Snacha chce dítě IV.

Druhý den ráno se Nancy znovu objevila u mých dveří. Vešla dovnitř, vzala mě za ruku a odvedla si mě do ložnice. Sedla si na kraj postele, já stál těsně před ní. Má erekce boulila kalhoty pyžama těsně před jejím obličejem.

Beze slova, pomalu, mi stáhla kalhoty dolů. Jednou rukou mi přidržela tuhé přirození, aby mi látka nedrhla o hlavičku, druhou mi pomohla dostat se z kalhot. Pak mě uchopila i druhou rukou a zblízka se dívala na mou rudnoucí hlavičku, která se objevovala s tím, jak mi stahovala předkožku dozadu.

Pootevřela rty a naklonila se ještě blíž. Kdybych pohnul o palec dál boky, dotkl bych se jejích rtů. Cítil jsem na obnažené hlavičce její zrychlený dech. Nehýbala se, já také ne.

Pak mě začala pomalu honit, nejdříve oběma rukama, ale záhy už jen jednou. Druhou se rychle zbavovala oblečení. Dnes měla blůzku na patenty a sladké narůžovělé šortky.

Servala to ze sebe, zatímco mě jemnými pohyby malé ručky udržovala ve stavu nejvyššího vzrušení. Za celou dobu se obličejem nevzdálila na víc jak dva palce od mého údu. Jednou se ho dokonce nechtěně dotkla. Na tváři těsně vedle rtů jí za to ulpěla kapička mé předejakulační touhy.

Jakmile byla nahá, na tváři se jí náhle objevil výraz maximání touhy. Rychle se naklonila a mlaskavě mě políbila přímo na orosenou hlavičku. Vzápětí na to už se pokládala na záda a rukou si mě vedla mezi roztažené nohy. „Rychle, tatínku, strčte mi ho tam a udělejte mi krásné děťátko!“ šeptala při tom divoce.

Vstoupil jsem do ní snad ještě snadněji než minule. Možná proto, že už jsem se nebál, nečekal jsem problémy. Byla horká a velmi vlhká, dávno připravená. A stejně těsná jako poprvé.

Trhaně jsem se nadechl a začal v ní jezdit. Rukou a ústy jsem jí přitom laskal ňadra a dráždil bradavky. Sténala pode mnou a než jsem se nadál, měla orgasmus. Neustával jsem v přirážení, ale přestal jsem ji laskat. Jen jsem se kochal pohledem na její zvrácenou hlavu, rty pootevřené ve výrazu tiché extáze.

Přestože se mi to celé velmi líbilo, snažil jsem se nepospíchat, takže než jsem do ní vystříkl, stihla mít ještě jeden orgasmus. I když nebyl tak silný jako první, dobře známé vaginální stahy mi připravily tuze příjemné vyvrcholení.

Když jsme se trochu vydýchali, opět jsem nás přetočil, abych ležel na zádech. Nancy si spokojeně hověla na mé hrudi, nohy roztažené, klínem naražená na můj jen pomalu ochabující pyj. Když z ní nakonec vlastní vahou sám vyklouzl, nespokojeně se zavrtěla.

Svezla se na bok a lehla si dolů těsně ke mně. Hlavu mi položila na břicho tak, aby se mi koukala do klína. Rukou mě pak něžně zvedla a dala mi pusinku. Hlavu si potom položila zpátky na mé břicho a líně si rukou hrála s mým, pro tu chvíli vyčerpaným, mužstvím.

Bylo to velmi příjemné, za odměnu jsem ji začal vískat ve vlasech. Nepohnula se, ani nic neřekla, ale rytmus jejího hraní se změnil, byl náhle ještě pomalejší a spokojenější. Nakonec jsem ukolébán jejími hebkými doteky usnul. Možná, že usnula i ona, nevím.

Probudil mě ale krásný pocit. Měl jsem polotuhou erekci a malá ručka snaživě pracovala na tom, aby ztuhla do plné velikosti. Nancy měla hlavu na mém podbřišku, v těsné blízkosti mého mužství. Dotýkala se mě ale jen rukou, i když jsem měl dojem, že občas cítím její dech. Pohladil jsem jí ramena a zatoužil po tom, aby mi byla blíž, víc na dosah.

Zavrtěla se, ale ani se nehnula. Zklamaně jsem se položil na záda, jen prsty jedné ruky jsem probíral její jemné vlasy. Rychle jsem rostl a mohutněl, až jsem dostal chuť chopit se iniciativy.

Pomalu jsem si sedl, takže Nancy sklouzla hlava mě do klína. Když se tváří zarazila o můj pyj trčící šikmo vzhůru, zachichotala se a pevně ho sevřela, jako by se o něj chtěla vzepřít. Jak zvedala hlavu, napůl nechtěně, tak mimochodem, přejela po celé jeho délce rty a nejspíš i špičkou jazyka. Celého mě to rozechvělo.

Vzal jsem ji za ramena a pomohl jí uložit se vedle mě na bok. Zatímco jsem ji líbal a dráždil bradavku, řekl jsem: „Jestli mám proniknout hodně hluboko, můžeme zkusit i jiné pozice.“ Ležel jsem v podstatě na ní, na její pánvi a stehnech, mužství zapřené o stehno. Cítil jsem, jak se drobounce zachvěla a pak zašeptala: „Tak si mě nastavte, jak potřebujete.“

Pustil jsem bradavku a jemně ji natočil hrudníkem víc k posteli. Pak jsem uchopil štíhlé stehno a nadzvedl ho. Byla krásně vláčná a tvárná. Bez okolků jsem přiložil hlavičku k obnažené škvírce a zkusmo pronikl dovnitř. Šlo to hladce.

Nancy trochu pokrčila obě nohy, takže jsem k ní mohl ještě lépe. Pomalým tlakem jsem pronikal dovnitř. Skončil jsem, teprve když jsem se podbřiškem zastavil o její rozkrok. Na chvilku jsem zde stanul bez pohybu. Nancy hlasitě dýchala, pak začala sténat. Cítil jsem, jak se koncem pyje dotýkám její pochvy. Zřejmě jsem v ní byl opravdu až na doraz.

Vytáhl jsem ho ven a pomalu zase zasunul. Postupně jsem zrychloval tempo. Nancy dokázala jen polohlasně sténat do rytmu mých přírazů, tahle poloha jí neumožňovala žádnou aktivní spolupráci. Podle všeho by jí ale stejně nebyla schopna. Kdykoli jsem se do ní úplně zabořil, zachvěla se a vydechla slastí. Netrvalo to příliš dlouho a vychutnala si svůj první orgasmus.

Počkal jsem, až dozní ty příjemné stahy její pochvy a pak si rukou ještě výš přidržel její nohu. Byla teď ochablá, ale uvnitř ještě mokřejší a stále tak krásně úzká. A já teď navíc bušil na samotná zadní vrátka!

Nancy se z toho prvního orgasmu už nevzpamatovala. Trpně přijímala mé přírazy, hlavu položenou na složených předloktích. Pořád jen vzdychala, sem tam se pokusila mátožně pozvednout, ale hlava jí vždy zase bezcílně spadla.

Užíval jsem si to a nyní do ní bušil bezhlavě a ze všech sil. Myslím, že v té jediné dlouhé extázi, co teď očividně prožívala, měla další orgasmus. Já to už nevnímal, vnímal jsem jen její horkou pochvu a svou touhu ulevit si do ní od tlaku, který už přesahoval všechny meze. Krev mi bušila ve spáncích a hruď jsem měl zborcenou potem, když mě konečně sevřela první křeč a já začal, hluboko v ní, stříkat.

Zásob jsem už moc neměl, ale vůbec mi to nevadilo. Svezl jsem se pak za ní a nalepil se na její hladká záda. Zůstal jsem v ní a jen ji objal pažemi. Stulila se mi v náručí a pak se náhle začala celá třást. Pevně jsem ji držel, dokud to nepřešlo. Byla sladká.

Když jsme si odpočinuli, zase jsme se společně osprchovali. Tentokrát jsem vzal ručník a celou jsem ji jemně osušil. Nesnažil jsem se ji dráždit, prostě jsem si užíval její krásné mladé tělo.

Povětšinou měla zavřené oči, otevřela je jenom, když jsem ji tlakem na vnitřní stranu stehen nutil rozkročit nohy, abych se s ručníkem dostal k jejímu rozkroku. Dovolila mi to a já byl obzvlášť jemný, aby jí to nebylo nepříjemné. Potom se oblékla, poděkovala mi a odešla zase domů. Já se pomalu utřel sám a šel si zase lehnout.


Uveřejněno

v

, , , , ,

od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *