Adélčini miláčci II.

Beze slova se před něj postavila a nadzvedla si krátkou sukni. Jirka málem omdlel. Jeho babička neměla spodní kalhotky! Navíc i přes málo světla v tom tmavém koutě mohl vidět, že babiččina pochva je úplně holá – vyholená.

Ale to již její nedočkavé ruce zručně rozepnuly jeho džíny a stáhly je i se slipy dolů, takže jeho náhle osvobozený penis vyskočil vzhůru jako pružina. Jeho ruka automaticky sklouzla mezi babiččiny nohy a on ucítil jak je její rozkošná kunda vzrušením rozevřená a mokrá.

Babička tiše zasténala když ucítila jeho ruku na své kundě a nedočkavě si přitáhla jeho penis do její rozevřené štěrbiny. „Vraž ho do mě a mrdej mě jak nejvíc můžeš. Víš jak dlouho jsem o této chvíli snila?“ zašeptala mu vášnivě do ucha a Jirka chtivě vrazil čuráka mezi rozevřené pysky její kundy. Bože, bylo to úplně něco jiného než chabé pokusy nezkušených dívek, poprvé ucítil ten pocit když zajede čurák do vzrušené kundy a připadal si jako v nebi.

Babička začala okamžitě sténat a vzdychat a rukama si jej dirigovala. „Oooh, mrdej mě..“ sténala: „Ach ten je velký!“ sténala když cítila, jak ohromný žalud vnukova penisu roztahuje její nadrženou kundu až k prasknutí a s nesmírnou slastí se otírá o její stěny. Už si ano nepamatovala jaký je to pocit, cítit ve své kundě pohyb pořádného čuráka, slyšet jak tvrdá varlata s mlaskáním narážejí na její stehna a ohromný čurák neúprosně a vytrvale jezdí v jejím tunelu lásky a přivádí jí až k šílenství.

Stála opřená o zeď, její vnuk před ní a dychtivě jezdil penisem v její kundě, zatímco ona svírala v dlaních jeho mladý pevný zadek a řídila jeho rytmus. Už si vůbec nepamatovala kdy takto mrdala naposledy, tzv. nastojáka, nebylo to nic moc, ale v jejich vzrušení to stačilo. Bylo až s podivem jak ve svém věku dovedla pohybem svého těla pomáhat vnukovi v jeho mrdání.

„Ááách! Babííí!“ sténal i Jirka, vrážejíc neúnavně svůj penis do babiččiny chtivé kundy, obepínající jej pružným sevřením. Nemohl stále uvěřit tomu, že poprvé v životě mrdá a navíc s vlastní babičkou! On mrdá s matkou jeho matky! Ale to se musí uznat, uměla mrdat velice dobře, její kunda byla horká, kluzká a těsná, pružně svírala jeho penis zajíždějící s mlaskáním hluboko až na její dno.

„Oh, babi… myslím, že už asi budu…“ sténal Jirka. „Ano, jen stříkej,“ předla Adéla slastí „Stříkej do mě! Vystříkej do mě všechno svoje horké semeno!“ povzbuzovala svého vnuka.

Jirka odpověděl ještě důraznějším přirážením, tisknouc babičku na zeď. Ta náhle zvedla jednu nohu až k Jirkovu ramenu aby měl ještě lepší přístup k její hladové kundě. Poznala, že její vnuk měl mnohem větší penis než její nebožtík manžel a ona poprvé zažívala pocity jaké nikdy před tím neměla. Cítila s divokým vzrušením jak se vnukův penis začíná chvět a cukat a jemně sevřela do ruky jeho tvrdá varlata.

„Och Božééé!“ vykřikl divoce Jirka a jeho penis v babiččině kundě explodoval. „Úúúž! Úúúž stříkám!“ křičel a jeho penis sebou začal cukat v babiččině těle a chrlit ze sebe ohromné množství semene, nahromaděné v jeho varlatech.

Adéla cítila jak to ohromné těleso v její pochvě sebou cuká a na dno její pochvy naráží ohromné množství mladického semene. Jaký to rozdíl proti tomu co znala předtím. Z čuráka jejího muže vystříkl chuchvaleček semene a bylo po všem! Tady však se zdálo, že ty výstřiky nikdy neskončí a její hladová pochva byla úplně naplněná semenem jejího vnuka.

„To byla nádhera!“ řekla babička když se vnukovo tělo zklidnilo a jeho čurák v její kundě sebou přestal konečně cukat. Jirka jí svíral v křečovitém objetí, úplně mimo sebe tou nádhernou slastí a ona musela vyvinout dost síly, aby uvolnila jeho sevření.

„Bylo to krásné, ale teď musíme jít pro tvůj kufr a pak rychle domů, kde můžeme mrdat jak dlouho budeme chtít!“ zašeptala vnukovi jemně ale důrazně do ucha. Ten konečně pomalu přicházel k sobě a pochopil, co se bude dít. Zatímco si babička utírala kapesníkem provizorně kundu přeplněnou jeho semenem, on zastrčil stále ztopořeného čuráka s obtížemi do kalhot a vytáhl zip vzhůru. Všiml si, jak babička se zalíbením sledovala jeho bouli v kalhotách, slibující jí mnoho dalších zážitků.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *