Den svatby II. – Vzpomínka na kolej

Martina i Lenka se oblékly, Lenka opět do toho, v čem přišla. Martina zvolila podobné oblečení, nasedly do auta, kterým Lenka přijela, a vyrazily ke kadeřnici, která měla Martinu učesat na svatbu. Martina sice neměla dlouhé vlasy, ale i krátké vlasy se musí nafoukat, načesat, aby nevěsta působila při svatbě krásně.

Kadeřnice nebydlela daleko a po deseti minutách už zvonila Martina u jejího bytu. Dveře se otevřely a Martina s Lenkou šly dál. Přišly téměř na čas, a tak vlastně nečekaly ani pět minut a kadeřnice Marcela – asi dvaadvacetiletá žena – se dala do práce. Práce jí šla velmi rychle od ruky a asi by všechno proběhlo zcela normálně, kdyby nedošlo ke dvěma událostem, které tak prozaickou činnost proměnily v další lesbickou orgii.

Tou první bylo, že se Martina, která byla pohodlně usazená v křesla, zasnila a vzpomínala si, jaké to bylo poprvé s Lenkou. Ta se k ní na poslední dva roky školy nastěhovala na pokoj, kde Martina celou dobu studií bydlela sama.

Na škole byla nouze o ubytování, a tak se začaly sestěhovávat pokoje. Martina z toho, že jí přijde vetřelkyně, která ji bude rušit při učení, moc nadšená nebyla, ale nic se nedalo dělat. Lenka však na přivítanou přinesla láhev nějakého pití, později se ukázalo, že to byla griotka a postupně při jejich debatě oběma dívkám plynul čas a ubývalo pití.

Dá se říct, že Martina na pití moc zvyklá nebyla a ještě k tomu ten den příliš nevečeřela, a tak měl na ni alkohol dost rozverný vliv. Lenka se jí začala vyptávat postupně na stále více a více intimní věci, bavily se o svých známostech a když se jí třeba Lenka zeptala, jak často má Martina orgasmus, tehdy jí po pravdě odpověděla, že to ani s Romanem nebyla nikdy velká sláva.

Lenka si k ní přisedla a prohlížela si ji zblízka. Martina na sobě cítila, že už má pěknou náladu a začínají se jí klížit oči. Lenka si toho všimla a řekla: „Pojď, Martino, půjdeme si už lehnout, já ti pomůžu.“

Jak řekla, tak udělala. Postupně Martinu v pokoji vysvlékla z jejích elasťáků, přetáhla jí tričko přes hlavu, sundala podprsenku a poslední přišly na řadu kalhotky. Pak ji doprovodila do koupelny, tam jí pomohla s mytím a pak počala nahou Martinu osuškou utírat.

„Roztáhni trošku nohy od sebe, ať tě mohu pořádně utřít.“ Martina udělala přesně to, co chtěla, a cítila, jak jí Lenka přejela po klíně a několikrát jí projela osuškou štěrbinku. Martina zavzdychala a jako by to byl signál pro Lenku. Roztáhla Martině pysky a zasunula jí tam jeden svůj prstík.

To v Martinině těle nastartovalo slastný pocit, který se projevil tak, že jí ztuhly bradavky a stály jí jako malé špuntíky. Pohled na kozičky nahé Martiny Lenku velice vzrušil. Vzala jí za ruku: „Pojď, půjdeme si lehnout, kočičko.“

Martina se nechala vést jako ovečka, Lenka ji uložila do postele a nahou ji přikryla slabou dekou. Pak odešla do koupelny a chvilku nechala Martinu samotnou. Za chvilku se vrátila a Martina cítila, jak z ní stahuje deku dolů. Martina pootevřenýma očima viděla v osvětleném pokojíčku stejně nahou Lenku, její kundičku i kozičky.

Lenka se nad ní sklonila a začala se svými prstíky jemně dotýkat Martinina nahého odkrytého těla. Do laskání zapojila brzy i ústa a začala Martině cumlat bradavky a rukou jí hladila bříško. Martina cítila ve svém těle rostoucí rozkoš, která byla však jiná, než kterou prožívala s Romanem. V kundičce cítila rostoucí vlhkost.

Lenka pomaloučku roztahovala pokrčená stehna Martiny a začala zblízka zkoumat vlhnoucí Martininu kundičku. Prstem kroužila chvilku po poštěváčku a pak pokračovala směrem k prdelce. Tam Martinu začala dráždit a Martina zažívala zcela nový pocit. Když totiž souložila či se milovala s Romanem, ten se soustřeďoval na její kozičky a kundičku a prdelka byla pro něj tabu.

Další postup Lenky Martinu ještě více vyrajcoval. Lenka ji totiž začala lízat a to už se nedalo vydržet. Martina snad samovolně začala přirážet klínem proti dráždivému Lenčinu jazyku. Lenka pokračovala zároveň v dráždění poštěváčku a pro další vzrušení své partnerky zabořila jeden prstík do její kundičky.

To však nebylo všechno, asi po minutě vyměnila jednu dírku za druhou a začala ji prstíkem šukat do prdelky. Orgasmus, který Martinu zastihl, byl velice silný a vypustila na prostěradlo nebývalé množství své šťávy.

Martina si při svém vzpomínání neuvědomovala, kde vlastně je, a pocítila chuť podráždit si to místo, které jí přineslo tolik rozkoše. Marcela, která byla plně zabrána do své práce, náhle uviděla, jak si ruka Martiny zvedla lem sukně a zmizela pod ní.

Sukně se vyhrnula a odhalila jemné bílé Martininy kalhotky, ale i to, že se ruka nezastavila na kalhotkách, ale zmizela pod nimi. Marcela fascinovaně sledovala, jak si Martina odhrnula proužek kalhotek ze středu klína a jak jí mizí prst mezi chlopničkami málo zarostlé kundičky. Tohle ještě u žádné své zákaznice Marcela neviděla a pohled na takové konání ji začal velice vzrušovat. Stála však tak, že Lenka, která seděla v křesle, neměla možnost vidět Martinino počínání.

Marcela zpomalila svou práci a stále více pozorovala, jak Martina začíná svým prstem masturbovat ve svém klíně, strká si ho dovnitř a znovu vytahuje a svoje tempo stále zrychluje.

Martina, které se před očima objevovaly okamžiky, které za dva roky s Lenkou na koleji prožila, nevnímala vůbec okolí a neuvědomovala si, kde je a co dělá. Marcela se zabrala do sledování masturbace budoucí nevěsty tak velice, že jí jeden z hřebenů vypadl z ruky a spadl na zem.

Marcela se pro něj ohnula a tím jednak odkryla Lence pohled na masturbující Martinu a za druhé se Marcele vyhrnul její plášť, který měla na sobě a Lence se přímo před očima – tak na půl metru – objevila obnažená kunda.

Jinak se to, co měla Marcela mezi nohama nedalo nazvat. Velké masité pysky, zcela holé, bez jediného chloupku, byly rozchlíplé a Lenka mohla vidět na kraj Marceliny pochvy, její růžové masíčko a co ještě více Lenku vzrušilo, to byly velké chlopničky, které přecházely v poštěvák, který svou velikosti rovněž překonával ty, které Lenka u svých partnerek viděla.

Zaujal ji i stříbrný kroužek, který měla Marcela ve své kundičce těsně nad svým poštěváčkem. Pohledu na něco takového by odolala možná jeptiška a tou Lenka zcela určitě nebyla.

Reagovala vskutku bleskově, vyhrnula Marcele její plášť do pasu, stačily tři rychlé pohyby na knoflíky a už stála v pokoji kadeřnice Marcela do půli těla nahá, pouze v růžové podprsence.

Probrala se i Martina a když viděla před sebou polonahou Marcelu, ani ona ani chvilenku nezaváhala, vyhrnula si svou sukni ještě víc, odhalila tak svoje bílé kalhotky, chytila Marcelu za hlavu, přitáhla si ji do klína: „Lízej, vylízej mi mou píču, mám na to strašnou chuť.“

Marcela byla jejím počínáním překvapena, ale to nebylo všechno. Pocítila na své kundě pro změnu Lenčiny ruce a co více, cítila, jak jí do klína vniká něco pevného, kulatého. To Lenka sebrala jeden z hřebenů, které ležely na stolku a už s ním vnikla do Marceliny kundy a počala s ním rejdit uvnitř jejího lůna.

Martina umožnila lepší přístup Marcele ke svému klínu tím, že si stáhla rychle své kalhotky a Marcela začala olizovat její, již od předcházejícího dráždění mokrou kundičku.

Lenka nahradila hřeben jiným a stále s ním dráždila roztaženou Marcelinu píču. Po další minutě mokrou násadu vytáhla a nasměrovala ji o kousek výše na Marcelinu prdel. Tam už to nešlo tak lehce, ale přesto po chvilce už cítila Marcela v prdelce pohybující se násadu hřebenu.

Ale ani to po chvíli Lence nestačilo, sebrala druhý hřeben a umístila ho do druhého Marcelina otvoru. Dvojité dráždění se postaralo o Marcelin výstřik, který jí počal stékat po obnažených stehnech. A Lenka po chvilce oba dva nástroje vytáhla ven. Martina však dále držela Marcelinu hlavu ve svém klíně a nechávala v něm rejdit Marcelin jazyk. Ale i ona už cítila, že bude ukojená a dokonce vystříkla Marcele do obličeje první spršku.

Marcela ještě chvilku pokračovala v lízání, ale netrvalo to dlouho a přestala. Ještě jí zbývalo přece dokončit účes. Ani se nezdržovala oblékáním a polonahá dokončila během dvaceti minut svou práci. Martina byla připravena na oblečení svatebních šatů.

Martina si však uvědomila, že při oblékání může dojít k poškození účesu a tak se Marcely zeptala, zda by nejela s nimi, aby po oblečení mohla udělat poslední úpravy, samozřejmě za patřičný příplatek. Je otázkou, zda to byla částka finanční nebo jiný důvod, ale během čtvrthodinky odjížděly teď už tři ženy směr Martinina garsonka.

Ani cesta se však neobešla bez malé epizodky, když se Marcela a Lenka posadily na zadní sedadlo a během jízdy zkoumala Marcela, jak vlastně vypadá Lenčina kundička – pěkně zblízka a hlavně prstíky…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *