Jak mě přefikla moje přítelkyně

Spím a najednou mě ze snění probudí rozsvícené světlo. Chystám se zaprotestovat, koneckonců je ještě pořád noc, když tu ji uvidím. Moje krásná kočička stojí nad postelí a na sobě má jen naprosto průsvitnou kraťoučkou košilku a miniaturní tanga. Jen co jsem ji uviděl, byl jsem vzrušený a připravený ji okamžitě pomilovat.

Ale ona asi má jiné plány, beze slova se přesune ke mně na postel a obkročmo si na mě sedne. Chystám se jí říct něco jako, copak se stalo nebo tak, ale sotva otevřu pusu zakryje mi ji rukou a naznačí, abych nic neříkal. Mile rád vyhovím téhle prosbě, protože z toho kouká pořádně příjemné překvapení…

Políbí mě a strhne ze mě peřinu. Jsem krapet v šoku, co se to s ní děje. Je najednou tak strašně živelná, živočišná. Okamžitě bych ji položil na záda a strčil jí ho tam… Ale nějak tuším, že bych přišel o to nejlepší.

Jakmile mě odkryje, uvidí můj už pěkně vzrušený penis a kvituje to s pousmáním. Doteď jsem se vzpíral na rukách a ona mě najednou pokládá na záda. Vyhovím jí a trpělivě čekám, co se bude dít dál.

Najednou se jí v ruce objeví malá lahvička s průsvitným obsahem. Vůbec nevím, co to je, ale věřím jí. Nalije si toho trochu do dlaní a potom už se věnuje mému hrudníku. Je to nějaký masážní olejíček a hrozně příjemně voní.

Její ručičky mi putují po hrudníku a zatímco na mně sedí, malinko se mi o něj tře svou jeskyňkou. Pozoruji ji, jak si to náramně užívá. Masíruje mi ramena a postupuje přes bicepsy až k dlaním. Ty mi olízne jazykem a já bych ji v tu chvílí samou touhou snědl…

Najednou se na mě otočí, takže teď se můžu kochat pohledem na její krásně kulatý a vytvarovaný zadeček. Ty malinkatý tanga jsou vlastně jen pár provázků svázaných k sobě. Pokračuje s masáží na mých nohách a začala potvůrka na lýtkách, takže mi teď ukazuje svůj zadeček a odhaluje i kousek kundičky.

Už mi moc nejde být jen tak pasivní, a tak ji chytnu za zadek a trochu ji hladím. Nebrání se ani neodporuje, tak v tom pokračuji. Poodsunuji šňůrku kalhotek a teď už můžu zezadu obdivovat celou tu nádheru.

Nevydržím s rukama jen na zadku, a tak se jednou rukou přesouvám dolů do jejího klína. Jen co se jí dotknu, zjišťuji, že je už pěkně vlhká. Takže si to taky pěkně užívá.

Ona zatím postupuje na mých nohách výš a výš a na stehnech se zasekne až mučivě dlouho. Jen tak se občas mimoděk dotkne mých kouliček, skoro už umírám touhou. Ale ona si se mnou jen tak hraje.

Hladím ji jednou rukou na zadku a jednou rukou mezi nohama a občas zajedu prstem dovnitř ní, to vždycky malinko vzdychne. Jak se blíží k mému penisu nahoru, špulí na mě ten svůj zadeček víc a víc a já si ten pohled neskonale užívám.

Očividně už ji moje stehna nestačí k uspokojení, a tak se začne věnovat mému penisu. Okamžitě jde tvrdě a vášnivě na věc a hluboce ho saje.

Už od začátku balancuji na samým vrcholu rozkoše a tohle mě okamžitě odstartuje do jiné dimenze slasti. Tisknu jí ten zadek víc a víc a jí se to zřejmě líbí, protože zrychluje tempo toho, jak ho saje a olizuje.

Chvíli saje jen jeho samou špičku a chvilku ho téměř polyká. Dohání mě tím k šílenství a já už to vážně moc dlouho nevydržím.

Chytnu ji za pas a stáhnu k sobě. Pomalu ji na sebe nechávám nasednout. Dosedne až po úplný konec a vydechne. Vzepře se na rukách a začne se mi po něm klouzat nahoru a dolů.

Cítím, jak moc je vlhká a uvnitř úplně horká. Pomalu se začínám propadat někam do postele a můj orgasmus přichází. Poslední co vnímám ze světa je její sten, který jasně značí i její orgasmus. Potom už ji jen na sobě pevně držím a stříkám do jejího nitra.

Schoulí se mi do náručí a políbí mě. Tiskne se ke mně a já ji ještě dlouho jen tak hladím, až mi usne v náručí a tichounce přede jako kotě. Ještě dlouho se na ní jen tak dívám, jak spí. Je krásná a já se nějak pořád nemůžu vzpamatovat z toho, jak se dnes odvázala. Jsem nakonec rád, že mě takhle příjemně vzbudila… Obejmu ji, přitisknu se k jejímu stále ještě horkému tělíčku a usínám… Nechávám si o ní zdát krásný sen…


Uveřejněno

v

, , , , , ,

od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *