Moje sestřenka Maruška

Moji sestřenku znám od jejího narození a vždycky jsme se hodně prali a šťouchali. Tento příběh se stal loni v létě, kdy mě bylo 17 a jí 12. Přijela k nám i s babičkou a měla pokoj hned vedle mě, po mé sestře. Byla to krásná blondýnka s jedničkama už ve dvanácti a byla krásně vyvinutá, člověk by ji tipoval na 15.

Jednou večer se koupala a já čekal na správnou chvíli abych ji zastihl co nejvíce odhalenou. U toho čekání jsem si krásně honil nad její fotkou.

Když vyšla z koupelny, byla jen v krátkém ručníku a šla do pokoje. Za chvíli jsem za ní přišel a nabídl jí že se budeme koukat na DVD.

Když jsme se dokoukali, chtěla si jít lehnout, ale já ji zastavil a posadil zpět na křeslo. Začal jsem ji líbat, nejdříve jen tak naprázdno, když jsem viděl že se nebrání, líbal jsem ji i s jazykem a ona pořád neměla nic proti.

Když se nebránila lehl jsem si na ni a vyhrnoval jsem jí vršek jejího pyžama a doufal jsem že se neodvrátí. Jenom mi řekla: „Je mi teprve 12…“

Řekl jsem jí ať se nebojí, že ji to nebude bolet. Potom mi dovolila pokračovat.

Sudal jsem jí vršek a viděl její krásné jedničky a začal jsem jí sát bradavky. Viděl jsem že jí to dělalo dobře. Potom jsem ji vzal a donesl do svého pokoje, kdyby někdo přišel.

Sundal jsem si tričko a její spodek od pyžámka… měla jen krásné krajkové černé kalhotky a já jen své trenky. Dál jsem ji líbal a potom jsem šel na věc.

Sundal jsem jí kalhotky a jemně projel prstem její hlaďoučkou mušličku. Když jsem viděl že se jí to líbí, sundal jsem si trenýrky a pomalu jsem se jí zeptal, jestli to chce.

Ona mi řekla: „Nebude to poprvé, zlato.“ To mě udivilo, roztáhl jsem jí nohy a pomalu sem zasunul svého čůráka až po okraj do její mušličky a čekal na reakci.

Viděl jsem že už není panna. Zadivil jsem se, ale pokračoval jsem. Kromě dlouhého francouzkého líbání, jsem začal přirážet a potom jsem ji přestal líbat a jenom ji šukal.

Když jsem cítil že už budu, vystříkal jsem se jí na bříško. Potom jsem chtěl aby byla ona. Sjel jsem jazykem do její mušličky a začal jí lízat poštěváček co nejrychleji a nelépe to šlo. Po chvilce se kočička udělala a vytekla na moje prostěradlo.

Potom jsem si lehl na záda a řekl, že bude ona paní situace. Rozkročila nohy a sedla si na mého čůráka celá. Potom jsem začal přirážet a slyšel jsem jak si to užívá.

Začali jsme se oba svíjet v křečích rozkoše a nakonec jsem se málem udělal do ní. Nakonec jsem jí alespoň pocákal její krásnou lasturku zvenčí.

Potom se oblékla, políbila mě na dobrou noc a šla k sobě do pokoje. Ráno jsme dělali jakoby nic, ale už rok s jejími sestřičkami jezdíme k nim do města na chatu a do stanu a hrajeme úchylácké hry. Ale o tom zase jindy…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *