Sex s tajemstvím

Temná noc, na obloze se třpytí zlatavé hvězdy jako světla velkoměsta z oběžné dráhy země, jen hvězdy a velký měsíc v úplňku osvětlují obrysy všude kolem. Měsíc je tak velký, že se dají zřetelně pozorovat temné a světlé plochy, krátery. Je tak temná noc, že i ty nejmenší hvězdičky jsou vidět pouhým okem. Dokonce i malý Mizar je vidět.

Temnota se jí pomalu začíná vkrádat do duše. Cítí, jak ji temnota celou pomalu pohlcuje. Kráčí rychle, rychle a svižně, aby byla co nejdřív doma, kde za sebou zamkne dveře na dva západy, rozsvítí všechna světla a bude se cítit lépe. To je představa, kterou se teď utěšuje. Sama ale nejlépe ví, že i za zamčenými dveřmi a při rozsvícených světlech se umí temnota dostat do jejího nitra. Dovnitř ji sice nikdo nepozve, ale to ji nezastaví. Ona to ví, ale teď ji myšlenka na to, že to tak možná nebude, udržuje při zdravém rozumu. Pokud by si jen na malinkatou chvilku připustila, že temnota je všude, dala by se na zběsilý úprk. Ale kam, kam by vlastně měla utíkat? Kde je to místo plné světla a naděje?

Ještě před chvílí si myslela, že hůř už být nemůže, ale malý zlomek vteřiny vše změnil. Když zahnula na rohu ulice, skoro do ní narazil vysoký muž. Vlastně narazila ona do něj. Přistála až na jeho širokém hrudníku. Okamžitě se omlouvá a ještě se sklopenou hlavou chce rychle zmizet pryč, když tu ji do nosu přímo uhodí jeho vůně. Ten muž voní známou vůní. Známou, snad i příjemnou vůní.

Pomalu a nejistě zvedá hlavu a pohlédne mu do očí. Vydechne a hlavou jí běží: „Bože…“ – „Ahoj!“ zní odpověď tolik známým hlasem. „Ahoj!“ odpovídá skoro v mrákotách. Ještě před chvilkou cizí muž ji stále svírá v náruči, ale jí už to nevadí. Najednou jako by se rozsvítil snad milion světel a ona už necítí všudypřítomnou temnotu a úzkost. Pomalu povoluje své sevření a ona tápe, nechce se jí opustit jeho náruč, ale sluší se vůbec, aby mu to byť jen naznačila?

Zůstává jako přibitá na jednom místě a snaží se nepohnout se ani o milimetr, který by mu naznačil, že chce jít pryč. Nechce, aby si to myslel, protože ona už nechce jít. Jak to vypadá, ani on se k odchodu zrovna nechystá. Po chvilkovém zaváhání ji k sobě přivine a stiskne. Pevně a rozhodně. Ted teprve si uvědomí jeho parfém. Voní jako samo moře, tak svěže. Nadýchne jeho vůni a skoro se jí zatočí hlava.

Omámením musí přivřít víčka, čehož si on všimne a na tváři se mu objeví tápavý výraz smíšený se starostí, jestli snad neudělal něco, co ji přimělo přivřít víčka. Jakmile si všimne jeho pohledu, usměje se na důkaz toho, že je vše v nejlepším pořádku. Usměje se trochu tajemně snad i koketně. V tu chvíli si uvědomí, že s ním opravdu koketuje. Vždyť ona ho svádí. Co se to s ní jen stalo? Ještě před chvilkou utíkala domů jako o život a teď se tu se skoro cizím mužem objímá a dokonce je jí s ním dobře. Sama před sebou se stydí a zároveň je jí hezky. Tak mrazivě krásně.

Něco jí našeptává, co dělat a jak se zachovat. Pomalu se podívá nahoru do jeho krásných čokoládových očích a na malou vteřinu se na něj jen dívá. Potom pomalu, velmi pomalu se zvedá na špičky a přibližuje se k jeho krásným plným rtům. Jen malinkatý kousíček od něj se zastaví a znovu se mu zadívá do očí. Někam hluboko do jeho duše.

Něžně ho políbí a chystá se zmizet z jeho dosahu, když to už ji on znovu přitiskne a políbí ji. Ale ne tak něžně jako ona políbila předtím jeho. Vtiskne jí horoucí vlhký a vášnivý polibek. Chce se mu vysmeknout, ale už po malé chviličce toho vášnivého spalujícího polibku si to rozmyslí. Je pasivní a nechává se líbat, ale ani to nevydrží moc dlouho a už ho líbá stejně vášnivě jako on ji. Přijímá a dává to vášnivé políbení a zapomíná na celý svět.

Ani neví, jak dlouho se líbali, než se malinko stáhnul, aby se jí mohl dívat do očí. Jen zlomek vteřiny mu stačil k tomu, aby pochopil, že se jí to líbilo. V očích jí hrají ďáblíci mariáš.

Jak ji drží v náručí, uvědomí si, že se malinko třese. Rozhodne se jednat a pomalu ji pouští ze své náruče. Pohled v jejích očích se okamžitě mění a dívá se na něj vyděšeně, snad i zklamaně, že se už chystá ji opustit.

Nenechá ji dlouho na pochybách a vezme si její ruku do své. Naznačí svůj záměr vydat se někam společně a ona se vůbec nebrání. Sama neví, kam jdou, ale poslušně vedle něj cupitá.

Celou cestu nepadne mezi nimi ani jedno slovo. Konečně se zastavuje před velkou dřevěnou bránou jednoho domu, otevírá velké těžké dveře a pomalu ji vede dovnitř.

Projdou přes velký dvůr a dalšími dveřmi vstoupí dovnitř domu. Uvnitř svítí malé světlo, které ozařuje předsíň příjemným žlutým světlem. Pomáhá jí z kabátu a ona se zouvá. Čeká na ni a když je již bosa, opět si vezme její ruku a pomalu ji vede domem do obývacího pokoje.

Je prostorný a nádherný. Jakmile rozsvítil světlo vydechla nahlas snad úžasem, pomyslí si. Místnost je velká a útulná. Osvětlení je laděno do stejně příjemného odstínu jako v předsíni. Celému pokoji dominuje velký krb. Před ním leží bílá zvířecí kožešina a kousek dál jsou dvě již na první pohled pohodlná křesla a malé sofa.

Na nejdelší stěně místnosti se nachází obrovská knihovna, která ji zaujme hned na první pohled. Podívá se na něj a beze slov požádá o svolení si ji prohlédnout. On se usměje a mírně pokývne hlavou. Zná její zájem o knihy.

Pomalu přechází ke knihovně a ani si nevšimne, že on mezitím kamsi zmizel. Je naprosto fascinována všemi těmi knihami. Když tu zahlídne, co hledala. Celou polovinu jedné police zabírají knihy Josefa Hellera. Najde svou oblíbenou a zalistuje jí. Usmívá se a chce knihu ukázat jemu, otočí se ale on tu není.

Na malou chvilku se jí zmocní panika, ale to už se on vrací a v rukách má dřevěný podnos s láhví vína, sklenkami, talíř s pochutinami a mísu ovoce. Vše beze slova vyskládá na malý konferenční stolek před sofa a okamžitě míří k ní.

S úsměvem mu ukáže knihu, která ji zaujala a tu on konečně promluví: „Moje oblíbená,“ usměje se. Ona pokývne hlavou a usměje se. „I moje!“ zní odpověď. „Nedáme si víno?“ ptá se tajemně. „Moc ráda!“ odpoví. Vrací knihu na její místo a přesouvají se na sofa.

Sleduje jak jí nalévá sklenici vína a potom plní i tu svou. Podá jí víno a zvedne svou sklenku na přípitek. Přípitek beze slov. Místností se nese zvuk cinknutí skleniček o sebe a oba víno ochutnají. Podívá se na něj a cítí, jak jí začíná srdce bušit víc a víc.

Sahá po její sklence a pokládá je obě zpět na stůl. Pomalu se k ní naklání a něžně se sotva dotkne jejích rtů. To jí jako signál naprosto postačuje a když už se on začíná pomalu stahovat, ovine svoje ruce kolem jeho ramen a přitáhne si ho zpět k polibku. I ona umí líbat vášnivě a divoce, což má přesně v úmyslu mu ukázat.

Dívá se mu hluboko do očí a blíží se k jeho rtům. Jakmile se jich dotkne, zavírá oči a nechává se unést jeho chutí. Dráždí ho svým jazykem nejprve pomalu a potom už rychle a vášnivě.

Dlouho se jen tak líbali, než se on od ní odtáhl a pomalu ji vzal do náruče. Kamsi jí odnáší a ona se vůbec nebrání. Prochází pokojem a mizí ve dveřích. Stále neví, kam si ji to nese. Když tu se zastaví u dveří.

On je otevírá a rozsvěcí světlo. Je to koupelna. Krásná a obrovská koupelna. V rohu jí vévodí velká vana. Kolem které jsou teď rozsvícené svíčky a na kraji je stejná mísa ovoce, kterou už přinesl do pokoje. Pomalu ji postaví na zem a zadívá se na její reakci. Očividně je spokojen, protože jí dává malou pusu a zašeptá: „Hned jsem zpět, nic nedělej!“ A zmizí ve dveřích.

Vana je napuštěná horkou vodou a plná voňavé pěny. Už je zpět spolu se sklenkami vína. Postaví je na kraj vany vedle mísy s ovocem a už je zase u ní. Pomalu ji svléká ze svetru a trička a chvilku se kochá jejím krajkovým spodním prádlem. Políbí ji a rozepíná jí džíny. Pomalu je nechává spadnout na zem a na tváři se mu rozzáří šibalský úsměv, když uvidí kalhotky, které jsou stejné jako její podprsenka.

Nyní svléká sebe, až zůstane úplně nahý. Jeho krásné svalnaté tělo se leskne pod stále ještě rozsvíceným světlem. Světlo zhasíná a teď už místnost osvětlují jen svíčky. Přitiskne se k jejímu rozpálenému tělu a sevře ji v náručí.

Políbí ji na rty a potom se svými polibky směřuje přes krk a ramena niž až k jejím ňadrům. Pomalu nechává ramínka její podprsenky spadnout na paže a rozepíná ji. Kochá se jejími ňadry a pomalu se jim začíná věnovat.

Líbá ji zprvu něžně a lehce, ale netrvá to dlouho a už je vášnivý a divoký. Občas vzhlédne a pozoruje, jestli se jí to líbí. Zatím je spokojen.

Kleká si na zem a líbá její ploché bříško. Postupuje níž a níž a rukama pomalinku svléká její kalhotky. Když spadnou na zem, už líbá její klín. Něžně a velmi pomalu se svým jazykem věnuje jejímu poštěváčku a přitom ji rukama hladí na zadečku.

Už se jí začínají podlamovat kolena a on si je toho dobře vědom, proto se šibalsky usměje, chytne ji za ruku a spolu se ponoří do horké napěněné vody. Posadí se naproti sobě, ona má nohy na jeho a klíny se téměř dotýkají jeden druhého. Dívají se na sebe a ona se ho dotýká. Hladí jeho mužná ramena a pomalu prozkoumává každý kousek jeho těla.

On se na ni jen dívá a pozoruje, jak se jí to líbí. Jejich pohledy se setkají a oba se usmějou. On sahá pro sklenku vína a podává ji jí, aby se mohla napít. Pomalu nechává lok vína sklouznout svým hrdlem a celou dobu ho přitom pozoruje.

Vrací mu sklenku a on ji pokládá zpět. Cestou sahá pro pěnovou houbu a sprchový gel. Namočí houbu a nanese na ni mýdlo. Pomalu se přibližuje k jejím vzrušeným ňadrům a když se jich dotkne, ona nahlas vydechne. Malinko se zatřese a usměje se na něj.

Začíná houbou kroužit kolem bradavek a roztírá pěnu, která se tvoří pod jeho rukama po celém jejím těle. Už je celá zahalená do husté voňavé pěny, a tak mu bere houbu z rukou a nyní je řada na ní.

Až neuvěřitelně rozkošnicky si to užívá. Pozoruje jeho krásné tělo a pokrývá ho také voňavou pěnou. Ještě dlouho se vzájemně omývají a hladí, než už je napětí ve vzduchu tak silné, že by se dalo krájet.

Vzájemně se osuší a on ji zabalí do veliké osušky a chystá se ji odnést kamsi… Ona zaprotestuje, že půjde sama, ale to už ji má v náručí a s úsměvem si ji nese… Kam? To ona netuší.

Vejdou zpět do obývacího pokoje, který teď už osvětluje jen plápolající oheň z krbu. Musel jej zapálit, když se vracel pro sklenky vína. Má to dobře promyšlené, pomyslí si a usměje se.

Míří s ní přímo ke krbu, což ji trochu zmate, předpokládala, že se vrátí na sofa. Před krbem ji položí na bílou huňatou kožešinu a lehá si k ní. Ve světle plamenů je snad ještě krásnější.

Naklání se k ní a líbá ji, rukama mezitím pomalu sundává osušku z jejího těla. Když už je před ním nahá, kvituje to s úsměvem a dlouho si ji prohlíží a hladí ji velkýma rukama. Na to, kolik má síly je až neuvěřitelně něžný a láskyplný.

Její tělo už hoří spalující vášní z jeho dotyků a ona ví, že to ještě není konec. Dívá se mu do očí a je potěšena tím, jak se na ni dívá. Jeho ruce s naprostou přesností odhalují ty nejcitlivější místa jejího roztouženého těla. Už od samého začátku, kdy se jí dotýká tady u krbu, balancuje na samé horní hranici rozkoše.

Začíná dýchat mnohem rychleji a nahlas. Jemu se to moc líbí a nemá v úmyslu jen tak s tím přestat, ale to už ona nevydrží jen tak přijímat a přebírá aktivitu. On je nejprve zaskočen, ale velmi rád se nechává rozmazlovat.

Položí si ho hezky na záda a sedá si na jeho stehna. Tak, aby svým klínem něžně tiskla jeho varlata a zároveň tak, aby na něj všude dosáhla. Nakloní se k jeho rtům a on v očekávání hlubokého vášnivého polibku je zaskočen jejím letmým polibkem.

Rukama hladí jeho ramena a hrudník a rty postupuje velmi pomalu po jeho krku na hrudník na triceps a na spodní strany předloktí až k jeho dlani. Líbá jeho dlaň a okusuje a saje jeho prsty a on se nestačí orientovat. Stejnou cestou se vrací na jeho hrudník a na druhou stranu jeho krku a druhou ruku. Opět skončí u jeho prstu a dlaně.

Letmo se na něj podívá, jestli se mu to líbí. On má zakloněnou hlavu a zavřené oči. Jeho krční tepna naprosto jednoznačně potvrzuje, že se mu to líbí moc. Vrací se na jeho hrudník a zakrouží samou špičkou svého vlhkého horkého jazyka kolem jeho bradavky. On otevírá oči a zvedá hlavu. Vydechne a znovu se zakloní. Něžně saje jeho bradavku a rukama laská jeho ramena. Potom se stejně věnuje i té druhé… Svými horkými polibky pokračuje níž dolu směrem k bříšku, nelíbá ho na středu bříška ale na bocích. Zároveň se nepatrně pohybuje v pánvi a masíruje tak jeho varlata.

Pomalu sesedá z jeho nohou a sklání se nad jeho hrudníkem. Polibky pokračuje na bocích níž a níž až k jeho slabinám. Dostane se až do poloviny stehen a potom se vrátí na hrudník na druhou stranu a začíná znovu postupovat směrem dolů. Mezitím mu trochu roztáhne nohy a uvelebí se mezi nimi.

U slabin se zastaví a vezme mezi rty jeho varlata a vyvíjí na ně slabý tlak, mezitím špičkou jazyku po nich přejíždí rychlými krouživými pohyby. Jeho penis je již krásně pevný a vzrušený. Po celé jeho délce od kořene až po samou špičku jej přejede svým vlhkým jazykem a jeho samou špičku lehce nasaje. Opět se zvedá a otevírá oči. Pozoruje, co s ním dělá a lehce vzdychne.

Rukama ho něžně pokládá zpět, aby dala najevo že to ještě není konec. Lehce ho políbí na rty a vrací se zpět dolu mezi jeho nohy. Rukama lehce tiskne jeho varlata a mezi rty vsává postupně jeho penis. Drží ho hluboko ve svojí puse a špičku dráždí svým jazykem. Potom kolem něj krouží jazykem a jen občas olízne jeho špičku.

Ještě chvilku si s ním takhle hraje a to už to on nevydrží a přitahuje ji k sobě nahoru. Vášnivě ji líbá a hladí na zádech a zadku. Ona se o něj tře a jak je krásně vlhká, krásně klouže po jeho penisu dolu a nahoru. Dívá se jí do očí a šeptá: „Vezmi si mě.“

Pomalu na něj nasedá a klouže dolů, až ho celého pohltí. Dosedne až na něj a on se maličko zvedne. Ona se prohne v zádech a rukama se opírá o jeho stehna. Pánví se pohybuje nahoru a dolů a lehce občas vzdychne. On rukama mačká její ňadra a slastně se usmívá.

Pomalu se nad něj nakloní a políbí ho na rty. Podívá se do jeho očí a zrychlí tempo, kterým přiráží. Oba už jsou hodně vzrušení a cítí, že slastný konec není daleko. Když tu najednou dosedne, aby ho měla hluboko v sobě a zastaví.

On se „probere“ a dívá se zmateně na ni. Ona se jen šibalsky usměje a stáhne svoje pánevní svaly. Jemu se rozšíří zorničky a vzdychne. Ještě párkrát to zopakuje a už sama cítí, že to dlouho nevydrží.

Vrací se zpět k jeho rtům a znovu začíná přirážet na jeho tvrdý vzrušený penis. Má pocit, jako by byl uprostřed ní. Zrychluje tempo a poslouchá, jak on začíná nahlas vzdychat.

Něco tiše zašeptá, ale ona mu nerozumí, začíná se propadat do hlubin oceánu a už jediné co cítí je, jak ji chytí a mačká v náruči, zatímco její nitro plní horká rozkoš. Cítí, jak mohutně stříká svou horkou smetanu a vychází jí vstříc. Tiskne ji k sobě a ona se pomalu probírá a slyší jeho dech a cítí tlukot jeho srdce. Svalové napětí povoluje a ona se mu sesouvá do náruče. Ještě chvíli oba popadají dech. Potom se na ni podívá, usměje se a políbí ji. Dlouho jen tak leží a hladí se navzájem, až si usnou v náruči.

Když se ráno probudí u vyhaslého krbu, ona je pryč. Na stole leží malá kartička s jediným slovem: Děkuji.


Uveřejněno

v

, , , ,

od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *