Snacha chce dítě III.

Nancy promluvila první teprve po několika minutách: „Díky, tati. Vím, že to pro vás nebylo lehké.“ Neměla vůbec představu. Po chvilce dodala: „Jste v pořádku?“ Přemýšlel jsem nad tím, než jsem odpověděl. „Jo, jsem. Doufám, že má snaha k něčemu bude.“ Myslel jsem to v žertu, ale ani jeden jsme se nezasmáli.

Dlouhou dobu jsme tam pak vedle sebe leželi beze slova. Hlavou se mi honila spousta myšlenek, některé dobré, některé obtížené vinou. Zajímalo mě, o čem přemýšlí Nancy. Cítí stejnou vinu jako já? Myšlenky na vinu však záhy přehlušily myšlenky na její prsa. Jak mohou být tak měkká a zároveň tak pevná? Opravdu jsem jí před chvílí klečel mezi stehny?

Cítil jsem se skvěle a málem bych usnul, kdyby mi Nancy nepoložila ruku na stehno. „Slyšela jsem, že sperma z druhé ejakulace je ještě plodnější než z první.“

Hned dvě střely na cíl. Z koho si střílela? Se ženou jsme to nedělali dvakrát po sobě už roky. Musel jsem se smát: „Nancy, nesmíš zapomínat na můj věk. Nejsem už žádný mladík. Rád bych pomohl, ale přírodu neoblafneš.“ Na důkaz svých slov jsem sáhl dolů, pozvedl svého měkkouše a nechal ho bezvládně spadnout zpět do klína.

Nancy natáhla ruku a vzala ho do dlaně. „Možná jen potřebuje dodat trochu odvahy. Už jsme došli tak daleko. Ta těžká část je za námi. Zrovna tak teď můžeme udělat cokoli, co zlepší mé šance.“

Nechal jsem ji, ať si se mnou hraje a díval se. Její malá ručka mnoucí mé mužství. Když už jsem byl opět skoro úplně ztopořený, otočil jsem se na bok a podíval se na ni. Měla zavřené oči a dál mě honila.

Sklonil jsem hlavu a vzal do úst nejbližší bradavku. Byla měkká. Jazykem jsem ji mohl převalovat tam a zpět a honit kolem dokola úst. Velmi rychle však ztvrdla a zvětšila se. Nancy řekla: „Tohle bysme asi dělat neměli.“ Vsál jsem jí do úst celou bradavku i s půlkou prsu a pak ho nechal vyklouznout s měkkým: „Plop! Jen se snažím pomoct ti připravit se na mě.“

Znovu jsem se naklonil a nabral do úst co největší část jejího ňadra, jazykem jsem přitom přejížděl po bradavce. Zasténala a začala se pode mnou svíjet, stehna si třela o sebe. Na druhé ňadro jsem jí nedosáhl, takže jsem se zvedl na lokte a kolena.

Přesunul jsem se nad ní a jedno koleno jí vklínil mezi nohy. Pustila mě tam a pak roztáhla nohy ještě víc, když jsem se dobýval kolenem nahoru k jejímu klínu. Pevně jsem ho přitiskl k jejímu rozkroku a třel se jí o pysky. Byly ještě celé vlhké z našeho předchozího milování. Roztáhla nohy ještě o něco víc, abych k ní lépe mohl. Pustila můj pyj, už jsem měl opět plnou erekci. Ruce mi položila na boky.

Obě její ňadra jsem teď měl přímo před sebou. Pomocí rtů a jazyka jsem dráždil nejprve jednu a pak druhou bradavku. Na to jsem se přesunul na ploché bříško a líbal její kůži celou cestu až k pupíku, načež jsem se stejnou cestou vrátil k ňadrům. Začala hlasitěji dýchat.

Posunul jsem se ještě výš a lehce ji políbil na plné rty. Když jsem se odtáhl, otevřela oči a podívala se na mě: „Tati, nemyslím, že to je dobrý nápad.“ Ale neudělala sebemenší pohyb, aby mě zastavila. Zvedl jsem druhou nohu a vklínil ji též mezi její stehna.

Uvolnila mi cestu, pak zvedla kolena a stiskla mě pevně v bocích. Vzápětí na to ale stisk uvolnila a nechala kolena spadnout do stran. Kotníky mi přitom položila na lýtka, nohy měla tak roztažené, že se kolena takřka dotýkala postele.

Nezdálo se, že by pro ni tahle pozice byla nepohodlná. Vrátil jsem se zpět k jejím ňadrům a chvilku je laskal ústy, než jsem pohnul boky, abych se dostal hlavičkou k závojíčkům, na které už jsem se opět tolik těšil. Opět začala protestovat: „Tati, tohle bysme asi…“ Ale já se prostě jen pohnul ještě víc dopředu a ona zmlkla, jakmile jsem byl na palec v ní.

Tehdy jsem se na chvíli zastavil a prohlížel si ji. Když jsem viděl, že opět otevírá oči a ústa, naklonil jsem se nad její hruď. Tím pohybem jsem se ponořil o něco hlouběji. Cítil jsem, že se její boky začínají pohybovat proti mým ve snaze mě donutit, abych do ní vstoupil celý. Byla tam uvnitř tak horká. Myslel jsem si, že napodruhé to bude vlhké a nepříjemné, když je můj první ejakulát ještě pořád v ní. Mýlil jsem se.

Poklesl jsem ještě víc a přitiskl ji svou vahou k posteli. Pak jsem v ní začal pomalinku jezdit. Vždycky jsem vyjel skoro až ven a pak se do ní zvolna celý ponořil. Postupně jsem zvyšoval rychlost, až jsem cítil, jak ramenem narážím na její bradu. Zvedla kotníky a nohama mě objala kolem pasu. Pak je náhle doširoka roztáhla, jakoby se nemohla rozhodnout, co je lepší. Přesunula ruce na můj zadek a pomáhala mi s každým přírazem.

Předtím jsem přece jenom celou dobu cítil jistou vinu a pořád si nebyl jistý, co se to děje. Teď už jsem měl naprosto jasno. Když řekla, že chce mít orgasmus, musel jsem se ujistit, že ho bude mít jako první. Až se do ní pak udělám, můžeme se vždycky pokusit dělat, jakoby se nic nestalo, jakoby o nic nešlo. Ale do té doby jsem měl jasno – chtěl jsem ji šukat a chtěl jsem se do ní vystříkat. A rychle.

Dlaněmi jsem zajel pod ni a nadzvedl jsem ji, pevně jsem si ji k sobě přitiskl a začal přirážet ještě rychleji. Věděl jsem, že to nebude trvat už moc dlouho. Byl jsem hodně vzrušený. Oba jsme byli plni chtíče. Nancy zvedla paže a obtočila je kolem mě.

Jak jsem do ní přirážel, Nancy začala sténat a zrychleně dýchat. Zpomalil jsem a začal jí palcem dráždit klitoris. Přestože jsem se snažil mírnit a bylo to podruhé, po nějaké době jsem cítil, že se můj orgasmus blíží. Začal jsem do ní zajíždět dlouhými, táhlými pohyby. Chtěl jsem cítit a vychutnat si každou kapku semene, kterou do ní vypustím. Nancy mi vyrážela vstříc, každý můj pohyb doprovodila svým vlastním.

Jakmile jsem do ní vystříkl první dávku, Nancy mě pevně objala rukama i nohama. Cítil jsem její stehna na mých bocích a pak jsem cítil, jak se uvnitř celá znovu svíjí do mého vlastního orgasmu. Ze rtů jí vyšel vysoký, tenounký kvil absolutní slasti.

Za celý můj život jsme s Cheryl vyvrcholili zároveň jen několikrát. S každým dalším výronem jsem pokaždé vyrazil proti ní, ale mé přírazy rychle ztrácely na síle spolu s množstvím spermatu, které ze mě stříkalo. Nakonec jsem zůstal ležet na ní, ztěžka dýchaje. Nohy měla roztažené do stran, kotníky dosud zaháknuté za mými stehny.

Bylo mi jasné, že jsem moc těžký, takže jakmile jsem se přestal třást, obtočil jsem kolem ní paži a překulil se i s ní na záda. Nevzpouzela se, takže jsme skončili tak, že ona ležela na mě. Hlavu si položila na moje prsa, tvář odvrácenou. Nějakou dobu jsme mlčeli.

Ticho se protahovalo, musel jsem něco říct: „Omlouvám se. Neměl jsem to udělat.“ Nancy otočila hlavu tak, aby na mě viděla, ale ponechala ji na mé hrudi. „Ne, to je dobrý. Naopak, doktor mi říkal, že tahle pozice je na oplodnění ideální. Vy, tedy, chci říct, chlap se tak dostane hlouběji a dostane své sperma při výronu nejblíž vaječníkům.“

Na chvilku se odmlčela a pak s malým, nesmělým úsměvem velice měkým hlasem dodala: „A vy jste se rozhodně dostal hodně hluboko.“ Po několika vteřinách ještě dodala: „Navrhla jsem, abysme to dělali zezadu, tedy, chci říci v jiné pozici, protože jsem myslela, že to pro nás pak bude jednodušší. Víte, co myslím, být dál jedna rodina.“

Řekl jsem: „Je mi jedno, jak to dělám. Jestli ti doktor říkal, že máš větší šanci otěhotnět tímhle způsobem, nemám s tím problém.“ Pak jsme dál mlčky odpočívali a bylo mi dobře.

Po nějaké době jsme se zvedli a dali si společně sprchu. To už nám připadalo takřka normální, že kolem sebe chodíme nazí. Moc jsme nemluvili, nemazlili jsme se, ani se nelíbali. Ale pořád a s chutí jsem se na ni díval a ona na mě.


Uveřejněno

v

, , , , ,

od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *