Snacha chce dítě II.

Neřekl jsem nic. Byl jsem rozpolcený. Udělal bych pro ně cokoli, ale ona byla ženou mého syna. Stál jsem tam a díval se na ni.

Díval jsem se na její prsa, okrouhlá a pevná, bradavky jí trčely dolů. Pohledem jsem klouzal po štíhlých bocích až k zadečku a nakonec k té zvoucí pusince mezi štíhlými stehny. Bylo mi divně, zdálo se mi, že svévolně narušuji její soukromí. Své ženě jsem byl vždy věrný. Nikdy jsem jí nezahnul. Za celých třicet let, když v to počítám i vysokou školu, jsem se nemiloval s jinou ženou.

V tom mě Nancy vytrhla z mých myšlenek: „Tatínku, nenechte mě tu takhle klečet.“ Její hlas ztratil svou dřívější ráznost. Slyšel jsem v něm nejistotu a nervozitu. Nahá klečela před svým tchánem, prosila ho, aby ji ošukal a on ji mohl odmítnout.

Vykročil jsem k posteli, dosud nerozhodnutý, jak se zachovat. Věděl jsem, co udělat chci, ale nevěděl, co bych udělat měl. Znovu jsem se jí podíval mezi nohy. Ne, tohle jsem nemohl odmítnout. Chtěl jsem ji. A věděl jsem, jak to sám sobě ospravedlnit. Nepodvedu svou ženu, a to ještě ke všemu s vlastní snachou. Nebudu šukat ženu mého syna. Prostě jim jen pomohu mít dítě, které chtějí. Chtěla po mě jediné: pokusit se, aby otěhotněla. Nu, jakkoliv to bylo pomýlené, byl jsem více než ochoten se pokoušet!

Vyšplhal jsem se na postel za ní. Její kůže se zdála už na pohled tak hladká, hebounká, lákavá. Nohy měla hodně blízko u sebe, snad jen palec nebo dva od sebe. Položil jsem jí ruce na vnitřní stranu stehen a jemně zatlačil. Podvolila se a roztáhla nohy víc. Zatlačil jsem ještě víc. Znovu se podvolila.

Když jsem byl spokojen, přejel jsem rukama po stehnech nahoru a chytil ji v bocích. Pak jsem si ji něžně přitáhl o něco víc k sobě. Díval jsem se přitom dolů. Její rozevřený rozkrok se pomaličku blížil k mé hlavičce. V duchu jsem měl trochu starost. Žádná předehra – nepůjde to ztuha, nebude to bolet? Pak už jsem se hlavičkou zanořil mezi její pysky.

Vypadalo to, jako by se přede mnou samy rozestoupily, celá hlavička se do ní zabořila naráz. Těžko mohla být tak vlhká ona, takže asi postačily mé vlastní kapičky touhy. Byl jsem ztopořený tak dlouho, že jsem měl dost mazání za nás oba. Nakonec jsem to už nevydržel, pohnul bedry dopředu a sledoval, jak v ní zvolna celý mizím. Překročil jsem svůj Rubikon, už nebylo cesty zpět.

Pohnul jsem se zpátky a pak zase vpřed. Díval jsem se přitom, jak rozhrnuji její jemné pysky, cítil jsem, jak těsně mě obklopuje a jak do ní mizím. Její dívčí závojíčky se rozhrnuly před mohutným beranidlem mého mužství, natáhly se a pojmuly mě celého.

Byl jsem fascinován. Vytáhl jsem ho ven, jen abych se na to mohl znovu podívat. Když jsem se do ní zanořil tentokrát, ty příjemné pocity mě donutily pohnout se vpřed razantněji, takže jsem do ní vnikl celý jedním rázem, rozkrok těsně přitisknutý k jejímu zadečku.

Byla tak nádherně úzká. Nebyl jsem na to zvyklý. Pomalu jsem se začal pohybovat vpřed a vzad. Žena porodila čtyři děti. Stále ještě jsme měli dobrý sex, ale pocit těsnosti jsem při tom nepocítil už dlouhé roky. Byl to tak skvělý pocit, že jsem měl chuť ji prostě tvrdě šukat tak dlouho, dokud se neudělám. Pak mi to došlo – vždyť přesně to se ode mě očekávalo!

„Děkuju ti, tatínku. Nesmíte toho litovat,“ řekla Nancy. Pak si pomalu položila hlavu na postel a jednou rukou se natáhla pod sebe mezi nohy. Nemusela mít obavy. Ničeho jsem nelitoval.

Cítil jsem její prsty, jak se dotýkají mého pyje. Dokončil jsem pohyb dovnitř a pak ho zase povytáhl ven. Na to jsem se na chvilku zastavil, protože jsem nechápal, co se děje. Nancy mi ale ihned řekla: „Nezastavujte. Doktor mi říkal, že pokud budu mít během styku orgasmus, zvýší to šanci na mé oplodnění.“

V té době už jsem neměl vůbec žádnou chuť s něčím přestávat. A pokud chtěla mít orgasmus, mohl jsem jí snadno pomoci. Položil jsem jí ruce na záda a jel po hebké kůži dopředu a dolů, až na prsa. Slyšel jsem, jak se prudce nadechla. Začal jsem jí mnout prsa a laskat jí bradavky. „Pomůže tohle?“ – „A… ano,“ vydechla Nancy, jakoby náhle nemohla popadnout dech.

V jednom okamžiku jsem přesunul ruce zpátky na její boky a narovnal jsem se. Když jsem se podíval dolů, dobře jsem viděl, jak z ní vyjíždím a zase se do ní nořím. Viděl jsem její pysky, jak se kolem mě vinou a jak je rozhrnuju do stran, než se do ní celý vrátím. Nancy si dál dráždila klitoris, ale občas sjela prsty ještě dál a dotkla se mě, nechala si po bříškách prstů přejíždět mou tvrdou pýchu, kterou jsem v ní nerušeně jezdil.

Po chvilce se natáhla ještě dál a něžně uchopila můj pytlík, aby ho potěžkala v ruce, než se vrátila ke svému klitorisu. Jednou mě také palcem a ukazováčkem obemkla u samého kořene. Jak jsem pak zajížděl do ní, pomáhala mi a ještě mě tlačila do sebe. Chvíli mi trvalo, než mi došlo, že chce, abych jí to dělal rychleji.

Jakmile byla s rychlostí mých přírazů spokojená, vrátila se zpět k dráždění svého poštěváčku. Po několika minutách takového krásně usilovného snažení Nancy náhle vzlykla a pak se zadečkem natlačila tvrdě proti mně, abych z ní nemohl vyjet. Cítil jsem, jak se kolem mě tam uvnitř celá svíjí a svírá.

Myšlenka na to, že má orgazmus z toho, že jsem uvnitř ní, byla poslední kapkou i pro mne. Když se začala uklidňovat, několikrát jsem do ní rychle zajel tam a zpátky. Pak jsem ji uchopil za ramena a tvrdě si ji narazil na sebe. Několikrát jsem přirazil na její zadeček, pyj úplně celý zanořený hluboko do ní. Zrovna když jsem začal stříkat, ucítil jsem, jak mě uvnitř celého krásně mačká a ždímá. Díky Bohu za Kegelovy svaly!

Vybuchl jsem. S každým dalším pramenem semene, který jsem do ní vypouštěl, jsem se na ni prudce narazil, ve snaze dostat se ještě o něco hlouběji, o něco dál.

Poté, co jsem přestal stříkat, jsem zůstal minutu nebo dvě úplně bez pohybu a užíval jsem si pohled na mladé tělo pode mnou. Dlaněmi jsem lehce jezdil přes její boky, po zádech na ramena a pak zpátky na zadeček. Nakonec nerad, jsem z ní vystoupil a padl vedle ní na záda. Nancy se svalila těsně vedle mě. Leželi jsme tam, oba jsme hlasitě dýchali a mlčeli.


Uveřejněno

v

, , , , , ,

od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *