Na vyhlídce

Jeden teplý letní podvečer jsme se rozhodli s Tomem projít. Naše kroky neomylně směřovaly k vyhlídce na město, která byla daleko od lidí, daleko od civilizace, na samém konci města ze všech stran obklopená loukami. Vyhlídka se skládala z jedné lavičky umístěné na vrcholu nejvyššího kopce nad městem a nyní na ni padaly poslední dnešní paprsky zapadajícího slunce.

Posadili jsme se tedy a pozorovali město nořící se do tmy. Slunce nám ozařovalo obličej a jeho záře v nás vyvolávala příjemné mrazení. Schoulila jsem se Tomovi do náruče a sledovala boj dne s vítězící nocí. Slunce pomalu zapadalo za obzor a mým tělem náhle přejel nenadálý závan chladu. Otřásla jsem se a Tomáš se na mě podíval: „Je ti zima, zlato?“ Jen co to dořekl, přitiskl mě k sobě ještě víc. Zavrtěla jsem hlavou, že ne, a dál si užívala jeho blízkosti.

Zatímco se slunce potápělo kamsi za obzor, Tom se ke mně naklonil a políbil mě. Jeho rty si s mučivou touhou braly ty moje a já cítila, jak taji jak ten největší kus ledu pod tropickým sluncem. Jeho jazyk pomalu prozkoumával ten můj a spolu se snoubily v tanci dvou hřebců běžících slunci naproti.

Jeho ruce pozvolna putovaly z mých ramen, kde až doteď klidně spočívaly, dolů po mých rukou až na ňadra, která se díky jeho polibkům již vztyčila a očekávala jeho ruce. Přejel prstem po mých bradavkách a já tiše vzdychla.

Jakmile uslyšel to skoro neslyšitelné vzdychnutí, stal se z něj dravec, který touží po kořisti. On byl dravec a moje tělo a teplo mého lůna bylo jeho kořistí. Již se nerozpakoval, a přesto zůstával i ve své naléhavé touze něžným milencem.

Posadil se na lavičku obkročmo a jako hadrovou panenku si mě posadil naproti sobě. Jeho paže se napjaly, jak mě zvedl a já pocítila jeho sílu. Ten pohled ve mně vyvolal další záchvěv touhy. Teď jsem chtěla laskat jeho mužné tělo a projevovat mu svou touhu a oddanost jeho duši.

Přitáhl si mě k sobě a teď jsme seděli jen pár centimetrů od sebe. Dotýkal se mého těla, zatímco na nás padaly poslední sluneční paprsky. Jeho ruce šly nesmlouvavě za svým cílem, kterým se pro tento okamžik stal pohled na má, už tolik vzrušená, ňadra. Ve vteřině, kterou jsem sotva zaznamenala, ze mě svlékl tričko a já před ním zůstala nahá. Přesto jsem se nestyděla. Hořela jsem touhou moci se kochat i jeho tělem, a proto moje další pohyby směřovaly k němu a k tomu, abych i já jemu svlékla tričko.

Nechal se svléknout bez zábran. Jeho tělo zalité slunečními paprsky vypadalo snad ještě krásněji než normálně. Jeho mužné ruce putovaly po mém těle a něžně si pohrávaly s mými prsy. Již nyní jsem hořela touhou cítit jej uvnitř sebe. Cítit jeho pohyby ve svém nitru a poslouchat jeho slastné mručení, když se do mě noří. Když umírá uvnitř mě a znovu se rodí s novým nádechem po posledním slastném výdechu.

Snad abych mu projevila tu bolestně rostoucí touhu po jeho těle, po splynutí našich těl v jedno, převzala jsem iniciativu nad našimi polibky a nyní jsem to byla já, kdo dráždil jeho rty, ústa, kdo se snoubil s jeho jazykem. Moje ruce prozkoumávaly jeho krásně stavěná záda a ramena, nemohla jsem se nabažit doteků jeho těla.

Povzbuzen tímto mým projevem pomalu mě položil na záda a začal svými polibky postupovat po mém těle od šíje a krku, přes prsa na bříško. Rukama zatím rozepnul moje kalhoty a je i kalhotky stáhl dolů. Teď už se před ním rozevíral můj klín a nebylo třeba jej vybízet, aby ochutnal.

Jazykem projel mezi mými stydkými pysky a zajel tak hluboko do mě, jak jen mohl. Už jsem nedokázala být jen pasivní a vzbouřila jsem se rozkoši, jež byl připraven mi poskytnout. Zvedla jsem se nahoru a chtěla mu oplatit rozkoš.

Políbila jsem ho rychle na rty a zatím jsem rozepnula jeho pásek a kalhoty. I ty jeho putovaly na zem. A já se mohla konečně věnovat jeho chloubě. Byl už hezky vzrušený, což mě okamžitě dokázalo správně naladit.

Jen co jsem se ho dotkla, trochu sebou škubl přívalem vzrušení. Olízla jsem jeho špičku a hned ho téměř celého ponořila do svých tolik horkých a vlhkých úst. Zatímco jsem ho měla hluboko ve svých ústech, špičkou jazyka jsem ho krátkými trhavými pohyby dráždila, kam až jsem jazykem dosáhla. Pomalu jsem klouzala svými rty po jeho tolik tvrdém a pulzujícím penisu a nasávala ho do sebe.

Ani on dlouho nedokázal vydržet moje dráždění a přitáhl si mě proto k sobě nahoru. Opět mě neuvěřitelnou silou svých paží nadzvedl a posadil si mě na sebe.

Pomalu jsem ho nechávala do sebe proniknout a dívala se mu přitom do tváře. Jeho oči byly zavřené a hlava mírně zakloněná ve slastné poloze. Když jsem ho celého pojala, stáhla jsem trochu svoje nitro a to ho okamžitě probralo. Divoce otevřel oči, jeho panenky se rozšířily a těžce vydechl.

Nohama jsem se vzepřela o lavičku, rukama se chytla za její opěradlo za jeho zády a začala po něm klouzat. Jeho ruce mi sevřely zadek ve svých dlaních a začal určovat tempo jakým se mám po něm pohybovat. Jeho penis mě uvnitř roztahoval a jak se třel o stěny mojí jeskyňky, zažívala jsem i já slastné okamžiky. Jeho i můj dech se začal zrychlovat, avšak jakoby snad nechtěl ještě tak brzy ukončit naše splynutí, nadzvedl mě a vstal.

Nechal mě kleknout na lavičku. Rukama jsem se opřela o její opěradlo a nastavila mu svůj zadek. Přistoupil ke mně a lehkým tlakem na prostřední část mých zad mě donutil se trochu prohnout a ještě více tak vyšpulit zadek směrem k němu. Ten pohled se mu líbil, a proto již na nic nečekal, přistoupil ke mně a pronikl do mého nitra. Vzdychla jsem a zaklonila hlavu.

Jeho ruce si okamžitě našly moje vzrušené bradavky a mučivě si s nimi pohrávaly. Rty nechával putovat po mých zádech a bavil se nacházením dalších a dalších erotogenních zón mého těla. Pod jeho dotyky, polibky a pohyby uvnitř mě se moje tělo rozechvívalo a začínalo s jeho tělem tančit tanec starý od dávných časů.

Jeho přírazy zesílily a já měla pocit, jako by pronikal stále hlouběji a hlouběji do mě. Jeho ruce se usídlily na mém zadku a se stoupajícím vzrušením ho stále více tiskly. Až jsem měla pocit, že mě rozmačká, ale to už se moje tělo začalo vzdalovat všemu pozemskému a letělo vstříc rozkoši.

Cítila jsem svůj vnitřek, jak se naposledy stáhl kolem jeho penisu ve slastném vyvrcholení a v ten samý okamžik zažíval svůj vrchol i on. Když jsme se oba probrali z extáze, zjistili jsme, že slunce již zcela zapadlo a nás teď už halí tma. Oblékli jsme se a pospíchali domů, kde jsme se milovali až do rána, než se na nás slunce opět znovu usmálo.


Uveřejněno

v

, , , , ,

od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *