Žádostivá panička

Sedím na pohovce a přemýšlím, že bych si mohla z knihovny vzít nějaký historický román. O chvilku později ale zjišťuji, že se na něj vůbec nesoustředím a myšlenky se mi rozutíkávají. Jsem tak nadržená, že nedokáži myslet na nic jiného než jak mě tvůj penis naplní a uspokojí.

Ty představy jsou tak živé a příjemné, že cítím, jak mi kundička vlhne. Odpočítávám každou minutu do tvého příchodu, abych se zabavila, tak vymýšlím, čím tě nejlépe svedu. Oblékám si červené prádélko, které se ti tak líbí a na to vyzývavou košilku, jež více odkrývá než zakrývá.

Nedočkavost je ale silnější a já podléhám slastným pocitům. Pomalinku si prsty hladím mušličku a čím dál častěji se zastavuji na poštěváčku. Jsem již celá mokrá a přestávám vnímat okolní svět.

Ani si nevšimnu, žes přišel a ve dveřích mne sleduješ hladovým pohledem a užíváš si krásnou podívanou, která se ti naskytla.

Neváháš a než stačím zaregistrovat, tak jsi u mne. Jemně mě hladíš po stehnech a bříšku, záměrně se vyhýbáš mé broskvičce a zvyšuješ moji touhu po tobě…

Konečně se zlehounka dotýkáš mé rozpálené kundičky a rozpaluješ mě až už myslím, že to nevydržím.

Náhle cítím tvůj jazýček právě tam, kde si ho nejvíce přeji a rozkoší vzdychám. Rozhodně nejsi skoupý a oddaluješ moje vyvrcholení, co nejvíce to jde. Hraješ si se mnou pěkně důkladně a vyžíváš se v mém sladkém utrpení. Miluji, když tohle děláš a věnuješ mi takovou péči.

Déle to již nevydržím, do mých žil se vlévá teplo a mým tělem otřásají vlny rozkoše. Okamžitě mě začínáš vášnivě líbat a prozkoumáváš každý kout mých úst. Silně a nekompromisně přitom do mne vstupuješ a já více než ochotně ti jdu vstříc.

Jako ve snách stoupám výše a výše k ráji a ty přirážíš rychleji a rychleji. Oba nahlas sténáme a společně vyvrcholíme…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *