Snacha chce dítě V.

Byl tu další den a já nemohl dospat samou nedočkavostí, jestli Nancy zase přijde. Nepřišla, zavolala. Ptala se, jestli by nemohla přijít a uvařit mi oběd, když už za mnou stejně chce zajít. Souhlasil jsem.

Ten den měla tmavé tříčtvrteční kalhoty a bílou košili s velkým límečkem. Zapnuté měla jen horní tři knoflíky, zbylé cípy si svázala do uzlu, který odhaloval její ploché bříško. Nesla si tašku, kterou hned začala vykládat v kuchyni na stůl. Vypadalo to na pořádnou hostinu.

Díval jsem se na ni, jak kmitá po kuchyni, Nancy mi přitom vesele povídala o sousedce a jejích dětech a já nějak nemohl věřit tomu, co jsme minulé dny dělali. Pak se ale natáhla nahoru na skříňku, kalhoty se napjaly a vykreslily křivku jejích stehen a zadečku…

Vstal jsem a přistoupil zezadu k ní. Přitiskl jsem se na ni svou erekcí a rukama sevřel pevný, útlý pas. Přestala mluvit v půlce slova, stála jako socha. Jen ruce dál míchaly cosi v hrnci.

Rukama jsem jí přejel po zádech ke krku, pohladil jí ho a sjel jsem po ramenech na paže. Zašeptal jsem: „Je horko, klidně tu můžeš pobíhat svlečená.“ S těmi slovy jsem jí začal stahovat kalhoty dolů.

Když jsem přidřepl dolů, dal jsem jí pusinku na hladký zadeček. Zvedla postupně obě nohy a já kalhoty přehodil přes židli. Opřel jsem se o jídelní stůl a zálibně si ji prohlédl. Měla na sobě tmavě modré krajkové kalhotky. K té bílé košili se moc hodily.

Nancy neříkala nic, dál vařila. Pozoroval jsem ji a kochal se. Po nějaké době jsem už to nevydržel, opět k ní přistoupil a beze slova sundal kalhotky. Jednou rukou jsem jí tlakem na klín naznačil, aby se rozkročila, druhou jsem si stáhl kraťasy.

Byl jsem opět pevný a více než připravený. Nasadil jsem a hned na palec pronikl dovnitř. Nancy si povzdechla, rozkročila se ještě víc a opřela se rukama o linku. Byla vlhká, vlastně spíš úplně mokrá. Svíral jsem ji v pase, chvílemi zajel na její ňadra. Neměla žádnou podprsenku.

Nakonec mi začala vadit i její košile, a tak jsem se na chvilku zastavil, rozvázal ten uzel a rozepnul knoflíčky. Košile odlétla na židli za kalhotama a já pokračoval tam, kde jsem přestal.

Nancy jsem teď měl před sebou úplně nahou, prohýbala se a sténala pod mými přírazy, opřená o pult v naší kuchyni. Opět byla o něco dřív než já, ale tentokrát ne o mnoho.

Chvíli jsem v ní pobyl, pak jsem ho vytáhl. Oba jsme se natáhli po roli ubrousku. Usmáli jsme se, já jí dal přednost. Dala si ho mezi stehna, já se utřel. Stáli jsme proti sobě a dívali jsme se přitom jeden druhému pod ruce. Pak jsem si teprve natáhl kraťasy, rozhlédl se a shýbl pro kalhotky.

Bylo to takové malé voňavé hebké nic. Vzala si je a oblékla, když se předtím ještě jednou důkladně utřela ubrouskem. Nenechala si ho v kalhotkách, to se mi líbilo. Po zbytku svého oblečení se ani neohlédla a dál vařila.

Vzal jsem ho, složil a odnesl na stolek v hale. Pak jsem si svlékl triko a vrátil se do kuchyně. Zatímco dodělávala oběd, dál jsme si s Nancy povídali o všem možném. A já se přitom nemohl vynadívat na její pružné tělo, pevná, dopředu výbojně trčící prsa, krásný úsměv a jemné vlasy sepnuté do drdolu, který jí tak pěkně odhaloval štíhlý krk.

Sedli jsme si proti sobě a naobědvali se. Vypadalo to, že Nancy nahota vůbec nevadí. Nijak se neskrývala ani se mi nevystavovala, prostě byla přirozená a krásná. Vůbec nevím, co jsem jedl, měl jsem oči jen pro její prsa, její úsměv a oči, které mě šibalsky pozorovaly.

Po jídle Nancy vstala, sebrala nádobí a dala ho do myčky. Když mi brala talíř, neodolal jsem a pohladil ji po zadečku. Vrátila se pak ke mně, tiše stála vedle židle tak blízko, že se stehnem opírala o mou nohu. Objal jsem ji a začal pomalu líbat.

Na bříško, postupně jsem stoupal nahoru a rukou si ji přitahoval víc k sobě. Prolíbal a prolízal jsem se až na nejbližší ňadro. Jazykem jsem si hrál s bradavkou, cumlal ji a vsával do sebe celé prso. Prsty jsem přitom zaháknul kalhotky a sundal jí je.

Nancy se ke mně teď už tiskla sama, ruce položené na mých ramenou. Pak najednou přes mě přehodila nohu a sedla si mi obkročmo na klín. Přes kraťasy jsem cítil, jak je měkoučká a horká.

Líbali jsme se a hladili. Pak se nadzvedla a já si sundal ten poslední překážející kus látky. Nasedla zpátky přímo na mě, pomalu se spustila až na kořen. Zvrátila hlavu a prohla se v zádech.

Využil jsem té nabídky a začal znovu líbat a dráždit její ňadra. Vzdychla a pohnula se. Rukama jsem jí pomáhal a nadzvedával jsem ji. Klouzala po mně, začala na mě dosedávat čím dál prudčeji. Pak se náhle zastavila, a to už jsem cítil, že na ni přichází orgasmus.

Přivinul jsem ji k sobě a nechal ji, ať si ho prožije v klidu. Pak jsem ji chytil za zadek, aby mi nevyklouzla, a s námahou jsem vstal. Nejsem až takový silák. Ale Nancy je naštěstí lehká.

Nikam jsem nešel, jen si ji položil na stůl, na záda. Rozvalila se tam, ruce rozhodila do stran, nohy dala daleko od sebe. Vystavila se mi, jak to jen šlo. Užíval jsem si to a pronikal do ní tu pomalu, pak rychle, někdy jen na kraj, pak zase jak hluboko to jen šlo. Až jsem to nakonec nevydržel a znovu se do ní vystříkal. Nancy si držela nohy pod koleny a dívala se mi přitom do očí…


Uveřejněno

v

, , , , ,

od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *