela, že Lars narazil na katolické zábrany, o kterým mluvil pan Gar.

Milostná scéna pokračovala, ale vždy, když se Lars pokusil zaútočit na svatyni, dostalo se mu odmítnutí. Jeho široká tvář vyjadřovala naprostou frustraci. Nemohl pochopit (stejně jako Simona), jak je možné, že mulatka pokračuje, aniž by věc chtěla řádně dokončit.

Larsův úd vyňala zkušená ručka, hnětla jej a třela, obrovský žalud se skoro nedal měřit s drobnými Mariposinými prsty. Dívka mu věnovala něžnou hubičku a zamilovaně na něj rozprostírala bohaté vlasy. Lars ji alespoň donutil dát k sobě tučné prsy a mezi ně zamířil, přičemž sténal rozkoší, jak šoustal měkkou masu stlačených ňader.

Cosi švédsky zachrčel. Mariposa ukázala bílé zuby v úsměvu a zespodu jej chytila za koule. „Bom, bom?“

Slečna Simona se ani neobtěžovala masturbovat. Podívaná ji nijak nevzrušovala. Dokázala pochopit nadšení pana Gara pro krásnou tvář a tělo té brazilské primadony, ale… Tak nudné!

Náhle si Mariposa sáhla pod kalhotky, stáhla si je pod půlky a bez dalších cavyků si do široké zadnice zasunula dva prsty.

„Bom, bom,“ smála se. Zvedla se a holými půlkami kroužila v Larsově klíně. Když ten se k ničemu neměl (snad mu v té oblasti chyběly zkušenosti), Mariposa si plivla do dlaně, potřela slinami vztyčený kolík a sama si jej zaváděla do análního otvoru.

„Dificilmente,“ zasupěla v jednu chvíli. Obří pták se jen ztěžka prodíral podél uvolněného svěrače, jižanka měla vykulené oči námahou, Lars byl na vrcholu slasti. Silnými pažemi si přitahoval zpocené boky a šeptal nadávky v hrčivé švédštině.

Trvalo dlouho než se dostal do poloviny – a víc zřejmě nesnesly Mariposiny střeva. Začala přirážet, hekat a sténat. Zadek měla otevřený jako bránu do podsvětí.

Slečna Simona se třásla vzrušením. Ona sama by nikdy nedokázala takový úd v prdeli pojmout. Anální sex ji způsoboval pouze bolest pokaždé, když ji pan Gar takto šoustal, byla na hranici roztržení.

„To je odporné,“ pomyslela si – a vsunula si prst do úst, aby ho pak zapíchla do vlastního zadku. „Dokonale hnusné,“ opakovala si – a poprvé zatoužila, aby ji někdo měl zezadu.

Na televizní obrazovce se blížilo finále. Lars byl s řití své nové známé dokonale spokojen. Šoustal ji stejně vehementně jako by za jiných okolností šoustal kundu. Náhle ztuhl, napřímil se a zasunul se tak hluboce, že Mariposa vyjekla bolestí.

Slečna Simona pochopila, že Švéd stříká dovnitř. Když vytáhl úd, vytékala za ním bílá šťáva. Mariposa odběhla okamžitě do koupelny, kde si všechno semeno vytlačila do dlaně. Do tekutiny několikrát plivla a pak si jí pomazala ňadra. Nakonec si pečlivě umyla ruce, potřela si je krémem a napustila se teplou vodu do vany. Do ní se posadila a konečně – (alespoň pro slečnu Simonu) si vyhonila buchtičku.

Když Lars odešel a Mariposa si lehla do postele, slečna Simona si ještě jednou pustila celý videozáznam, aby jí nic podstatného neuniklo. Ze své příruční kosmetický vytáhla vhodný krém, který si rozetřela mezi půlky.

Když byla dobře promazaná, našla vhodný vibrátor a opatrně si jej zasouvala dovnitř. Oddechla si, když zmizel celý v konečníku. Takto se dráždila, dokud celá nezvlhla. Když dosáhla vyvrcholení, pomyslela si, že na ni pan Gar má opravdu špatný vliv…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *