Přefiknutá na pláži v převlékací kabince

Letní dovolená je pro mě vždy ve znamení relaxace a díky uvolnění celoročního stresu mám vždy mnohem větší chuť na milostné radovánky.

Letos jsme s přítelem vybrali slunné pláže v Mexiku a dovolenou naplánovali na celý měsíc. Neskutečně jsem se těšila, ale očekávání bylo vysoce překonáno… Horké sluníčko rozpalovalo moji kůži a zintenzivňovalo moji chuť na sex jako nic. Celý den jsme se s přítelem na pláži vzájemně škádlili abychom večer do pokoje doslova doběhli, abychom se mohli milovat.

Jedno odpoledne jsem ho obzvláště dráždila a brzy jsem se měla přesvědčit o tom, že ne všechno si nechá líbit. Sedla jsem si před něj na ručník a odtáhla spodní díl plavek, abych mu poskytla dokonalý výhled. Už to mu docela vyrazilo dech, když jsem ale rukou zajela za kalhotky a začala se dráždit přímo tam a před ním, už se na mě díval vytřeštěnýma očima a ztěžka polykal. Měla jsem ho přesně tam, kde jsem chtěla. Sledoval každý můj pohyb a snažil se ovládat.

Po chvilce mě najednou vzal za ruku a kamsi mě vedl. Směřoval přímo k volejbalovému hřišti a v tu chvíli jsem si říkala, že mu určitě přeskočilo. Když mi došlo, že míří do takové té dřevěné převlékárny, která na plážích bývá. Tahle byla spojená se sprchou a dvacet třicet centimetrů od země byla pouze na kůlech, takže bylo tak po kolena vidět osoby, které byly uvnitř.

Otevřel a vešli jsme dovnitř. Okamžitě otočil kohoutkem sprchy a na naše rozpálená těla začala padat příjemně chladivá voda. Během vteřinky jsem byla bez plavek a úplně všude cítila jeho ruce. Tiskl mi bradavky tak silně, až jsem chtěla zakřičet.

Předklonil si mě před sebe a zatím stáhl plavky i sobě. Jeho penis už byl dávno připravený a tvrdý. Rukou projel mezi mýma půlkama a dvěma prsty zajel do mojí kundičky. Už dávno jsem byla mokrá jak myš, takže by mu tam v tu chvíli zmizela i celá ruka. A jak jsem pochopila za chvilku asi přesně to měl v úmyslu.

Cítila jsem 3 a pak 4 prsty v sobě zatímco druhou rukou mě laskal na klitorisu. Podlamovaly se mi kolena a studenou vodu jsem už vnímala jako horkou, jak jsem byla napružená.

Už jsem to nedokázala vydržet a chtěla ho mít v sobě. Vymanila jsem se proto jeho sevření a otočila se k němu. Snad pochopil můj záměr a zadržel mě dřív, než jsem si klekla před jeho přepychovým ptákem. Jen zašeptal: „Tady ne…“ a ukázal na prostor, kde byla kabinka u země otevřená. Místo toho mě k sobě přitiskl a vášnivě mě líbal. Tiskl mě k sobě za můj zadek, až jsem cítila jeho pulzující penis na svém poštěváčku. Skoro jsem nedýchala, jak moc jsem byla vzrušená.

Všiml si mého pohledu a vyplnil mou tichou prosbu. Otočil si mě k sobě zase zády a prudce do mě pronikl. Zalapala jsem po dechu a byla vděčná za stěny kabinky, o které jsem se mohla opřít. Tlačil do mě svůj tvrdej klacek a já tonula v moři rozkoše.

Když už jsem ho cítila ve svém samém nitru prohnal se mým tělem orgasmus. Nedokázala jsem se vůbec ovládnout a nechala svoje tělo přijímat rozkoš téhle chvíle.

Vteřinku počkal, až jsem znovu otevřela oči a nadechla se a začal přirážet. Držel mě za boky, abych se nemohla ani pohnout a byla přesně připravena plnit jeho příkazy. Jeho nadřazený přistup mě vzrušoval ještě víc než místo, kde jsme to dělali. Koneckonců kdykoli mohl kdokoliv zaklepat na dveře.

Jeho pohyby ve mně zrychlily až naposled mohutně přirazil na moje samé dno a začal stříkat svojí horkou smetanu do mého nitra. Ten rozdíl studené vody, která bičovala moje tělo ze shora a horké sperma, které proudilo mým vnitřkem byl až neskutečný. Ještě jsme se chvilku líbali a osprchovali se. Potom jsme hrozně nenápadně vyšli ven a jako by nic se vrátili pod svůj slunečník.

Ještě dlouho jsme se doma bavili touhle historkou. A od té doby jsem mu už několikrát řekla, jestli by mě prostě nemohl přefiknout jako tehdy…


Uveřejněno

v

, , , , , ,

od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *